Skocz do zawartości
Bartios

(*)

Rekomendowane odpowiedzi

Bartios    20
[color=#008000]//Radzę tego nawet nie czytać.. czysty hejt ergo. trolling -GreenBlind[/color]

Wprawdzie odszedłem z tej sieci już dobre pare miesiecy temu ale jakoś z ciekawości wpadłem zobaczyć czy coś zmieniło. I co zobaczyłem? Serwer SV zostaje zamknięty... Teraz zostały już tylko 2. Krótko mówiąc ta sieć sypie się już od wakacji albo i wcześniej... Jest coraz gorzej i będzie coraz gorzej. Tyle co mam do powiedzenia :/

[size=3]Słusznie zrobiłem odchodząc. Nic sie nie zmienia a już na pewno nie na lepsze.[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Musiałeś mi o tym przypomnieć? Ech.. Coś napiszę.
Według mnie, sieć się sypie przez "Pana R". Dlaczego?
Nie był tu już dobry szmat czasu, a MC.pl bez niego pada, tak jak w pewnym Sci-Fi, świat pada bez Doktora.
Jeżeli Pan R wróciłby, było by już za późno.

[*]

Pan R to Rabus Jbc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartios    20
Zauważyłem to już dawno temu :( Powtórzę się: Jest źle i będzie coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina_70   
Gość Ewelina_70
Trzeba poprostu zacząć prowadzić MC.pl od początków :p Moze nawet i z nową ekipą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabus    0
Ty się sypiesz, zamknięcie serwera SV jest całkowicie nie z mojej winy. Szkoda, że stawiasz sądy przed zapoznaniem się z sytuacją ;)

A czasu na studiach mało, fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreenBlind    127
po 1.MCSV nie jest zamknięte, siedzą sobie w dziurce i kiedyś wyjdą ;) server będzie żył..
po 2. Wszystko żyje własnym życiem jedyne co jest nie dopieszczone to portal ale to kwestia czasu
po 3. "Bartios" zanim coś ocenisz zapoznaj się bardziej z sytuacją, mówiąc takie puste teksty do niczego nie zmierzasz tylko to "bojkotu", tak że na przyszłość radzę.. bo to co mówisz jest bzdurą, najchętniej ofiarowałbym takie osoby Banem i uwierz mam możliwość ,bo nie cierpię jak ktoś się wypowiada na jakiś temat a nie ma zielonego pojęcia o tym.

Co do "jest jeszcze gorzej", odkąd odeszli poprzedni admini i przestali wtrącać swoje cztery litery jest spokój.. i to jeszcze bardziej niż wcześniej, nie ma w końcu wojny która prowadzili z resztą serverów w sieci twierdząc ,że ich server jest najlepszy (pfff)

Ale nikt Cie tu nie trzyma możesz trzymać się za rączkę z komunistami i debilami (niektórzy wiedzą kogo mam na myśli).

[u]NIC NIE PADA (jedyne co może ci padać to głupota na głowę) jest nawet lepiej niż za czasów tzw.Elrosowych. Dużo się nie zmieniło ergo jest to samo.[/u]

z poważaniem GreenBlind

zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...