Skocz do zawartości

Austinho

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

1 obserwujący

O Austinho

 • Tytuł
  Początkujący

Metody kontaktu

 • Skype
  aus.reuter

Informacje profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

1754 wyświetleń profilu
 1. Austinho

  AShops - nowy lepszy plugin na sklepy

  Dodałem jeszcze możliwość określenia regionów, w których można tworzyć sklepy oraz podatek. Plik nowej wersji czeka na zatwierdzenie.
 2.     Link do projektu na Bukkit Dev: http://dev.bukkit.org/server-mods/ashops/       AShops AShops to nowy plugin wprowadzający do rozgrywki multiplayer sklepy. W odróżnieniu od starego Chest Shopa opiera się na ekwipunku skrzyń, a nie na tabliczkach. Dzięki temu w jednej skrzyni możemy sprzedać lub kupić (lub to i to!) do 27 różnych przedmiotów.     https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vmZjEKVYSjQ#!   Wszystko opiera się na opisach itemów. Kiedy właściciel sklepu dodaje ofertę do sklepu za pomocą komendy, wewnątrz sklepu pojawia się item z opisem, który informuje klienta o cenie, ilości towaru na stanie oraz właścicielu. Można dodać każdy item, każdą miksturę, każdą broń, zbroję z enchantami na dowolnym dozwolonym poziomie. Można wprowadzać ręcznie ID lub pobrać dane z przedmiotu w ręce. Jeżeli jest to oferta sprzedaży właściciel musi kliknąć na nią, aby załadować towar ze swojego ekwipunku do sklepu. I to wszystko. Potem klienci klikają na interesujący ich przedmiot i dokonuje się wymiana towaru za pieniądze. W zależności od tego czy klikną lewym przyciskiem myszy, prawym i czy będą trzymali shift, różna ilość itemów zostanie sprzedana/kupiona (1/16/64).   Dodatkowe funkcje pluginu: Ustawianie kosztów tworzenia sklepu dla poszczególnych grup. Wyłączanie itemów z handlu. Ustawianie minimalnych cen dla przedmiotów. Ustawianie zniżek w Server Shopach dla grup. Ustawianie limitu ilości sklepów w zależności od grupy. Ustawianie konta dla Server Shopa. Włączanie i wyłączanie własnego sklepu. Ustalanie regionów, w których można tworzyć sklepy! Ustalanie podatków! Możliwość załączenia tabliczki z każdej strony sklepu oraz nad sklepem na ścianie. W planach: Podatki od transakcji. Automatyczne wyłącznie sklepu, gdy nie ma w nim ofert i otwieranie go, gdy nowa oferta się pojawia. Notyfikacje o transakcjach dla właścicieli sklepów. Umieszczanie sklepów w regionach wyznaczonych w configu. Jeżeli chcesz zobaczyć plugin w akcji odwiedź nasz testowy serwer: austindev.pl:45274   Link do pobrania pluginu, kod źródłowy, karty z instrukcjami oraz więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie projektu na BukkitDev - link podany na samej górze tego tematu.  
 3. Austinho

  Nowy styl strony i forum - dyskusja

  Zawsze można zmniejszyć jasność ekranu ;>.
 4. Austinho

  Problem z sterownikami

  Próbowałeś zaktualizować sterowniki do swojej karty graficznej? Sprawdzałem w Internecie, kilka osób z Twoją kartą miało właśnie problem z OpenGL i zazwyczaj stwierdzano, że potrzeba nowszej karty, ale na jednym z forów gościowi udało się zaktualizować i pisał, że działa mu wszystko. Niestety link do aktualizacji, który podał, nie był już aktywny.
 5. Austinho

  Nowy styl strony i forum - dyskusja

  Jest mega, nie trzeba przyciemniać nic ;>.
 6. Austinho

  Zrobiłem Let's playa

  Powinieneś pomyśleć nad doborem muzyki podczas przewijania ;>.
 7. Austinho

  Mój kolega gada ze jesteśmy lamusami wejdzcie

  A jest szansa, że na jego opinię w jakiś sposób miała wpływ Twoja osoba?
 8. Austinho

  Zasadnicze pytania od początkującej!

  Odpowiedź na pierwsze i drugie pytanie znajdziesz pod tym linkiem. Jeśli chodzi o trzecie pytanie, to wystarczy sypiać w miejscu niedostępnym dla mobów, czyli np. pod warstwą dirtu albo w zamkniętej chatce.
 9. Austinho

  Otlet, czyli przybysz z miasta

  Ema Otlet, co jest ;D?
 10. Austinho

  KONKURS GIF CODE do MC

  Spokojnie. W najlepszym przypadku będzie o jednego pirata mniej ;>.
 11. Austinho

  POMOCY ! "minecraft has run out of memory"

  Wersję Javy sprawdzisz pod tym linkiem (architektura x86 to 32bitowa, a x64 to 64). A co do tego przezroczystego podłoża to myślę, że to m. in. dlatego, że jak grasz na serwerze to wczytywanie bloków jest ograniczone do promienia 10 sześcianów (domyślnie). Chociaż z drugiej strony często widać te dalsze fragmenty terenu, więc sam nie wiem do końca jak to działa.
 12. Austinho

  przerzucanie save

  Damnit, te dzisiejsze podchwytliwe pytania...
 13. Austinho

  Problem

  Przy takim komputerze to nie ma co zmniejszać parametrów gry. Można zrobić sobie plik wsadowy do uruchamiania minecraftu, czyli wpisać w notatniku: javaw -Xmx8192m -Xms4096m -jar "[tutajAdresPliku]\Minecraft.exe" i zapisać, zmieniając rozszerzenie na .bat. Ale można również wejść w Panel Sterowania, Java, zakładka Java, View i tam w Runtime Parameters to ustawić.
 14. Austinho

  Pytanie o opis/poradnik prerelease

  Wikipedia Minecraftu zawiera takie informacje ;>.
 15. Austinho

  przerzucanie save

  Podmień zawartość folderów >region< z save'a do worldu. Trzeba przenieść też level.dat, żeby zachować współrzędne spawnu. Sesji z własnym położeniem i rzeczami chyba nie da się zachować, dlatego można zabić się na początku (np. poleceniem /kill) i przeniesie Cię do starego spawnu, o ile pliki zostały przeniesione.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...