Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. a tu link do save: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. pozdrawiam;D ps:jestem otwarty na nowe propozycje co do budowy,czekam na wasze pomysly;D"> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. a tu link do save: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. pozdrawiam;D ps:jestem otwarty na nowe propozycje co do budowy,czekam na wasze pomysly;D"> Skocz do zawartości
zadawid5

moj hogwart;D

Rekomendowane odpowiedzi

zadawid5    0

witam chcialem wam zaprezentowac wyniik mojej rocznej budowy z przerwami;D

tutaj macie link do filmiku na youtube:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

a tu link do save:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

pozdrawiam;D

ps:jestem otwarty na nowe propozycje co do budowy,czekam na wasze pomysly;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zadawid5    0

chialem dodac ze zastrzegam sobie praw autorskich co do filmiku i wgolnie save.znalazlem pare przypadkow gdzie osoby podsywaly sie podemnie jako tworce budowli.jezeli ktos chce nagrac film z moim save i tp bardzo prosze o napisanie do mnie wczesniej.

co do dalszej budowly zastanawiam sie czy nie zacząc budowac calego swiata z ksiązek,filmu harry potter.np.king's bross,privet drive,nora,ministerstwo magii ogolnie wszystkie budowle wymienione w  ksiązce.ministerstwo magii jest juz prawie skonczone zostanie dodane pod tym tematem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KondziouPL    0

Mapka zajebista, ale mógłbyś jeszcze dodać jakieś otoczenie, troche łyso to wygląda i efekt psuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zadawid5    0

Mapka za***ista, ale mógłbyś jeszcze dodać jakieś otoczenie, troche łyso to wygląda i efekt psuje.

no tak mialem zamiar zrobic zakazany las i tp ale hogwart jest tak duzy ze budowanie terenu wookolo niego zajelo by mi tyle co sama jego budowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nachos666    1

Zarąbisty zamek, tylko otoczenie...
Tak trochę tam pusto. Zrób może jakiś las i jezioro. Kreatywność nie zna granic xD
PS.: Wybuduj też stadion do Quidditch'a. :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KrowaBoss    9

super ! ja daje 9/10 ale to nie mało. oczekuję na więcej :D

P.S. zgadzam się z Nachosem i zrób jeszcze domek Hagridach 

I jeszcze 1 pytanie- inspirujesz się książką czy filmem ?Poprawa: jednak jest quidditch - mój błąd :3

Edytowane przez KrowaBoss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzycho001   
Gość krzycho001

...płaskie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zadawid5    0

Zarąbisty zamek, tylko otoczenie...
Tak trochę tam pusto. Zrób może jakiś las i jezioro. Kreatywność nie zna granic xD
PS.: Wybuduj też stadion do Quidditch'a. :3

oglądnij filmik do konca to znajdziesz tam stadion do quidditcha.;D

I jeszcze 1 pytanie- inspirujesz się książką czy filmem ?Poprawa: jednak jest quidditch - mój błąd :3

oglądnij filmik do konca a znajdziesz tam i stadnion  quidditcha i domek hagrida i sowiarnie.;p

ogolnie filmem,ale jezeli byla jaka komnata,pomieszczenie wspomniane w ksiązce a nie zostalo ujawione w filmie zdalem sie na wlasną kreatywnosc;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
asusek99    0

O kurde, ile żeś nad tym pracował, bo w 2 godziny tego nie zrobiłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zadawid5    0

O kurde, ile żeś nad tym pracował, bo w 2 godziny tego nie zrobiłeś :P

niecaly rok z przerwami..wiadomo ze 24 na 7 nie budowalem.;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omb    14

Moja ocena to 8,7(5)/10, ale sie staraleś i to sie liczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak mialem zamiar zrobic zakazany las i tp ale hogwart jest tak duzy ze budowanie terenu wookolo niego zajelo by mi tyle co sama jego budowa

Zawsze możesz użyć VoxelSniper'a do zrobienia custom terenu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Filiq343
      Witajcie!
      Ponieważ mało istnieje takich serwerów w Polsce, chciałbym się zapytać czy ktoś byłby chętny grać na serwerze gdzie znajduje się szkoła magii typu Hogwart/Ilvermorny. Oczywiście do tego byłaby potrzebna dobra ekipa budowniczych i programistów pluginów w minecraft. Potrzebni byliby także nauczyciele (min. 6 osób na nauczycieli), każdy by uczył innego przedmiotu (starożytnych run, zaklęć, obrony przed czarną magią, itd.) Myślę, że znajdą się osoby chętne do tego trybu. Oczywiście zainteresowani proszę pisać pod tematem, jeśli nas się trochę uzbiera to pomyślimy nad zrealizowaniem projektu.
  • Dodaj nową pozycję...