Skocz do zawartości
  • 0
Lemur97

[Solved]Kupno minecraft'a

Pytanie

Lemur97    0

Witam, otóż jestem taką osobą która nie wie jak kupić minecraft'a xd z tego co udało mi się zrozumieć na oficjalnej stronie minecraft.net trzeba podać numer karty kredytowej i ten numer CVV gdyby ktoś mógł mi pomóc i powiedział mi co gdzie mam wpisać byłbym wdzięczny ale jeżeli to bd dotyczyć numeru karty (bo mój tata się boi że go okradną jak się poda numer karty i jak bd mieli dostęp do konta to mu bd czyścić konto)to czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mógłbym inaczej zakupić premium... szkoda że nie ma opcji zapłać przez sms ;\ [attachment=1898:Bez tytułu.png]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
bartexerBX    11

Twój tata może być spokojny, to nie są złodzieje. Poza tym jak podasz numer karty to i tak nie będą mieli dostępu do konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Lemur97    0

to samo tłumaczę ale się boi no i trochę go rozumiem a wytłumaczy mi ktoś jak to się dzieje że kase biorą a nie mają dostępu do konta ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Lemur97    0

gdy wchodzę w paysafecard wyświetla mi się coś takiego --->[attachment=1899:Bez tytułu.png]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Redux    168

Kliknij "Purchase" i przejdziesz do strony, w której wprowadzisz odpowiednie dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Lemur97    0

dobra to jak tata przyjdzie to mu pokaże dzięki ! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...