Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fjah Adfas    0
[size=4][font=arial, helvetica, sans-serif]Wydaję mi się, że raczej wątpię żeby ktokolwiek zainteresował się tym postem, ale parę słów o sobie mogę zdradzić [/font][font=arial, helvetica, sans-serif] :):[/font][/size][list]
[*][size=4]psa - nie mam,[/size]
[*][size=4]okularów - nie mam,[/size]
[*][size=4]wady kręgosłupa - nie mam,[/size]
[*][size=4]alergii - nie mam,[/size]
[*][size=4]kota - też nie mam,[/size]
[*][size=4]samochodu - również,[/size]
[*][size=4]jachtu - także,[/size]
[*][size=4]samolotu - też (ale w sumie czemu nie :D?).[/size]
[/list]
[size=4]Czego jeszcze nie mam? Wielu rzeczy. A co mam? [u]Oryginalnego[/u] [color=#336600][b]Minecrafta[/b][/color]! Wow! Niesamowite! Bardzo interesująca wiadomość, prawda? A tak już szczerze to wypadałoby się przedstawić.[/size]

[left][size=4]Ogółem imię jakieś posiadam - Daniel. Wiek też, 15 lat (rocznikowo 16, żeby był szpan [/size][size=4] :P). Zainteresowań też trochę posiadam, np. informatyka. Moim zdaniem to jest dziedzina naszej przyszłości, która łączy się z różnymi naukami ścisłymi. Gry? To tylko moje małe hobby. Od czasu do czasu można w coś popykać, dla rozluźnienia, ale ogólnie to osobiście nie zamierzam jakoś z tym wiążyć swój zawód. Na razie jeżeli chodzi o szkołę, to na pewno nie moja w tym głowa - ostatnio dużo dzieje się tutaj bezsensownych rzeczy. Lubię dobrą rozrywkę oraz dyskutowanie z ludźmi (pod warunkiem że to dyskusja na poziomie i na temat). Inaczej by mnie tu nie było :P.[/size][/left]
[left][size=4]To tyle, nie będę się rozpisywał bo moim spamem jeszcze serwery obciążę[/size] :D. Na razie :cool:.[/left]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CzarnaWrona    5
Dzień dobry, mocium panie.
Wydaje się pan być całkiem interesującym człowiekiem.
A czy wielmożny mocium pan lubi czytać? Tak jak Wrona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fjah Adfas    0
[quote name='CzarnaWrona' timestamp='1334236920' post='61802']
Dzień dobry, mocium panie.
Wydaje się pan być całkiem interesującym człowiekiem.
A czy wielmożny mocium pan lubi czytać? Tak jak Wrona?
[/quote]
Książki? Oj nie. Niestety, ale tak naprawdę książek przeczytałem w ciągu życia może z... 50? Jakoś ich nie lubię. W sumie to nawet nie wiem dlaczego, ale jakoś mam kłopot z ich czytaniem :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CzarnaWrona    5
A szkoda. Ale skoro pasjonuje cię informatyka, to jesteś raczej ścisłowcem? I lubisz matematykę? Edytowane przez CzarnaWrona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fjah Adfas    0
[quote name='CzarnaWrona' timestamp='1334242024' post='61837']
A szkoda. Ale skoro pasjonuje cię informatyka, to jesteś raczej ścisłowcem? I lubisz matematykę?
[/quote]
I tutaj znowu pojawiają się pewne komplikacje. Otóż z matematyki jestem cienki. Podstawy umiem, ale aktualnie siedzę na korepetycjach. Z fizyką idzie mi zdecydowanie lepiej. Jeżeli chodzi o informatykę, to u mnie bywało to różnie, dlatego że nie znam jeszcze żadnego języku programowania, ani ogólnie jakichś konkretów. Dlaczego? Brak czasu. Ostatnio muszę się dużo uczyć z innych dziedzin, a za tydzień czeka na mnie egzamin gimnazjalny. Gdy będzie już po ptakach i będę miał mnóstwo wolnego czasu, na pewno rozpocznę albo wrócę do tego, czego robiłem :). Oprócz kwestii technicznych ciekawi mnie ta bardziej artystyczna strona - grafika. Nad Photoshopem pracuję ponad 3-4 lata (no, nie za bardzo oryginalny, ale jak mi się uda zdobędę legalną wersję :P) i zamierzam niedługo wykorzystać moje nabyte umiejętności do pracy z innymi programami marki Adobe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CzarnaWrona    5
[quote name='Fjah Adfas' timestamp='1334253142' post='61928']
I tutaj znowu pojawiają się pewne komplikacje. Otóż z matematyki jestem cienki. Podstawy umiem, ale aktualnie siedzę na korepetycjach. Z fizyką idzie mi zdecydowanie lepiej. Jeżeli chodzi o informatykę, to u mnie bywało to różnie, dlatego że nie znam jeszcze żadnego języku programowania, ani ogólnie jakichś konkretów. Dlaczego? Brak czasu. Ostatnio muszę się dużo uczyć z innych dziedzin, a za tydzień czeka na mnie egzamin gimnazjalny. Gdy będzie już po ptakach i będę miał mnóstwo wolnego czasu, na pewno rozpocznę albo wrócę do tego, czego robiłem :). Oprócz kwestii technicznych ciekawi mnie ta bardziej artystyczna strona - grafika. Nad Photoshopem pracuję ponad 3-4 lata (no, nie za bardzo oryginalny, ale jak mi się uda zdobędę legalną wersję :P) i zamierzam niedługo wykorzystać moje nabyte umiejętności do pracy z innymi programami marki Adobe.
[/quote]

A używałeś kiedyś Gimpa?
To do raczej program dla początkujących, na przykład dla niedoświadczonych, niezagrafikowanych i niezinformatyzowanych Wron mojego pokroju. Lepiej nie dopuszczać mnie do Photoshopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fjah Adfas    0
[quote name='CzarnaWrona' timestamp='1334259914' post='61989']
A używałeś kiedyś Gimpa?
To do raczej program dla początkujących, na przykład dla niedoświadczonych, niezagrafikowanych i niezinformatyzowanych Wron mojego pokroju. Lepiej nie dopuszczać mnie do Photoshopa.
[/quote]
Oczywiście, że używałem. Jednak to były czasy, kiedy jeszcze kończyłem podstawówkę, a nie gimnazjum w tym momencie :D. Jakoś przyzwyczaiłem się do Photoshopa oraz do technologii Adobe być może z powodu przejrzystości interfejsu oraz niektórych innych rzeczy. Niedługo i będę zajmował się również montażem klipów wideo oraz programowaniem w Javie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Joni1985
      LeCraft.pl
      Szukasz serwera gdzie nie będziesz się nudzić ? LeCraft może Ci to zaoferować !
      Na LeCraft'cie znajdziesz wiele trybów, które zapewnią Tobie i Twoim znajomym wiele godzin, dni, tygodni świetnej rozrywki.
      Dzięki pluginowi możesz posiadać skina premium widocznego dla wszystkich.
      Serwer wspiera wersję minecraft'a od 1.8 do 1.12.
      Poniżej zobaczysz prezentację naszych podserwerów.

Gildie | Hardcore
      Jeżeli lubisz pvp, oraz współpracę z innymi graczami ten serwer jest dla Ciebie!
      - Drop ze stone od razu do eq
      - Na start otrzymasz podstawowe uzbrojenie i jedzenie
      - Plecaki dzięki którym powiększysz swój ekwipunek
      - Jeżeli szukasz wyzwania przyjdź na walkę z bossami /warp bossy

Creative
      Wykaż się kreatywnością i pokaż innym swoje budowle.
      - Na creative jest dostęp do WorldEdita
      - System małżeństw
      - Dodatkowe gadżety m.in.: pojazdy, specjalne peleryny i efekty

FreeBuild
      Budowanie działek z dodatkiem survivalu i pvp
      - Mapy surowcore typu /kopalnia /tartak
      - Arena pvp (Eventy pvp, oraz walka z innymi graczami)
      - Działki
      - System prac, dzięki którym zarobisz walutę serwerową $ na kupno potrzebnych przedmiotów od innych graczy, lub w sklepie

SkyBlock
      Survival na małych latających wyspach. Rozbuduj swoją wyspę, aby znaleźć się w rankingu!
      - Ranking wysp
      - Arena pvp
      - Na SkyBlock'u można stworzyć stoniarki
      - Możliwość utworzenia własnych sklepów na wyspach

MiniGames
      na LeCraft'cie znajdziesz różne typy minigier !
      - Bedwarsy, murder mystery, eggwarsy, skywarsy, bomber egg

Linki
      Strona serwera: 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Forum serwera: 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Ip serwera: lecraft.pl
      Ts3 serwera: ts.lecraft.pl

• Dodaj nową pozycję...