Skocz do zawartości
hajducek

Non-premium ? Że co ?

Rekomendowane odpowiedzi

Weexer    0

Jak dla mnie no-premium jest ciekawą opcją. Można tworzyć serwery no-premium przez co wiele osób z kreatywnymi pomysłami może się wykazać poprzez stworzenie dobre serwera dla "no-premiumowców"

Oczywiście nie popieram piracenia, ale sam Mojang zezwolił i udostępnił minecrafta no-premium więc nie ma co się rozczulać nad tematem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radyjko    176

sam Mojang zezwolił i udostępnił minecrafta no-premium więc nie ma co się rozczulać nad tematem

Nie zezwolił, a tym bardziej nie usostępnił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazama5    0

Nie oszukujmy sie.

Na poczatku wiekszosc z nas grala na NO- Premium.
Ja tak samo pobralem zeby zobaczyc czy warto kupic MC. Pozniej zakupilem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mariella    55

No cóż, sama posiadam na czole naklejkę z napisem: "Pirat" i nie przeszkadza mi to, bo nigdy nie byłam miłośniczką modów, cheatów itd. Dla mnie jest to psucie zabawy, jednak nie mam z tym doświadczenia i sądzę, że dużo tracę. Ale przyzwyczaiłam się po prostu do prostoty i nie lubię wydziwiać. Serwery non-premium? Co kto lubi, tylko na takich serwerach 90% to dzieciaki |(tak mi się wydaje) - serwery premium to serwery VIP, na których gra więcej dorosłych ludzi niż dzieciaków. No nie wiem od czego to zależy... Skoro dzieciaka stać na VIPA, SVIPA itd. co miech na serwerze to dlaczego nie stać go/jego rodziców na kupno oryginalnej gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzycho001    1 037

Bo vipa kupuje za sms-y i rodzicom regularnie mówi ze nie wie skąd ten rachunek za telefon a jak by rodzic usłyszał że dzieciak chce od niego grę za 110 zł i jeszcze płatną przelewem to zapaliła by mu się lampka kontrolna. 

WTF mariella to jest odkop, nie zauważyłem daty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matiyarosz    199

Bo vipa kupuje za sms-y i rodzicom regularnie mówi ze nie wie skąd ten rachunek za telefon a jak by rodzic usłyszał że dzieciak chce od niego grę za 110 zł i jeszcze płatną przelewem to zapaliła by mu się lampka kontrolna. 

Tak i jeszcze biorąc pod uwagę ilość keyloggerów zainstalowanych na komputerze małego gracza, to aż strach wpisywać dane karty :P

Sam ostatnio miałem przyjemność "naprawiania" laptopa dla małego dzieciaka (12 lat) i oczywiście pierwsze co na pulpicie uTorrent i Minecraft by Zyczu. Co pokazało Malwarebytes? Ponad 2000 śmieci i wirusów w tym parę keyloggerów i program do zmiany DNS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PablooS    42

Nie oszukujmy sie.
Na poczatku wiekszosc z nas grala na NO- Premium.
Ja tak samo pobralem zeby zobaczyc czy warto kupic MC. Pozniej zakupilem :)

Ja na początku oglądałem w YT i dopiero po kilku miesiącach kupiłem MC, a zacząłem grać po ponad roku :P

Nie na wszystkie tematy patrzy się na daty. Zresztą nie ma tak dużo tematów do dyskusji dla większości, by nie było odkopów :)
Trzeba na niektóre rzeczy "przymykać oko", bo tak to tego forum nie rozruszamy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...