Skocz do zawartości
HARDKAMIL

Program do robienia gier 3D

Rekomendowane odpowiedzi

HARDKAMIL    16
Cześć!
Szukam programu typu unity3D, w którym mógłbym zrobić grę 3D importując modele z blendera.
Tylko nie jakiś taki banalny jak rpg maker, albo fps creator.
Może wymagać znajomości języków programowania (najlepiej javy, chociaż wątpię, żeby było coś takiego).

Wysyłajcie linki ;)

Thanks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
IISpl    0

W Javie bardzo ciężko by było znaleźć, poszukujesz darmowego, czy płatnego silnika?

Edytowane przez IISpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HARDKAMIL    16

To nie jest takie pilne, bo teraz mam unity, ale wolałbym coś na java niż javascript.

Obojętnie, czy płatny czy daromwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez mrcake
      Hejka 👋

Poszukuje osób na stanowiska Budowniczy i Artysta blockbench

ℹ Informacje na temat projektu:

Projekt non-profit który ma być innowacyjnym projektem ma się on zająć stworzeniem serwera minecraft'a napędzanym przez community nie przez właścicieli cokolwiek community przegłosuje będzie zaimplementowane na serwerze z oczywistymi limitami(typu ban dla gracza x) aktualnie serwer jest w końcowych fazach developmentu piszemy przede wszystkim autorskie pluginy ale potrzebujemy również artystów i budowniczych do wyrażenia wielkości i skali samego projektu

🧱 Budowniczy:

Szukam aktualnie budowniczych na serwer minecraft który ma wystartować aktualnie mamy w planach wielki spawn który jest powoli dokańczany

🎨 Artysta blockbench:

Szukamy także artystów blockbench nasz serwer zamierza mieć dużą ilość customowych modeli / bossów i potrzebujemy artystów którzy płynnie mogą się poruszać po blockbench'u

📜Nasza oferta to głównie doświadczenie w budowaniu wielkich budowli i wyszczególnianiu detalów w takich wielkich budowlach dla budowniczych a dla artystów detalowania bossów / przedmiotów dla wszystkich będzie ranga na discordzie zarówno jak i na serwerze

⛔Nie chcemy na pozycje ludzi którzy będą typowo nadużywali rangi dla własnych korzyści i którzy nie chcą przyłożyć się do projektu

🤝Zgłoszenia proszę zgłaszać na discord'a Lupus#6969
    • Przez mrcake
      Hejka 👋
      Poszukuje software developerów do projektu non-profit.

🗺️Troszkę informacji na temat projektu:
      Zamierzam stworzyć serwer minecraft'a który będzie głównie kierowany przez community pierwszy tryb jaki mam na myśli to survival z działkami parę następnych będzie decydowało community. Posiadam pomysł na stronę na której między innymi będzie panel gracza do którego gracze będą przysiadać i będą jednocześnie interaktowali z stroną jak i z serwerem tylko tyle mogę powiedzieć na razie 😉jak się poznamy lepiej pokaże szersze horyzonty projektu.

🤓 Trochę o mnie jako software developer:
      Zacząłem od projektów non profit podążając za pasją programowania w technikum do którego uczęszczałem stworzyłem kółko programistyczne które mnie wystrzeliło z procy w programowaniu.

📖 Jeśli chodzi o moją aktualną wiedzę na temat kariery aktualnie zajmują się pracą dla firmy będącej jedną z top 100 projektów krypto personalnie znam dużą ilość technologii więc też mogę douczyć czegoś jak ktoś czegoś nie rozumie.

📰 Moja oferta dla developerów chcących się załapać:
      - Nauka programowania,git'a i Javy/Kotlina i rozwój w technologiach typu Node.js, TypeScript, Tailwind, Docker, SvelteKit, ExpressJS, Prisma, Ktorm,
      - Opcjonalne wprowadzenie w świat blockchain'a / zdecentralizowany
      - Przyjazne otoczenie
      - Dogłębne analizy kodu i tłumaczenie błędów pozwalające na rozwój i zrozumienie kodu
      - Czysty i udokumentowany Code Base
      - Nauka używania dockera w celu szybszego testowania
      - Nowe i ciekawe problemy

🚨 Czego wymagam:
      - Informowanie o aktualnych problemach w projekcie.
      - Kooperacja przy projekcie

‼️ Chętnych prosiłbym o napisanie prywatnej wiadomości do Lupus#6969 na discordzie
      Najfajniej jakbyście wysłali githuba i swoje przeszłe projekty 🚀
      Ale bez nich też przyjme 😉
    • Przez hohlik22
      Witam, poszukuję budowniczego do pomocy przy tworzeniu serwera. Oferuję rangę + dodatkowe benefity.
      Od budowniczego oczekuję umiejętności, odpowiedzialności i kreatywności
    • Przez _KeMal_
      Poszukuję dobrego budowniczego, który chce dołączyć do mojego projektu. Tworzymy wspólnie nowy Polski serwer, na który szukamy osób których inspiracją jest budowanie. Więcej info na pv Discord _KeMal_#5686. Oferujemy specjalną rangę Budowniczego jak i gadżety.
    • Przez Założyciel
      Witam. Poszukuję budowniczego na serwer survival wersja 1.18.x.  Posiadamy doświadczonych techników, dużo płatnych pluginów, jeden z lepszych hostingów, discord, strona internetowa itp. itd.. 

Mógłbym wypisać tutaj pełno kolorowych i zachęcających infomacji, ale wolę, byś sam się przekonał/a jak wygląda nasz discord/prawie gotowy serwer. 
      W związku z tym jeżeli poszukujesz przyszłościowego serwera i potrafisz ładnie budować, zaproś mnie na discordzie ThePikaczu2002#3858. Porozmawiamy, przedstawię ci projekt i zaprezentujesz swoje umiejętności. Dla mocno zaangażowanych osób przewidziane benefity pieniężne.
  • Dodaj nową pozycję...