Skocz do zawartości

Pytanie

erwin1996pl    6
Witam. Czy można ustawić w pluginie Essentials tak, aby nazwa gracza np. "[World1][Admin] nick" była pisana na czacie bez nazwy świata ([World1])?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
erwin1996pl    6
[quote name='Szymer0081' timestamp='1352644704' post='99395']
Można. Usuwasz ten fragment z pliku konfiguracyjnego.
[/quote]
Ok a możesz mi powiedzieć dokładnie, który wiersz mam usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Adeo    34
[code] format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
#format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

group-formats:
Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'[/code]
masz pewnie coś takiego
pousuwaj
[code]{WORLDNAME}[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez melekhd
      Cześć!
      Mam pytanie do wszystkich co sie znaja na hostingach. Ktos wie dlaczego może, nie moge wgrac pluginow na hosting hostandplay na serwer za ktory zaplacilem 20 zł. Czy moze nie ma miejsca czy jak. Bylby ktos mi w stanie pomoc :D? Z gory dzieki
    • Przez beduinXXX
      Robię obecnie mapę clicker z pomocą komend i mam zamiar spytać się czy niektóre rzeczy są wykonalne z pomocą komend na czystym minecraft. 1. Da się ustawić własny loot dla potwora i ustawić jego spawnowanie (cykliczne). 2.Zmienić żywotność przedmiotu leżącego na ziemi? 3. Zrobić blok za pomocą komendy, ale żeby miał właściwości skrzyni. Jak będę miał więcej pytań to edytuje post i dzięki za pomoc ;). 
    • Przez kubix4120
      Witam , mam na imię Kuba i bardzo lubię uniwersum Władcy pierścieni i Hobbita . Szukam osoby z którą mógłbym odwzorować ten wspaniały świat w minecraft . 
      Osoba która rozpocznie ze mną tą przygodę musi mieć TSa albo Discorda i znać trochę WorldEdita ale przede wszystkim ważne jest zaangażowanie !
    • Przez Adrian Nowicki
      Witam, potrzebuje Waszej pomocy.
      Otóż jestem w trakcie tworzenia mapy i borykam się z problemem(?) komendy testfor. Otóż nie mam bladego pojęcia jak ma wyglądać ta komenda, aby weryfikowała mój ekwipunek w poszukiwaniu danego przedmiotu, którego nazwa jest kolorowa oraz posiada tzw."Lore". Poniżej zamieszczam obrazek samego przedmiotu oraz komendy.
      Liczę na Waszą pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Kacan
      Event Świąteczny aktywny od 19 Grudnia do 19 Stycznia!

Zapraszamy!

IP: go2play.pl
      IP: go2play.pl
  • Dodaj nową pozycję...