Skocz do zawartości
koko11998

The Firewall - MMO hacking game

Rekomendowane odpowiedzi

koko11998    0
[center][size=8]The Firewall[/size]
Czy grałeś kiedyś w UpLink? Jeśli tak, to wiesz jak wygląda gra hackerska. Mamy różny software, różne metody, różne zlecenia. Zarabiamy pieniądze, kupujemy lepszy sprzęt... taki "symulator hackera w stylu RPG".
Co byś powiedział, gdybyś zobaczył taką grę umieszczoną w świecie MMO? Gdzie nie konkurujesz już tylko z martwym serwerem i metaforyczną policją, ale także z prawdziwym graczem?
Na tym właśnie polega The Firewall. Gra hackerska w stylu MMO, w której setki graczy mogą ze sobą konkurować, lub współpracować. Różne misje generowane losowo, niekiedy wymagające kooperacji, oraz linia fabularna, w której biorą udział dwie strony konfliktu - agenci agencji rządowej Central Security Agency, oraz hackerzy z grupy NetCrack.
Czy staniesz po którejś ze stron konfliktu? A może pozostaniesz wolnym strzelcem, wykonującym zlecenia od losowych osób? Wszystko zależy od Ciebie.
[size=6][url="http://firewall.ugu.pl/"]http://firewall.ugu.pl/[/url][/size]
[size=2][i]One computer. One Hacker. One Network.[/i]

[i]Rzadko tutaj zaglądam, więc nie będę odpowiadał na żadne pytania w tym temacie.[/i][/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czyrak7    0
chyba nazwa The [url="http://www.dagma.com.pl/pl/Dla_firmy/Agnitum.html"]firewall[/url] nie jest zbyt trafiona do tego typu gry ;d no ale na poważnie do gra nie zbyt porywa, jest monotonna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Trouble
      Witam ustawiłem sobie u operatora statyczne ip [niezmienne]  i chciałem spróbować  postawić u siebie na pc server minecraft dla 5 osób lecz problem jest taki że  już nie wiem co źle robię bo odblokowałem porty  dodałem je w zaporze i jedynie w jaki sposób  mogę wejść na server to przez swój adres ipv4 a nie przez zewnętrzny  bo mi go nie wyszukuje  . Ogarnia ktoś takie konfiguracje ?
    • Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez bsobabda
      Hej 
      szukam osob chetnych do grania w minecraft. Operuje xbox one. Moze byc to jedna lub wiele osob:) 
    • Przez Eros1337
      IP DO SKOPIOWANIA:
      VIXENCLAN.PL

O nas:
      Nasz serwer prowadzimy już ponad rok i wiemy jak najlepiej się nim zająć.
      W dużym stopniu dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników by każdemu
      rozmawiało się jak najlepiej.
      Posiadamy:
      - Autorskie pomysły
      - Autorskie Aplikacje
      - Własne logo oraz promo serwera
      - Boty muzyczne
      - Miłą i doświadczoną Administracje
      - Stabilną maszynę która znajduję się w
      Warszawie dzięki czemu są niskie pingi
      Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i wypowiedzenia się 
      na temat naszego serwera w komentarzu!

Promo serwera:

• Przez FATARRI TV
      Nie pokazuje mi żadnego skina od wersji 1.8 w górę. Usunięcie wszystkich plików nie pomaga.
  • Dodaj nową pozycję...