Skocz do zawartości
KoloMinecraftowo

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Redux    168

@up, posiadam owe słuchawki i mimo w miarę dobrego dźwięku, słuchawki te nie należą do solidnych. Po kilku miesiącach użytkowania jedna ze słuchawek przestała działać, a przy regulacji głośności występują szumy. Wysłałem na gwarancję, stwierdzili że naprawili, poużywałem i po tygodniu to samo :/

Jeżeli ma się trochę więcej, niż 100zł do wydania to warte uwagi mogą być te słuchawki

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

lub ewentualnie te

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matiyarosz    199

Jeżeli jesteś w stanie dopłacić kilka złotych do tej ceny co podałeś to polecam Plantronics Gamescom 780. Mikrofon bardzo dobrej jakości, porządne wykonanie, wygodny i Dolby 7.1 i to w atrkacyjnej cenie. Sam używam, i jedyne wady jakie posiada to problem ze sterownikami jaki miałem na początku (jak kupiłem, nie posiadał jeszcze wsparcia dla Win8, teraz już to zostało naprawione) i fakt, że łatwo się brudzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ClassAxion    57

@up, posiadam owe słuchawki i mimo w miarę dobrego dźwięku, słuchawki te nie należą do solidnych. Po kilku miesiącach użytkowania jedna ze słuchawek przestała działać, a przy regulacji głośności występują szumy. Wysłałem na gwarancję, stwierdzili że naprawili, poużywałem i po tygodniu to samo :/

Jeżeli ma się trochę więcej, niż 100zł do wydania to warte uwagi mogą być te słuchawki

lub ewentualnie te

To coś widzę że źle je użytkujesz, ja je mam ~rok trzymają się dobrze, dźwięk jest czysty, obydwie strony działają, jedyne co mi się psuje (jeśli można to tak nazwać) to wejście kabla od strony słuchawek do regulatora głośności, ale to tylko przez to że kabel nieraz mi się pod krzesło wplącze. To jedyne słuchawki które nie rozwalają mi się po paru msc. (Często padała mi jedna z słuchawek (lewa) i kabelek się rwał)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redux    168

To coś widzę że źle je użytkujesz, ja je mam ~rok trzymają się dobrze, dźwięk jest czysty, obydwie strony działają, jedyne co mi się psuje (jeśli można to tak nazwać) to wejście kabla od strony słuchawek do regulatora głośności, ale to tylko przez to że kabel nieraz mi się pod krzesło wplącze. To jedyne słuchawki które nie rozwalają mi się po paru msc. (Często padała mi jedna z słuchawek (lewa) i kabelek się rwał)

Specjalnie o nie dbałem bo poprzednie słuchawki po miesiącu-dwóch (tzw. biedronkowe) już się psuły. Może trafił mi się zły egzemplarz... W każdym bądź razie owe Creative już trochę mają na karku, nie ma niczego nowszego w cenie do 100zł co dorównywałoby im jakością dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...