Skocz do zawartości
michalek0514

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick[color=#000000] w grze[/color][/b][color=#666600][b]:[/b] [/color]michalek0514
[b]Wiek[color="#666600"]:[/color][/b] 10 lat
[b]Doś[/b][color=#000000][b]wiadczenie:[/b] 1.0.0 Oficjalna wersja[/color]
[b]Screenshoty[color=#000000] b[/color][color=#000000]udowli[/color][/b][color=#666600][b]:[/b] [u][url="http://imageshack.us/g/1/9941442/"]http://imageshack.us/g/1/9941442/[/url][/u][/color] Edytowane przez michalek0514

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez Roziak
      Cześć  
      Szukam ekipy na serwer w minecraft  
      Wymagania:
      wiek 11-18 lat  Sam mam 13
      Ogar  
      Potrzebuję:
      Technika - kogoś kto zainstaluje pluginy , skonfiguruje itp. Proszę kogoś ogarniętego w tych sprawach
      Budowniczego - kogoś kto ładnie buduje, zbuduje spawn i inne pomieszczenia
      Oraz Admina - Osoby która pomoże we wszystkim  
      Tych rang które tu wymieniłem nie będziecie mieli na serwerze  Każdy dostanie Roota  Wymieniłem tylko tak dla poufności ,żeby znalazły się właściwe osoby  
      I mam nadzieję ,że znajdzie się ekpia której naprawdę coś nie odbije i nie zniszczy serwera
      Narazie to tyle
      Dzięki
      Aha zdj tak se wstawiłem xDD 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Kurczaki
      Witajcie przyjaciele!
      Szukam chętnych do gry na serwerze minecraft 1.5.2. Serwer dopiero powstał nie ma na nim nic, tylko czysty teren, nie ma ekipy, żadnych logowań, spawnu, hunger games, creative ani innego niepotrzebnego gówna. Chciałem sobie pograć z jakąś fajną ogarniętą ekipą. taki survival np. w 5. bez żadnych gildii i tego typu. na początek razem dzielimy jaskinie zbieramy surowce. Tak razem, a potem kazdy buduje swój dom itd. itp. Serwera jeszcze nie odpaliłem, a jedyne pluginy to World Edit i World Guard. Ewentualnie w przyszłości logowanie, ale musze wiedzieć czy ktokolwiek jest zainteresowany takim czymś. Po prostu pograć for fun z ekipą na survivalu. Piszcie kto by chciał tak pograć.

Lub też jeżeli ktoś ma taki serwer survival i jest mało osób to prosiłbym o podanie ip i wgl.
      Trzymajcie się, cześć.
    • Przez MrKisielus
      Imię: Hubert

O sobie: Chodzę do 5 klasy, moje oceny to głównie pięć i cztery.
      Moimi ulubionymi przedmiotami są:
      Informatyka, oraz W-F. Nie mieszkam w mieście. Mieszkam w małej wsi która zwie się Stawki. 
      Nie mieszkam w mieście. Mieszkam w małej wsi która zwie się Stawki, jednak nie oznacza to, że nie mam dostępu do internetu! Skądże!
      Grę w Minecrafta rozpocząłem około 2010, lecz nie pamiętam dokładnie.
      Wiem, że zacząłem od wersji 1.7 Beta. Nie dawno zacząlem grać w
      Pelną wersję Minecraft PE, Dotychczas Byla to tylko wersja DEMO.

Przykladowy artykul : Launchery Do minecraft.

Na pewno większość z was miala, lub ma taki problem, że nie wie jaki Launcher wybrać!
      Ja wam w tym pomogę! Więcej w rozwinięciu.  :)  

Otóż, a więc który to launcher ? Najpierw Chcialbym wam przedstawić wam tabelkę prezentującą prędkość pobieranie danych launcherów :
        Nazwa Czas Oryginalny launcher 15 sekund Keinett 15 sekund Minecraft by Zyczu 33 sekundy Launcher SetCraft.net 3,5 sekundy  
      Więc widzimy, launcher Setcraft.net pobiera się najprędzej. :)
      A Oryginal na samym końcu :/ spodziewalem się że będzie na 1 miejscu.
        Teraz opowiem wam troszkę o Launcherze SetCraft i dlaczego warto go wybrać.
      Launcher SetCraft.net jest lekki, szybki i przede wszystkim prosty w obsłudze. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze wersje od 1.5.2 w górę. Można grać na premium. Zautomatyzowane aktualizacje jeszcze bardziej ułatwią użytkowanie,jednak launcher ten ma też swoje wady, Nie można grać na wersjach np 1.4.6 i niżej.
      Mam nadzieję że pomoglem, Żegnam.  :) 

Znajomość angielskiego : 7/10 

Przepraszam za drobne bledy w pisaniu.

• Dodaj nową pozycję...