Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. ,Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. ,Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. ,Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. ,Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Skocz do zawartości
DJCzapeczka

Podanie o dostęp do gry.

Rekomendowane odpowiedzi

castro12321    179

Stadion całkiem fajny.

Działka niezbyt.

Odrzucam. Zbuduj coś więcej na działce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez Kurczaki
      Witajcie przyjaciele!
      Szukam chętnych do gry na serwerze minecraft 1.5.2. Serwer dopiero powstał nie ma na nim nic, tylko czysty teren, nie ma ekipy, żadnych logowań, spawnu, hunger games, creative ani innego niepotrzebnego gówna. Chciałem sobie pograć z jakąś fajną ogarniętą ekipą. taki survival np. w 5. bez żadnych gildii i tego typu. na początek razem dzielimy jaskinie zbieramy surowce. Tak razem, a potem kazdy buduje swój dom itd. itp. Serwera jeszcze nie odpaliłem, a jedyne pluginy to World Edit i World Guard. Ewentualnie w przyszłości logowanie, ale musze wiedzieć czy ktokolwiek jest zainteresowany takim czymś. Po prostu pograć for fun z ekipą na survivalu. Piszcie kto by chciał tak pograć.

Lub też jeżeli ktoś ma taki serwer survival i jest mało osób to prosiłbym o podanie ip i wgl.
      Trzymajcie się, cześć.
    • Przez akibatka
      Siemka!

Uwielbiam Minecrafta i bardzo często ta pozycja na moich streamach jest na pierwszym miejscu. Witając się jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich do obejrzenia mojego kanału na... nie nie... nie na Twitchu ;) Streamuję w nowym serwisie www.streamspot.tv mój kanał akibatka. Jestem często od godziny 19.00. Każdy widz jest dla mnie na wagę złota gdyż pozwala mi to na uzupełnienie kieszonkowego, które szybko się u mnie kończy ;) Przewiduję też małe konkursy z nagrodami dla widzów tak więc zapraszam ;)
      Aki
    • Przez Mossay
      Witam!
      Dzisiaj chciałbym przedstawić swój kanał na YT
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      . Jest to kanał stworzony niedawno, będę na nim przedstawiał swoje rozgrywki z minecraft'a. Jeżeli miałbyś jakieś propozycję, pytania pisz na moją skrzynkę: mossay@interia.pl. Jeżeli ktoś byłby chętny na zrobienie mi intra byłbym szczęśliwy. Pozdrawiam Mossay.
  • Dodaj nową pozycję...