Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Jakub Klimczak

Początkujący
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Jakub Klimczak w Rankingu w dniu 12 Luty

Jakub Klimczak posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutralna

O Jakub Klimczak

 • Tytuł
  Nieznany
 • Urodziny 01.01.1999

Metody kontaktu

 • GG
  50506991
 • Skype
  jakub,klimczak379
 • Steam ID
  Brak
 • Website URL
  http://dexusonline.wordpress.com

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  ZeksterPL
 • Wersja
  Pełna
 • Gram na
  Oficjalny
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nowy Sącz
 • Zainteresowania
  Myrmekologia, Języki obce
 • Discord
  ZeksterPL#6603

Ostatnie wizyty

352 wyświetleń profilu

O Mnie

Witam. Nazywam się Kuba i zajmuje się administracją, promocją, reklamą oraz zarządzaniem. Interesuje się sportem, muzyką POP oraz myrmekologią. Jestem językowcem, poza językiem polskim, w dużej mierze moim życiem pokieruje język angielski oraz niemiecki. W dzisiejszym świecie trudno znaleźć doświadczone osoby. Łatwo się ze mną skontaktować, jestem bardzo dyspozycyjny. Działam zawsze od godziny 9:00 do 24:00. Posiadam komunikator Gadu-Gadu (50506991) oraz TeamSpeak ze sprawnie działającym mikrofonem.  Moderuję ogromną, bo ponad 60-milionową społeczność wraz ze 150 innymi na najsławniejszym startupie Br**nly.pl, która pozwala mi rozwijać swój język w wielu aspektach – grupa humanistyczna Język Polski-Hisotria-WOS połączona z kulturą i sztuką oraz religią. Nie wierzysz mi ? Na pewno znasz TĄ stronę :).
 
2354eb283b7ba91c09e1d019c150865f.png
Praca w B**inly - szerszy opis 
Zad**e.pl. znane za granicą jako Br*inly, to platforma internetowa, na której jedni zadają pytania, inni na nie odpowiadają. Powstał jako pomysł na “samopomoc” uczniów gimnazjów i liceów. Dzisiaj jest dostępny w 12 wersjach językowych, polską odwiedza 7 milionów osób miesięcznie, a wszystkie razem 60 milionów. Ilość odpowiedzi w serwisie szacuje się na 100 000 dziennie.” (supe**iz.pl).
Serwis, który dumnie reprezentuje 60 milionów użytkowników. Wśród nich mała grupa moderatorów, zaledwie 150 – w tym ja. Moderowanie ogromnej społeczności oraz integracja z nią już od 4 lat. Dzięki tej wielokulturowej społeczności zyskałem nieprawdopodobną umiejętność integracji oraz łatwość nawiązywania znajomości z zagranicznymi osobami. Tym samym pozwoliło mi to na poznanie podstaw języka francuskiego (nosde**irs.fr), niemieckiego oraz hiszpańskiego (br**nly.lat). Do dzisiaj pracuję jako Br*inly Moderator (jako wolontariusz) w grupie przedmiotowej Język Polski-Historia-WOS. Dzięki temu również mogłem poznać tajniki współpracy z większym gronem doświadczonych i dojrzałych ludzi.
Osobiście uważam, że jest to moje największe osiągnięcie.
 
1c52048a7c5712b510e523cdd382ac29.png
Minecraft
Nazwa administratora: ZeksterPL
Świadczenie usług Administratora Głównego (HeadAdmina) na znanym serwerze Adrianny Sobolewskiej (ps. art. Rap3erka) pod adresem pvp.rap**ka.pl a wcześniej na serwerze RC-** do roku 2016.
Do moich głównych zadań należało między innymi budowanie mapy, w tym obsługa i znajomość większości komend. Tworzenie profesjonalnej prezentacji serwera oraz forum IPboard pod przewodnictwem doświadczonego administratora, również członka ekipy. Działalność prowadzona przez prawie 5 lat, od roku 2013. Zarządzanie oraz koordynowanie ekipą serwera oraz pomoc od strony twórczej.
Obowiązki obejmowały również organizację zaplanowanych ówcześnie wydarzeń (eventów). W sumie udało nam się zebrać setki graczy, a samej właścicielce uzbierać już prawie dziesięciotysięczną widownie pod postacią subskrybentów na serwisie YouTube.
Ja w działalności artystycznej: stworzenie jednego z używanych wcześniej bannerów. Obecnie stroną graficzną zajmuje się SOTTO DESIGN.
Premium: ✓
 
5ce1dec1e48bb5629b337f26e5a74635.png
Metin5
Nazwa administratora: DexuS
Świadczenie usług wielu rang administracyjnych na 7-letnim serwerze Met*n5 (met*n5 board oraz http://metin5.c**.pl) przez ponad 2 lata (od roku 2015) do roku 2017. Serwer funkcjonuje do teraz. Początkowo Moderator Globalny (2015) na forum serwera.
Zakres pełnionych przez administratora obejmował wiele funkcji.
[TUT]*DexuS – ograniczone uprawienia, głównie reklama serwera oraz niesienie pomocy nowym graczom serwera,
[TGM]*DexuS – ograniczone uprawnienia, organizowanie wydarzeń, pomaganie graczom, rozwiązywanie problemów, pilnowanie porządku,
[GM]*DexuS – uprawniony, w każdym aspekcie rozwiązywanie i raportowanie błędów w grze, pomoc graczom, udział przy tworzeniu nowej wersji klienta gry, operacje związane z aspektami kreatywnymi (tworzenie i kreowanie nowych typów eventów oraz ich organizowanie), pilnowanie porządku oraz szersza współpraca w kierunku rozwijana serwera pod względem komunikacji oraz stworzenie regulaminu (poznanie serwerów Discord oraz IPboard w szerszym stopniu), nabycie umiejętności perswazji oraz odpowiedzialności za innych, w tym przypadku za serwer. Nabycie umiejętności zachowań formalnych oraz nieformalnych w zależności od powagi sytuacji.
 
*[TUT] -tutor serwera
*[TGM] – Test Game Master (pl. Mistrz Gry na okr. prób.)
*[GM] – Game Master (Mistrz Gry)
 
459e186e4a9df2a5608e65f350bfc414.png
Inne moje umiejętności 
Tutaj chciałbym poruszyć rzeczy związane z moimi pozostałymi umiejętnościami, które zdobyłem na przestrzeni mojej już 8-letniej “kariery”. ie zawsze było łatwo, często bywało pod górę, jednak musimy pamiętać, że aby coś osiągnąć, nierzadko musimy poświęcić.
Dawniej pracowałem jako nieprofesjonalny grafik dla mało znanych YouTuberów. Tworzyłem tła, avatary, miniaturki. Dzięki tym małym przedsięwzięciom jestem w stanie stworzyć ładną grafikę. Nie jest może ona jakoś bardzo profesjonalna, ale myślę, że jak na standardy średnio znanego serwera lub laika jest wystarczająca. Co najważniejsze, jest ona za darmo.
Za młodych lat lubiłem również bawić się z remiksowaniem muzyki oraz montowaniem filmów. Do teraz sprawia mi to przyjemność. Powiem więcej – jeżeli chodzi o montowanie, jestem w tym całkiem niezły.  Fotografia, robienie zdjęć naturze. Dzięki wgłębieniu się w tajniki przyrody postanowiłem, że zacznę ją fotografować. Robię zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dobrym sprzętem i potrafię do nich na przykład wkleić zwierzęta lub jakieś postacie. Jest to część tworzenia grafik. Potrafię również stworzyć profesjonalną stronę internetową na serwisach dla laików – czy to JI**O czy MAN**O. Posiadam również wykwalifikowaną kadrę (czyt. znajomości), która potrafi stworzyć świetne, profesjonalne forum IPboard. Są to zawodowi programiści.  Jednym z najbardziej widocznych atutów jest niesamowita umiejętność tworzenia tekstów, regulaminów, opowiadań. Znajomość lektur, ortografia jest na bardzo zadowalającym poziomie. Jestem w stanie stworzyć wszystko w tym kilkustronicowe wypracowania oraz opracowania.  Pomimo tego, że jest to dość nietypowa umiejętność pracowałem kiedyś w internetowym, mało znanym radiu “Ra**o R*d-White”. Do ekipy dołączyłem w 2010 roku a moja działalność tam trwała niedługo, bo w połowie 2011 zrezygnowałem z powodu braku czasu.  Niestety na chwile obecną radio przestało istnieć. Dawniej, pod adresem M**IFO, teraz starą stronę można obejrzeć pod adresem radior**white.jim*o.com. Mimo tego, że był to krótki epizod, zabawa była przednia. Nauczyła mnie ona poprawnego i bezbłędnego wymawiania trudnych wyrazów, komunikacji głosowej ale przede wszystkim dzięki niej powstała moja druga, zaraz po myrmekologii pasja – dziennikarstwo.
 
2cd7bf79df93f47368312ac555059471.png
Dla opornych - coś więcej !
O mnie: Interesuje się sportem – głównie piłką siatkową oraz koszykówką. Nietypowym hobby, ale również możliwością rozwoju od strony przyrodniczej jest myrmekologia – czyli hodowla mrówek. Są to niesamowite owady społeczne, dzięki którym życie nabiera tempa. Moja przygoda z nimi trwa już od 2012, więc aż 5 lat. Obecnie chodzę do II klasy liceum w pięknym, ale małym mieście Nowy Sącz (małopolska) oraz interesuje się językami obcymi. Uwielbiam współpracę w ekipie, staram się być skromny oraz jeżeli sytuacja tego wymaga bardzo formalny i poważny. Z reguły lubię się bawić i jestem w tym całkiem niezły. Lubię gry RTS i słucham wyłącznie muzyki POP. 
 
 
Zalety: Komunikatywny, łatwo nawiązujący kontakty, punktualny, odpowiedzialny a przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem. Szybki kontakt ze mną przez jakikolwiek komunikator, czy to TS, GG, Skype a jeżeli sytuacja jest krytyczna – Facebook.
 
Mikrofon/kamerka: Jeżeli chodzi o mikrofon jestem dyspozycyjny. Czasami również na pewnych funkcjach wymagana jest kamera internetowa, więc jeżeli będzie taka potrzeba, będę mógł się w taką zaopatrzyć.
 
Od wielu lat pomagam uczniom w ich zadaniach domowych z przedmiotów humanistycznych, takich jak język polski, historia, wiedza o społeczeństwie. Do tej pory rozwiązałem aż tysiąc zadań, podziękowano mi ponad dwa tysiące razy - a to tylko z polskiego! Jeżeli i ty potrzebujesz pomocy, pisz śmiało, a na pewno postaram się szybko do Ciebie napisać.
 
5013b3a6287c0ab7af964b7633b99846.png
 
Dla minecraft.pl (wszelkie prawa do tekstu i zdjęć - zastrzeżone).
Arial, 12, 1044 słów, 2017, Jakub Klimczak 28.10.2017, 18:38
×