Skocz do zawartości
  • 0
Distrojer

End of stream minecraft lan 1.3.1 pomocy!

Pytanie

Distrojer    0
[font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]Witam![/size][/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]I o pomoc prosze jak najszybszą![/size][/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]A więc mam problem w wersji 1.3.1 aby pograć z siostrą w minecrafta przez lan, pokazuje się na laptopie [/size][/font](komp.siostry) komunikat "END OF STREAM"
Proszę o szybką pomoc! Z góry dziękuje! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Atexor    424
Nie wiem jak wygląda jeszcze 1.3.1, bo gram na 1.2.5, póki tamtego nie załatają, ale:
Czy serwer jest ogólnie wykrywany? Czy jest tak, jakby był wyłączony i próbujesz się podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Distrojer    0
[quote name='Atexor' timestamp='1345398342' post='89174']
Nie wiem jak wygląda jeszcze 1.3.1, bo gram na 1.2.5, póki tamtego nie załatają, ale:
Czy serwer jest ogólnie wykrywany? Czy jest tak, jakby był wyłączony i próbujesz się podłączyć?
[/quote]
Tak Edytowane przez Distrojer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Atexor    424
W pliku server.properties jest podane IP, czy nie? Jak jest to go usuń. Bodajże to ma wyglądać tak:
server-ip=

Łączycie się w jednym domu przez router, czy np. siostra w jednym domu na jednej ulicy, ty gdzie indziej? Macie tą samą sieć, tj. dostawcę internetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
dex3r    143
Na 100% siostra oraz ty macie wersję 1.3.1? Zaktualizujcie do 1.3.2. Spróbujcie zamienić miejsce gdzie jest serwer z klientem (tzn. jak ty hostujesz, to spróbuj niech siostra hostuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Distrojer    0
[quote name='Atexor' timestamp='1345399442' post='89176']
W pliku server.properties jest podane IP, czy nie? Jak jest to go usuń. Bodajże to ma wyglądać tak:
server-ip=

Łączycie się w jednym domu przez router, czy np. siostra w jednym domu na jednej ulicy, ty gdzie indziej? Macie tą samą sieć, tj. dostawcę internetu?
[/quote]
Jeden ruter , koło siebie

p.s Jak się wkleja zdjęcia to pokaże co się dzieje

[color=#008000]W edytorze masz przycisk "Grafika", a obrazki najlepiej wrzucić na imgur.com. //Chormon[/color] Edytowane przez Chormon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Ewelina_70
      Cześć, mam nadzieję że spodobają wam się te pomysły. 
      1. Włączenie keepinventory w pozostałych dwóch światach. Wiem że ma to swoje plusy i minusy, jednak ostatnimi dniami były 3(a przynajmniej ja o tylu wiem) wypadki śmiertelne w endzie spowodowane lagiem serverowym - ja rozumiem to że każdy server ma lagi w jakimś stopniu i doceniam to, że w ogóle mamy server także też stąd moja propozycja. 🙂
      2. Blokada (wybranych przez graczy) skrzynek - wiem że gramy na najnowszej wersji, dlatego zajmie to trochę czasu zanim pluginy wyjdą na tą wersję. 
      A na koniec mały feedback - na waszym serwerze fajnie się gra i tak naprawdę to dzięki wam namówiłam 3 osoby na kupno premki do MC abyśmy mogli sobie pograć całą ekipą na waszym serwerze. Oraz ogromny plus za przyjazne community. 
      I ostatnia rzecz - czy freebuild kiedyś powstanie czy narazie jest tylko w planach? 
  • Dodaj nową pozycję...