Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

LeuNa

Początkujący
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O LeuNa

 • Tytuł
  Nieznany

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. LeuNa

  Uszkodzona mapa, pomocy!

  Dziękuję bardzo za odpowiedź, ostatni zapis nie jest wcale tak daleko w przeszłość, ale czy przywrócenie systemu spowoduje cofnięcie zapisu mapy z gry? A przy okazji, czy zrobienie kopii zapasowej można ustawić jakoś automatycznie, czy polega to tylko na ręcznym kopiowaniu plików? Jeśli tak, to których konkretnie?
 2. Cześć, mam ogromną prośbę o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne. Dzisiaj zainstalowałam pierwszy raz mody: worldedit, MrCrayfish's Furniture, optifine, master builders i oczywiście forge, wszystko 1.11. Uruchomiłam grę, swoją mapę, którą tworzyłam przez wiele, wiele dni, sprawdziłam kilka komend "set" czy działają, wszystko było ok. I teraz najważniejsze: dosłownie po chwili nagle wszystkie moje budowle pozmieniały się lub spaliły, zamiast ścian pojawiły się krzesła i inne przedmioty, część konstrukcji zniknęła! komenda undo nic nie dała. Próbowałam szybko wyjść bez zapisu, ale nic to nie dało, po ponownym uruchomieniu bez modów budowle częściowo zniknęły lub zostały zastąpione innymi materiałami. Czy można jakoś wrócić do poprzednio zapisanego stanu mapy? Może jakaś inna rada aby to naprawić / cofnąć? Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.
 3. Cześć, jestem tu nowa, ale już trochę gram w Minecrafta. Jak tylko będę mogła to pomogę, w razie potrzeby liczę też na Waszą pomoc.
×