Skocz do zawartości
Austinho

AShops - nowy lepszy plugin na sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Austinho    3
Napisano (edytowane)

17879491672483762184.png.-m1.png

Link do projektu na Bukkit Dev:
http://dev.bukkit.org/server-mods/ashops/

AShops

AShops to nowy plugin wprowadzający do rozgrywki multiplayer sklepy. W odróżnieniu od starego Chest Shopa opiera się na ekwipunku skrzyń, a nie na tabliczkach. Dzięki temu w jednej skrzyni możemy sprzedać lub kupić (lub to i to!) do 27 różnych przedmiotów.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Wszystko opiera się na opisach itemów. Kiedy właściciel sklepu dodaje ofertę do sklepu za pomocą komendy, wewnątrz sklepu pojawia się item z opisem, który informuje klienta o cenieilości towaru na stanie oraz właścicielu. Można dodać każdy itemkażdą miksturękażdą broń, zbroję z enchantami na dowolnym dozwolonym poziomie. Można wprowadzać ręcznie ID lub pobrać dane z przedmiotu w ręce. Jeżeli jest to oferta sprzedaży właściciel musi kliknąć na nią, aby załadować towar ze swojego ekwipunku do sklepu. I to wszystko. Potem klienci klikają na interesujący ich przedmiot i dokonuje się wymiana towaru za pieniądze. W zależności od tego czy klikną lewym przyciskiem myszyprawym i czy będą trzymali shift, różna ilość itemów zostanie sprzedana/kupiona (1/16/64).

Dodatkowe funkcje pluginu:

• Ustawianie kosztów tworzenia sklepu dla poszczególnych grup.
  • Wyłączanie itemów z handlu.
  • Ustawianie minimalnych cen dla przedmiotów.
  • Ustawianie zniżek w Server Shopach dla grup.
  • Ustawianie limitu ilości sklepów w zależności od grupy.
  • Ustawianie konta dla Server Shopa.
  • Włączanie wyłączanie własnego sklepu.
  • Ustalanie regionów, w których można tworzyć sklepy!
  • Ustalanie podatków!
  • Możliwość załączenia tabliczki z każdej strony sklepu oraz nad sklepem na ścianie.

W planach:

• Podatki od transakcji.
  • Automatyczne wyłącznie sklepu, gdy nie ma w nim ofert i otwieranie go, gdy nowa oferta się pojawia.
  • Notyfikacje o transakcjach dla właścicieli sklepów.
  • Umieszczanie sklepów w regionach wyznaczonych w configu.

Jeżeli chcesz zobaczyć plugin w akcji odwiedź nasz testowy serwer:

austindev.pl:45274

Link do pobrania pluginu, kod źródłowy, karty z instrukcjami oraz więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie projektu na BukkitDev - link podany na samej górze tego tematu.

2013-05-09_15.17.08.png.-m1.png

Edytowane przez Austin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KaoPL    105

Dwoma słowami: zaje biste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Austinho    3

Dodałem jeszcze możliwość określenia regionów, w których można tworzyć sklepy oraz podatek. Plik nowej wersji czeka na zatwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tymo098    0

Coraz więcej serwerów zaczyna tego używać, nie dziwie się - o wiele lepsze od ChestShopa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Romek1337
      Cześć,
      Chciałbym się zapytać o jakiś godny polecenia silnik, który będzie obsługiwał pluginy i mody. Pobrałem silnik o nazwie Sponge, podobno można  tam instalować to i to lecz z tego co widze, poza modami nic więcej się nie da. Zależy mi na tym by działał na wersje 1.12.2. Jeśli jednak takowego silnika nie ma, moje pytanie brzmi: jest jakiś mod na forge, dzięki któremu będę mógł stworzyć portal do nowej mapy? Coś jak plugin Multiverse.
    • Przez Sh0uterS
      Witam!
      Jak w Tytule tworzę serwer RealLife i potrzebuję pluginu na tworzenie itemków, lub modyfikowaniu obecnych np. Mistyczny Kilof (kolorowy napis), oraz moc niezniszczalnosc 10 .
      Jeśli macie jeszcze jakieś fajne pl na reallife to podsyłajcie na pewno zobaczę lub nawet pobiorę. 
      Pozdrawiam Sh0uterS
    • Przez macflesz
      Znacie jakiś plugin na pieniądze typ timismoney ponieważ wymieniony wczesniej mi nie działa ps. mam serwer na aternos
    • Przez Wetto
      Cześć 
      Mam problem z wgraniem modyfikacji indrustrialcraft na serwer 1.11. Proszę o pomoc.
  • Dodaj nową pozycję...