Skocz do zawartości

Kubion70

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

O Kubion70

 • Tytuł
  Nieznany

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kubion70

  Pięć Osób w Buszu - Minecraft MultiPlayer!

  [center][media]http://youtu.be/mSDnDIVlQyI[/media][/center]
 2. Kubion70

  Pięć Osób w Buszu - Minecraft MultiPlayer!

  Dziękuja za tak wyczerpującą odpowiedź. [u][b]Odpowiedzi odnośnie uwag:[/b][/u] 1. Te 3 osoby nie posiadają konta premium, dopiero myślimy o inwestycji. 2. Pod wodzą komentarzy nie jest problemem zmienić teksturę jest to w sumie jedno kliknięcie. 3. Jeżeli tylko będę miał okazję z nimi pomówić na pewno wspomnę o tej "synchronizacji".
 3. [center][media]http://youtu.be/VeAwaISiOXM[/media][/center]
 4. Kubion70

  Minecraft for Fun

  [center][media]http://youtu.be/RisQoCaho5Y[/media][/center]
 5. Kubion70

  Minecraft for Fun

  [center][media]http://youtu.be/1WiATBNaV_Q[/media][/center] [color=#008000]Tematy połączono //Chormon[/color]
 6. Kubion70

  Minecraft for Fun

  [center][media]http://youtu.be/0acbPp6AqhM[/media][/center]
 7. Kubion70

  Czy jest możliwość pomocy mi?

  Witam! Gram na tym serwerze już od 3 dni... Szukając pomocy poszedłem na TS... Niby kumple, a teraz już nie można nic zrobić... Najpierw pytanie. Czy można prosić o całkowity reset? Chodzi o reset kasy, itemów i ogólnie wszystkiego... Chce tak jak by zacząć od niczego... Wiem, że to brzmi dziwnie ale zostawili mnie... Mieliśmy dużo planów na wioskę, zbieraliśmy a teraz zostałem z niczym... Ciężko mi jest tu co kolwiek opisać bo sytuacja jest nie zręczna i nie wiem jak wam toprzedstawić... ale czy jest możliwy reset wszstkiego z nicku Kubion70?
 8. Kubion70

  Pomocy z działką!

  Witam! Gram tu od wczoraj... Kupiłem sobie 2 dzialki... nie mialem kasy na czynsz i moje dzialki są teraz Unknowed. Czy jest mozliwosc odratowania? Prosze admina o pomoc.
 9. Kubion70

  Zapisy do Minecraftowej szkoły

  Nick: Kubion70 Staż na serwerze : Nie zbyt długi ale podoba mi się tu. Wiek: 17 Coś o sobie ( minimum 2 zdania ): Mam na imię Jakub, jestem w wieku 17 lat. Chodzę do Liceum Wyższego w Warszawie... Interesuje mnie matematyka oraz plastyka (zabójcze połączenie), lubię grać w MC i chodzić z kumplami na piwo Oświadczam że mam TeamSpeak3 : Owszem Oświadczam że mam czas między 19.30 a 20.30 : Zależy... Wydaje mi się że jednak tak. Oświadczam że będę zachowywał rozwagę na lekcjach: Owszem Oświadczam że to co się nauczę będzie dla mnie cennym dowodem że nauka jest najważniejsza: Potwierdzam niezmiernie.
 10. Kubion70

  Podanie na WL

  Witam! Mój nick to Kubion70 Chciałbym się dostać na wasz serwer RolePlay jednakże obowiązuje WL. Znam się na RP jak nikt... Jest to chyba pierwsze podanie bo wchodząc tu nie było innych... Jeżeli chodzi o informację to mam na imię Jakub mam 17 lat i chodzę do liceum wyższego w Warszawie. PS Nie było wzoru więc nie wiedziałem co napisać
×
×
 • Dodaj nową pozycję...