Skocz do zawartości
  • 0
snieg

launcher by zyczu

Pytanie

snieg    0

Witaj serdecznie. Mam problem z launcherem minecrafta by zyczu. Do pewnego czasu grałam bez żadnych problemów na tym launcherze. Musiałam odinstalować ten program i kiedy zainstalowałam na nowo i wybrałam wersję 1.5.2 (kiedyś działały mi wszystkie wersje minecrafta) wystąpił ten problem : [attachment=1849:Bez tytułu1.png]

Nie wiem co może być tego przyczyną ale do niedawna normalnie działał mi ten launcher. Czy jest tu jakaś osoba, której działa minecraft by zyczu i wersja 1.5.2? Jeżeli tak prosiłabym o wysłanie mi instalatora tego launchera, bądź folder z laucherem.

Szukałam jakiś tydzień rozwiązania problemu. I nadal nie mogę rozwiązać tego ;/. Próbowałam już formata dysku, ponowne instalowanie programu, ponowne instalowanie javy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
AdamGrzegorz    77

Zalecam zakupić oryginalną wersję minecrafta i pobrać ORYGINALNY launcher.

Nie pomagam (zresztą pewnie jak inni) osobą które mają ten felerny launcher by shitczu.

Na stronie www.minecraft.net jest dostępne demo, jeżeli gra Ci się spodoba, możesz ją kupić.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
radyjko    176
Nie rozumiem nawet jaki jest sens korzystania z tego launchera. Sam z niego korzystałem swego czasu i to jest poprostu mordęga!

Z resztą najprawdopodobniej jakiejkolwiek wersji tego byś nie pobrał i tak nie będzie działać. Ten laucher sam z siebie ma problemy typu "brak uprawnień na pobranie elementu" lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
snieg    0

Dziękuje za odpowiedzi, ale nie rozumiem tego jak tego samego dnia po odinstalowaniu minecrafta by zyczu i zainstalowaniu go ponownie tego samego dnia moze jakas wersja nie dzialac? XD Jednakże jakby ktoś miał działającego launchera z wersją 1.5.2 proszę o link do instalatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Redux    168
Zamiast zarobić te kilkadziesiąt złotych na pełną wersję gry, to ci dalej się pieprzą z tymi wszystkimi launcherami. A potem zdziwienie, że twórcy gry tracą motywację, jak tylu graczy wciąż gra na non-premium (bo niby skąd pomysł na Minecraft Realms?).
Podpowiem jedynie, że błąd "timed out" mówi o niepowodzeniu łączenia się z jakimś serwerem. Może to być wina klienta lub serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
radyjko    176
Nie ogarniam jak zyczu może szczycić się osiągnięciami w walce "ze złym Mojangiem" skpro nie potrafi, albo jest zbyt leniwy żeby zrobić lauchera który działa bezproblemowo. Chociaż pierwsze wrażenie może być dobre, to jednak nerwy szybko się zużywają.

Jak chcesz grać na modach to kup Minecrafta i naucz się instalować mody. Serio, Minecraft jest tańszy niż psycholog :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Reemren    0

Zalecam zakupić oryginalną wersję minecrafta i pobrać ORYGINALNY launcher.

Nie pomagam (zresztą pewnie jak inni) osobą które mają ten felerny launcher by shitczu.

co jaki by shitzyczu by zyczu to fajny launcher a nie ten felrny oryginał który tylko laguje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
radyjko    176
...

Mówisz poważnie...? Ja zaobserwowałem zupełnie odwrotną tendencję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
snieg    0

A może być tak, że dodali jakiś nowy launcher do neta i na tym starym dało się grać na wszystkich a teraz działają te wersje od 1.6.2 + ? Bo wątpię, żeby to była wina tego, że już twórca nie ma swoich serwerów na 1.5.2. Dla mnie ten launcher był genialny twórca się postarał. Ma ktoś ten launcher i działa mu wersja 1.5.2? Byłabym bardzo wdzięczna jakby ktoś mi przesłał na jakiś hosting folder z launcherem. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Redux    168

co jaki by shitzyczu by zyczu to fajny launcher a nie ten felrny oryginał który tylko laguje

Laguje? Na czym ty grasz, na Commodore 64?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Mevistor    31

@Reemren - aż się wtrącę do rozmowy... Kto laguje? Oryginalny laucher? Oryginalny laucher w 99% odpowiedzialny jest za uruchomienie gry, zalogowanie się, wybranie wersji, itp... a zyczu grzebie już w kodzie żeby uruchomić pełną grę non-premium. Te zmiany powodują sporą niestabilność kodu i to właśnie w zyczu występuje masa lagów. Nie będe wypowiadał się już o instalacji modów oraz pełnej kompatybilności z forge'm, bo to już całkowita porażka zycza. Widziałeś zużycie pamięci i obciążenie procesora pod zyczem i pod oryginalnym minecraft'em. Skoro tak piszesz to chyba nie...

Nie chce, żebyś myślał, że Cię najeżdżam, albo coś w tym stylu. Tylko troszkę irytują mnie te wzmianki o "boskości" zycza. Nie powinienem tego mówić, ale powiem: każdy inny laucher non-premium jest lepszy od zycza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
snieg    0

Mógłby mi ktoś wreszcie pomóc, a nie kłócić się jaki launcher lepszy i co laguje? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Redux    168

Mógłby mi ktoś wreszcie pomóc, a nie kłócić się jaki launcher lepszy i co laguje? XD

Przeczytaj post Mevistora - launcher, którego używasz, dopełniany jest przez modyfikacje w samej grze, co jest źródłem błędów/bugów/lagów/innych problemów.
Najlepszy launcher to

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

.
Myślę, że wyczerpaliśmy temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
maciekhka    0

Witam

Jestem nowy.Mam nadzieję że Mojang zablokuje wersje dla non-premiowców tak , że nie będzie nawet żaden launcher non-premium (srycza , srozki i inne duperelki) działać i ludzie nie będą piracić tej fajnej gry. Mam taką nadzieję!!!

A co do tego błędu może wreszcie serwery zycza się posypały i nie będzie piracenia!

Edytowane przez maciekhka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
radyjko    176

Nadzieja matką głupców :P

Mojang niewiele może zrobić żeby zablokować grę dla piratów, to jest chyba niemożliwe.

Sprawdziłem z ciekawości jego stronę i nic tam się nie dzieje (może nie żyje?) Całkiem swoją drogą ma tam najlepszy changelog snapshota 14w10a jaki kiedykolwiek widziałem w języku Polskim...

Zyczu zawsze ma takie problemy, jeżeli serwery mu się posypały to już daaaaaaaaawno temu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...