Skocz do zawartości
Messer

Badanie magisterskie dotyczące stylów radzenia sobie ze stresem graczy gier sieciowych.

Rekomendowane odpowiedzi

Messer    2
Szanowni Gracze Minecrafta,
Nazywam się Michał Krupa i jestem studentem psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Chciałbym prosić Was o pomoc w moich badaniach magisterskich dotyczących stylów radzenia sobie ze stresem przez graczy gier sieciowych. Jeśli gracie w gry przeglądarkowe, MMO, typu LOL lub inne gry w trybie multiplayer, możecie mi pomóc wypełniając i rozsyłając po grających znajomych tę ankietę:
[url="http://moje-ankiety.pl/respond-30811/sec-e8zlWZDH.html"]http://moje-ankiety.pl/respond-30811/sec-e8zlWZDH.html[/url]
Możecie się także dowiedzieć więcej o samych sobie. Na końcu ankiety zamieściłem wyniki, by każdy mógł wyliczyć swój styl radzenia sobie ze stresem.
Dziękuje za pomoc,
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Atexor    424
Witaj,
rozwiązałem ankietę i przekonałem się o typie człowieka jakim jestem. Mimo, że nie zapisałem odpowiedzi jakie wcześnie udzieliłem na str. 2 , to na pewno wiem, że jestem typem "skupionym na unikaniu". Coś mi się wydaje, że niektóre moje odpowiedzi mogą dość odbiegać od "normy", ale taki już jestem, przyzwyczaiłem się do tego i myślę, że żaden, nawet najlepszy psycholog mnie nie zrozumie, skoro nawet nie potrafię porozumieć się niejednokrotnie z rodziną, czy "kolegami" z klasy. Jeśli byłoby to przydatne, to zapraszam na mój profil na tym forum, tam trochę więcej wyjaśniłem.
Pozdrawiam i powodzenia z pracą magisterską,
Maturzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...