Skocz do zawartości
*nowa_przygoda*

Root? ;_;

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem nagrywać na telefonie grę Pou, więc zainstalowałem Screencast. Gdy to uruchomiłem, pokazała się kłódka i pokazał się napis, że potrzebuję pozwolenia od Root. Nacisnąłem 'What is Root?' i włączyła mi się strona androidpolice.com/coś tam coś tam. Nic z tego nie wyniosłem. Zainstalowałem program Root Checker Basic ale to nie pomogło: nacisnąłem Verify Root ale pokazało mi się, że potrzebuję pozwolenia od Root i było to bez sensu, bo potrzebuję pozwolenia od Root, żeby mieć Root ( :D ). I pls odpiszcie mi, z jakiej strony można ściągnąć, zainstalować, pobrać lub kupić Root.

PS, nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KristoforoH    65

Ja nie mogę... root to jakby użytkownik Bóg, konto z pełnymi uprawnieniami w systemach uniksowopodobnych. Wychodzi na to, że żeby zainstalować tę aplikację musisz zrootować ten swój telefon, znaczy przyznać sobie te pełne uprawnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ClassAxion    57

Root czyli użytkownik z wszystkimi prawami. Wpisz sobie w Google "<model smartfona> root" lub "<model smartfona> how to root" i będziesz miała gotowe programy lub poradniki jak takiego roota wykonać. Lecz pamiętaj że przez takie coś możesz uszkodzić system swojego smartfona (jeśli będziesz nieodpowiedzialna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
affib's    154

Po zrobieniu roota traci się gwarancję, tylko tak mówię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redux    168

Po zrobieniu roota traci się gwarancję, tylko tak mówię

Gdyby jeszcze tylko wszyscy serwisanci byli w stanie sprawdzić pozostałości po roocie :P Jeżeli smartfon działa ale z jakiegoś powodu chcemy go oddać na gwarancję to unroot najczęściej załatwi sprawę. Gorzej, jak smarfon całkowicie "padł" i nie można go włączyć - wtedy zostają serwisy inne, niż te od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kaabed
      Hiho!

Przedstawiam Wam moj bardzo stary projekt ktory spelnil juz na samym poczatu kluczowa role w zdobyciu pierwszych 200 widzow :)

Robiony BARDZO dawno temu...Mysle ze wyszlo calkiem OK, pare rzeczy bym tutaj na chwile obecna zmienil ale nie bede niszczyl "wspomnien". :P

[media]https://www.youtube.com/watch?v=vmE7Nj4DDPY[/media]

Download na PMC:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

3majcie sie i do nastepnej budowli :P

• Dodaj nową pozycję...