Skocz do zawartości

Matrox

Początkujący
 • Ilość treści

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Matrox

 1. Chciałbym kupić Gift Code na Minecrafta na Windows 10 na laptopa. Podajcie linki z kąd najbezpieczniej będzie kupić Gift Code? Z góry dziękuje.
 2. Witam, chciałbym zagrać na snapshocie 18w07a na minecraft non-premium . Jak mam to zrobić? Proszę o pomoc.
 3. Po kliknięciu play pisze [23:04:49 ERROR]: An update to your launcher is available and is required to play 18w07c. Please restart your launcher. Must have 21 You have 18 i się nie włącza
 4. Mam już ten launcher, ale jak zaznaczam snapshota i klikam play to jakby się ładowało ale minecraft się nie włącza .
 5. Z jakiej strony go pobrać?
 6. Witam. Mam minecrafta 1.12.2 non-premium Shiginima Launcher SE v3. 100. Utworzyłem serwer z jakiejś strony i jak w niego wszedłem to pisało: io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException: Connection refused: no further information:. Co to oznacza? Jak mogę utworzyć serwer multiplayer, który będzie działał. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
 7. Mam Minecrafta kupionego w Allegro za 4 zł. Wersja : 1.12.2. Mam go już przez 5 dni i wcześniej był normalny dźwięk, a dzisiaj wieczorem jak wchodzę to nie ma w ogóle dźwięku. To nie wina laptopa bo np. na YouTube jest dźwięk. Bardzo proszę o pomoc.
 8. Już mam dźwięk. Jak wszedłem w następny dzień w Minecrafta to miałem już dźwięk.
 9. Mam Minecrafta kupionego za 4 zł z Allegro w wersji 1.12.2. Chciałbym się dowiedzieć czy można grać w Bed Wars bo u mnie jak próbuje wejść to pisze że mam bana. Bardzo proszę o pomoc.
×