Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. ) Minecraft.pl stało się przyjazne dla piratów. Dodatkowo w planach jest stworzenie launchera dla non premium i co za tym idzie serwerów. Nie spodziewaj się więc, że promocja oszustów na stronie głównej jest przypadkowe... Przepraszam za tak dziwne ułożenie p..."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. ) Minecraft.pl stało się przyjazne dla piratów. Dodatkowo w planach jest stworzenie launchera dla non premium i co za tym idzie serwerów. Nie spodziewaj się więc, że promocja oszustów na stronie głównej jest przypadkowe... Przepraszam za tak dziwne ułożenie p..."> Skocz do zawartości
pigmej4ever

Dwie sprawy...

Rekomendowane odpowiedzi

pigmej4ever    22

@up (

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

)

Minecraft.pl stało się przyjazne dla piratów. Dodatkowo w planach jest stworzenie launchera dla non premium i co za tym idzie serwerów. Nie spodziewaj się więc, że promocja oszustów na stronie głównej jest przypadkowe...

Przepraszam za tak dziwne ułożenie postów, ale postanowiłem przenieść je do jednego tematu i z automatu tak się ułożyły. //Chormon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ShookTea    15

Stworzenie launchera non-premium? Hmm...

O ile dobrze pamiętam, jeszcze 1-2 miesiące temu zamykało się tematy, w których o pomoc prosił pirat. Teraz nie dość, że mamy stać się przyjaźni piratom, to jeszcze mamy im pomagać w dalszym piraceniu, tak?

Mam nadzieję, że ten launcher to jakaś bzdura, która nigdy nie zobaczy światła dziennego, bo nie byłbym zbyt zachwycony tego typu programem na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ShookTea    15

Dwie sprawy, równie ważne.

Pierwsza trochę bardziej techniczna, mianowicie:

"Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/minecraft/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 711"

Wszystko rozumiem, ale "printf()" i pochodne, np. "sprintf()" są po prostu dziurą... zwłaszcza gdy w błędzie jest podany bezpośredni link do pliku PHP.

Druga sprawa:

Od tego postu do mojego, później Chormon: "A ja mam nadzieję, że skończy się offtop... ".

Więc teraz jest wątek specjalnie na ten temat i offtopu nie będzie.

Jak to jest, że strona, która do tej pory propagowała konta premium, teraz nagle chce stać się przyjazna dla piratów? Najpierw pomoc dla piratów, teraz serwer non-premium. Boję się wierzyć pigmejowi, który mówił coś w tamtym temacie o launcherze non-premium, bo o ile dział pomocy oraz serwery otwarte dla piratów nie są jeszcze "złe bardzo", o tyle tworzenie, czy chociaż upublicznianie już istniejących launcherów non-premium, jak np. Zyczu, jest już nielegalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

Dwie sprawy, równie ważne.

Pierwsza trochę bardziej techniczna, mianowicie:

"Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/minecraft/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 711"

Wszystko rozumiem, ale "printf()" i pochodne, np. "sprintf()" są po prostu dziurą... zwłaszcza gdy w błędzie jest podany bezpośredni link do pliku PHP.

Druga sprawa:

Od tego postu do mojego, później Chormon: "A ja mam nadzieję, że skończy się offtop... ".

Więc teraz jest wątek specjalnie na ten temat i offtopu nie będzie.

Jak to jest, że strona, która do tej pory propagowała konta premium, teraz nagle chce stać się przyjazna dla piratów? Najpierw pomoc dla piratów, teraz serwer non-premium. Boję się wierzyć pigmejowi, który mówił coś w tamtym temacie o launcherze non-premium, bo o ile dział pomocy oraz serwery otwarte dla piratów nie są jeszcze "złe bardzo", o tyle tworzenie, czy chociaż upublicznianie już istniejących launcherów non-premium, jak np. Zyczu, jest już nielegalne.

Nie jest nielegalne dopóki twórca gry na to przyzwala. Zmiana jest potrzebna bo inaczej serwery po prostu umrą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

O ile dobrze pamiętam, jeszcze 1-2 miesiące temu zamykało się tematy, w których o pomoc prosił pirat. Teraz nie dość, że mamy stać się przyjaźni piratom, to jeszcze mamy im pomagać w dalszym piraceniu, tak?

Mam nadzieję, że ten launcher to jakaś bzdura, która nigdy nie zobaczy światła dziennego, bo nie byłbym zbyt zachwycony tego typu programem na tej stronie.

Akcjom zamykania i nie pomagania ludziom, którzy nie mogą odpalić gry i pisanie im "kup grę skoro pirat nie działa" byłem przeciwny. Zresztą - zawsze byłem przeciwny nie-pomagania piratom, zaczęło się od Asgarotha który był mega przeciwko, teraz bodaj woozie ma takie samo podejście, co oczywiście ze zmianą pierwszego serwera na nonpremium będzie musiał zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pigmej4ever    22

Skoro SV będzie non premium, FB też się przełamuje to co z Ali? Też zostanie zbezczeszczone przez chmarę piratów?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

Skoro SV będzie non premium, FB też się przełamuje to co z Ali? Też zostanie zbezczeszczone przez chmarę piratów?  

Póki co nie, ale pewnie jak fb i sv dobiją do 200-300 graczy online to sami wyjdą z takim zapytaniem, bo o ile teraz mają najwięcej, czyli zawrotne 40 graczy, o tyle 40 przy paruset będzie wyglądać blado.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pigmej4ever    22

Póki co nie, ale pewnie jak fb i sv dobiją do 200-300 graczy online to sami wyjdą z takim zapytaniem, bo o ile teraz mają najwięcej, czyli zawrotne 40 graczy, o tyle 40 przy paruset będzie wyglądać blado.

Szczerze wątpię, że SV i FB staną się mega popularne. Szczególnie, że nawet serwery znanych polskich youtuberów mające po 500 slotów nie cieszą się takim zainteresowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Woozie    258

Akcjom zamykania i nie pomagania ludziom, którzy nie mogą odpalić gry i pisanie im "kup grę skoro pirat nie działa" byłem przeciwny. Zresztą - zawsze byłem przeciwny nie-pomagania piratom, zaczęło się od Asgarotha który był mega przeciwko, teraz bodaj woozie ma takie samo podejście, co oczywiście ze zmianą pierwszego serwera na nonpremium będzie musiał zmienić.

Mam takie podejście, z tego powodu unikam działów Pomocy jak ognia i nie wtryniam się do nich, bo szlag by mnie trafił. Piratów nie ruszam, chyba że spamują reklamami w nieodpowiednich działach. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

Szczerze wątpię, że SV i FB staną się mega popularne. Szczególnie, że nawet serwery znanych polskich youtuberów mające po 500 slotów nie cieszą się takim zainteresowaniem...

Cieszyły, kiedy jeszcze były nonpremium. Z tego co widziałem taki skkf ma już serwer premium only, a to tez inaczej, jak jesteś kimś kogo ogląda pół miliona ludzi w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreenSneaky    39

Co do pierwszego errora było by dobrze dodać w jakich okolicznościach się on pojawia ;] Czy to jest jedyna linia ?  Czy błędowi towarzyszą  "Warning: Cannot modify header information" ? Prawdopodobnie jest to błąd ze spolszczeniem, który można łatwo naprawić a równocześnie może to być nie zaktualizowany skin do 3.4.5, ale wróżką nie jestem :P

Jestem w 100% za NP - bez ludzi nie gra się tak fajnie

Edytowane przez SeeRazo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

Co do pierwszego errora było by dobrze dodać w jakich okolicznościach się on pojawia ;] Czy to jest jedyna linia ?  Czy błędowi towarzyszą  "Warning: Cannot modify header information" ? Prawdopodobnie jest to błąd ze spolszczeniem, który można łatwo naprawić a równocześnie może to być nie zaktualizowany skin do 3.4.5, ale wróżką nie jestem :P

Jestem w 100% za NP - bez ludzi nie gra się tak fajnie

Jesteś pierwszą osobą która jest więcej niż randomem która pochwaliła ten krok - dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miloszu_xd    171

<hater mode on>

200-300 graczy... Z czego co najmniej 92% będzie miało inteligencję gołębia (wystarczy spojrzeć na przeciętny serwer np, a nie wiem czemu tu miało by być inaczej)

</hater mode off>

Aczkolwiek, jeśli wykorzystany zostanie któryś ze sposobów na uniknięcie multikont i dodacie test jak na Ali (całkiem skutecznie odstrasza idiotów, oczywiście nie wszystkich bo nawet debil jest w stanie zrobić taki test, jednak większość zostaje zniechęcona), to może będzie jakiś przyzwoity poziom.

PS: albo dać graczom premium więcej, albo piratom mniej. Niewiele, nawet symbolicznie, ale jednak żeby było...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

<hater mode on>

200-300 graczy... Z czego co najmniej 92% będzie miało inteligencję gołębia (wystarczy spojrzeć na przeciętny serwer np, a nie wiem czemu tu miało by być inaczej)

</hater mode off>

Aczkolwiek, jeśli wykorzystany zostanie któryś ze sposobów na uniknięcie multikont i dodacie test jak na Ali (całkiem skutecznie odstrasza idiotów, oczywiście nie wszystkich bo nawet debil jest w stanie zrobić taki test, jednak większość zostaje zniechęcona), to może będzie jakiś przyzwoity poziom.

PS: albo dać graczom premium więcej, albo piratom mniej. Niewiele, nawet symbolicznie, ale jednak żeby było...

Nie zrobimy testu jak na aliquam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chormon    136
Zabezpieczenia przeciwko multikont, wiecej moderatorów (żeby chociaż 1 był zawsze na serwerze) i coś w stylu rezerwacji miejsca dla premium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

Zabezpieczenia przeciwko multikont, wiecej moderatorów (żeby chociaż 1 był zawsze na serwerze) i coś w stylu rezerwacji miejsca dla premium

Zabezpieczeń przeciwko multikontom fizycznie się nie da zrobić - ktoś zmieni ip i po kłopocie. No ale jeśli wejście będzie płatne, to po 2-3 razach raczej sobie odpuszczą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ShookTea    15

sprintf() tworzy się, gdy jest otwarty pełny edytor (np. w trakcie tworzenia nowego posta). Headery wysyłają się dobrze.

Rabus, w cytowanym przez Ciebie artykule z Forbesa Notch pisał, że można piracić, jeśli nie ma się pieniędzy na zakup gry, a nie jeśli tych pieniędzy nie chce się dać lub po prostu jest się małym dzieckiem, które nie potrafi poprosić rodziców o jeden przelew. Ja też przy zakupie miałem z rodzicami problem (wszak jestem dopiero w pierwszym pokoleniu wychowanym na internecie), ale mój znajomy, który pośredniczył mi kilka razy przy zakupach na Steam, kupił mi Gift Code i tyle.

Jako że i tak jest już to postanowione, to błagam o jedno: Niech Aliquam pozostanie zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0

sprintf() tworzy się, gdy jest otwarty pełny edytor (np. w trakcie tworzenia nowego posta). Headery wysyłają się dobrze.

Rabus, w cytowanym przez Ciebie artykule z Forbesa Notch pisał, że można piracić, jeśli nie ma się pieniędzy na zakup gry, a nie jeśli tych pieniędzy nie chce się dać lub po prostu jest się małym dzieckiem, które nie potrafi poprosić rodziców o jeden przelew. Ja też przy zakupie miałem z rodzicami problem (wszak jestem dopiero w pierwszym pokoleniu wychowanym na internecie), ale mój znajomy, który pośredniczył mi kilka razy przy zakupach na Steam, kupił mi Gift Code i tyle.

Jako że i tak jest już to postanowione, to błagam o jedno: Niech Aliquam pozostanie zdrowy.

Nie mogę niczego obiecać, póki co plany są jakie są (SV nonpremium, FB w najbliższej przyszłości) i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pirat czy nie to zawsze taki sam człowiek. Początkowo gdy zakupiłem gre to byłem przeciwny serwerom non premium lecz po pewnym czasie przekonałem się, że można równie dobrze i ciekawie czerpać przyjemność z gry na nich jak na każdych innych serwerach. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia administracji i graczy.  Wszystko da się pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JOPECREEPER    11

zgadzam się z nim to nie powinno tak wyjść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Pacior Jr.
      Nazwa: Postawklocka.pl
      iP Serwera: postawklocka.pl
      Aktywny: 24/7
      Strona: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Rodzaj: Survival - PVP - Minigry - Frakcje - Działki - Sztuczna Inteligencja?
      Sloty - 100
      Witam bardzo serdecznie Chciałbym was zaprosić do mojego nowo powstałego serwera!
      Jest on w całkowicie intuicyjny, został zrobiony tak, aby każdy niezależnie od wieku, potrafił w pełni wykorzystywać wszystkie aspekty serwera.
      Wszystkie najpotrzebniejsze komendy zostały porozpisywane i porozrzucane w miejsca, gdzie ich właśnie będziesz potrzebować!

Co na nim znajdziecie?
      - Survival (Drop z Kamienia)
      - PVP (Arene PVP jak i PVP poza spawnem)
      - Dzałki (Zbuduj wymarzony domek i przechowuj w nim cenne rzeczy)
      - Frakcje (Znajdź sprzymierzeńców i Stwórz własną Gildie) [Wkrótce]
      - Minigry (Gdy będziesz potrzebował/potrzebowała odpoczynku od kopania) [Włączone gdy tylko będzie więcej aktywnych graczy]
      - Kreatywne "Znajdźki" (Zaimplementowane i rozsiane po mapie różnego rodzaju skarby i nie tylko)
      - Sztuczną inteligencje (Nawet w przypadku kiedy byłbyś/byłabyś sam/sama na serwerze, sprawi że nie będziesz się nudzić ) 

Na serwerze staram się ciągle dodawać coraz to nowe różne rzeczy, więc raczej nie będziesz się nudzić
      Informacje dodatkowe:
      Strona internetowa Postawklocka.pl na której jest w pełni sprawny ITEM SHOP, jest oczywiście stroną tymczasową.
      W ciągu najbliższych dni zostanie on zmieniony na Bardziej Rozbudowany ITEM SHOP zostanie również dodane Forum, Strona z nowinkami dotyczącymi Serwera.
      Screenshoty:(nie za dużo by nie zdradzać za wiele )

Dziękuje za uwagę i mam nadzieje do zobaczenia na serwerze
      //Poprawiam tagi i zatwierdzam ~ VenomPCPL
    • Przez DaveLione
      Chcialem pograc z kolegami na modach w mc dalem mody do %appdata% .minecraft i mods w mc dale play laduje mi sie zielony pasek po chwili resetuje sie i nic sie nie wlacza i znowu daje play laduje sie zielony pasek i dalej nick pomocy 
    • Przez Sebba Gamess
      » IP Serwera:Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      «
      » Premium: Nie wymagane «
      » Otwarcie: 26 sierpnia 2017 r. 15:00 «

ATUTY SERWERA
      » Siadanie na schodkach «
      » Pojazdy, np. pociąg, motor «
      » Realistyczne krwawienie «
      » Stan psychiczny, fizyczny, zdrowotny «
      » Zarabianie poprzez różne zawody «
      » Budowle takie jak bank, komisariat policji czy urząd «

» HELIKOPTER «

» POCIĄG «

» SAMOLOT «

» CZOŁG «

» SAMOCHÓD «

» MOTOR «

» SPADOCHRON «
    • Przez Pacislavek
      Niech ten temat będzie żywym dowodem i powodem do myślenia dla osób, które planują kupić giftcode na Allegro //dex

Witam. Od niedawna jestem piratem. Tak przyznaję się.
      Lecz piszę ten temat ponieważ, do niedawna nim nie byłem, co mnie ogromnie zdziwiło.
      Otóż mianowicie, jeżeli ktoś ma zamiar to jeszcze czytać, to proszę; wyjaśniam.

Po zakupie Gift Code'a, wpisaniu go w... (nie wiem jak to nazwać) pole.
      Moje piękne konto zostało świetnie odpicowane. Tzn. Miałem premium.
      Heh, niestety tylko do czasu... Pewien czas potem, po ustawieniu pięknego skina jak i zarówno po zmasakrowaniu serwerów premium, moją obecnością. Tzn. (1 miesiąc - 2) moje konto "nie jest premium" o dziwo mój skin cały czas istnieje.

Heh, ktoś z pewnością powiedziałby "skontaktuj się z Mojangiem".
      Hm, co by kontakt samym kontaktem być był - ale jakże.
      W dziale pomocy na minecraft.net wyraźnie napisane jest: (to specjalnie)

No i wszystko jasne. Problem w tym...
      Zakup, został dokonany przez portal Allegro. Od jakiejś allegrowskiej firmy.
      Dlatego też doczekałem się braku wyżej wymienionego transaction ID co stwarza mi ogromny problem.
      Pewnie zadajecie sobie pytanie typu "Co ja na to poradzę?", "Co mnie to obchodzi?".

Dla osób zainteresowanych dalszą częścią prośby:
      Pozwolę, sobie udostępnić część treści mail'a.

Idąc dalej na stronę 'firmy'

Co więcej:

Moja prośba zaczyna się w tym miejscu. Jeżeli jest ktoś w posiadaniu owego linku do formularza lub, wyjaśnienia o co chodzi, proszę o zwięzłą łatwą odpowiedź.

Heh, pozdrawiam wszystkich którym chciało się to przeczytać.
      Proszę, jednocześnie; o wyrozumiałość.
  • Dodaj nową pozycję...