Skocz do zawartości
  • 0
Michas5

Serwer

Pytanie

Michas5    0
Witam, mam problem z swoim serwerem minecraft kolega założył i normalnie ja i on mogliśmy grać a ja załozylem i ja tylko moge grać a u kolegi nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Michas5    0
Java 7, internet radiowy - nie wiem czy to ma znaczenie. Serwer postawiony na bukkicie u niego działa wszystko komendy itp. brak problemów. W Hamachi też wszystko piszę, że jest okej, zapora systemowa wyłączona. Wersja Mc ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Chormon    136
Ale powiedz, co u kolegi nie działa? Nie widzi serwera, nie może się połączyć, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Michas5    0
U kolegi własnie działa wszystko może wejśc na serwer wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ja nie mogę wejść na ten serwer po prostu. Wyświetla komunikat, że nie znaleziono serwera lub że nie aktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Michas5    0
Tak serwer postawił kolega ja też mam Hamachi. Jestem u niego w sieci normalnie niby wszystko jest okej. On na serwer wchodzi normalnie ja nie mogę

Oto wycinek z jego pulpitu jak widać serwer działa i wszystko jest okej. U mnie sytuacja wygląda tak samo lecz serwer jest na czerwono.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7d7323622c0e530.html

Dodam, że ma wyłączoną zapore, osoba trzecia również nie moze połączyc się z tym serwerem. Nawet jeżeli zrobi standardowy serwer nie bukkita, ten z Minecrafta to tez nie moge dobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez Kurczaki
      Witajcie przyjaciele!
      Szukam chętnych do gry na serwerze minecraft 1.5.2. Serwer dopiero powstał nie ma na nim nic, tylko czysty teren, nie ma ekipy, żadnych logowań, spawnu, hunger games, creative ani innego niepotrzebnego gówna. Chciałem sobie pograć z jakąś fajną ogarniętą ekipą. taki survival np. w 5. bez żadnych gildii i tego typu. na początek razem dzielimy jaskinie zbieramy surowce. Tak razem, a potem kazdy buduje swój dom itd. itp. Serwera jeszcze nie odpaliłem, a jedyne pluginy to World Edit i World Guard. Ewentualnie w przyszłości logowanie, ale musze wiedzieć czy ktokolwiek jest zainteresowany takim czymś. Po prostu pograć for fun z ekipą na survivalu. Piszcie kto by chciał tak pograć.

Lub też jeżeli ktoś ma taki serwer survival i jest mało osób to prosiłbym o podanie ip i wgl.
      Trzymajcie się, cześć.
    • Przez akibatka
      Siemka!

Uwielbiam Minecrafta i bardzo często ta pozycja na moich streamach jest na pierwszym miejscu. Witając się jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich do obejrzenia mojego kanału na... nie nie... nie na Twitchu ;) Streamuję w nowym serwisie www.streamspot.tv mój kanał akibatka. Jestem często od godziny 19.00. Każdy widz jest dla mnie na wagę złota gdyż pozwala mi to na uzupełnienie kieszonkowego, które szybko się u mnie kończy ;) Przewiduję też małe konkursy z nagrodami dla widzów tak więc zapraszam ;)
      Aki
    • Przez Mossay
      Witam!
      Dzisiaj chciałbym przedstawić swój kanał na YT
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      . Jest to kanał stworzony niedawno, będę na nim przedstawiał swoje rozgrywki z minecraft'a. Jeżeli miałbyś jakieś propozycję, pytania pisz na moją skrzynkę: mossay@interia.pl. Jeżeli ktoś byłby chętny na zrobienie mi intra byłbym szczęśliwy. Pozdrawiam Mossay.
  • Dodaj nową pozycję...