Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

M1Chh4l

Użytkownik
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana M1Chh4l w Rankingu w dniu 16 Listopad 2017

M1Chh4l posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutralna

2 obserwujących

O M1Chh4l

 • Tytuł
  Kopacz Dirtu
 • Urodziny 25.11.2002

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  Michal
 • Wersja
  Pełna
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

533 wyświetleń profilu
 1. ──────────┓ WPROWADZENIE ┗────────── » Tryb: Reallife » Ip: ziommc.pl » Wersja: 1.9 - 1.13 » Autoryzacja: Non-premium » Poziom trudności: Średni » Discord: https://discord.gg/kuqbJpZ ──────────┓ OFERUJEMY ┗────────── - Dokument osobisty pod postacią książki. Imię i nazwisko można napisać sobie samemu. Jak wygląda dowód osobisty? - Prawo jazdy pod postacią książki Jak wyglądają prawo jazdy? - Różne czaty takie jak: / RP - Pisanie w odległości do 10 kratek. Dlaczego jest "none"? Dlatego, iż osoba która jest na przeciwko Nas, nie wie kim jesteśmy. Jeżeli mamy daną osobę w znajomych na telefonie komórkowym to widzimy jej nick. / OOC - "Normalny" czat. / Szept - Szept na 5 kratek. / Krzyk - Krzyczenie na 20 kratek. / Black - Czarny rynek. Czat widzi każdy obywatel oprócz policjantów i innych mundurowych. / Reklama <Wiadomość> - Usuwanie przedmiotów po czasie. - Komunikacja miejska. - Prace cywilne i mundurowe. - Bankomat - Możliwość wynajmu garażu i lokalu. - Plugin na skiny. - Piłka nożna. - Pojazdy. - Pomiar prędkości pojazdów. - Żeby wejść na lotnisko, potrzebujemy bilet. Bilet możemy kupić przy kasie. - Możliwość siadania na schodach. - Wielki napis na środku ekranu po wejściu w miejsca publiczne. - Broń biała i palna. - Można stworzyć. - Dokumenty takie jak: - Radiotelefon bądź krótkofalówka. - Można stworzyć. - Posiadać może każdy. - Żeby używać trzeba posiadać uprawnienia. Jak działa takie radio? To proste! Po położeniu włącza nam się czat "Radio" i możemy pisać użytkownikami którzy takowe posiadają. Nie widać naszego nick'u. - Związek małżeński czyt. Ślub. - Narkotyki. - Możliwość napadu na bank. - Przedmioty: Zielone - Można posiadać bez pozwoleń. Czerwone - Wymagane jest pozwolenie. - Skrzynie z których można coś wylosować. - Bony pieniężne które wypadają ze skrzyni i można je wymienić w banku. - Telefon komórkowy Oczywiście nie wszystko pokazałem na powyższej prezentacji ze względu na to, iż kilka rzeczy jest jeszcze nie dokończona i nie wiadomo czy w ogóle pojawi się na serwerze. Niedługo będą zamknięte testy-beta. Jeżeli ktoś jest tym zainteresowany, proszę napisać poniżej. Niektóre skrypty które wykorzystaliśmy: https://www.mpcforum...-tryb-reallife/ Poniżej prezentacja testów beta. Wykonywał mój technik Rex. Witam, ponieważ na naszym serwerze real life prawie wszystko jest już skończone, ogłaszamy beta testy. Zaproszenie znajomego na serwer = +100 monet. Komenda /zaprosił <nick> = +200 monet. - Rozpoczną się one dnia 20/10/2018 od godziny 14:00 i będą trwały przez minimum 4 dni. - Wstęp wolny, każdy może wejść i testować. - Za znalezienie i zgłoszenie baga dostaję się odpowiednią nagrodę. - Za wykorzystywanie bagów ban na testy oraz na pierwszą godzinę po starcie serwera. - Podczas testów regulamin obowiązuję. Więcej informacji o serwerze pod linkiem: http://www.ziommc.pl/info Rekrutacja ON! Tylko do końca października https://discord.gg/FXbJwne Miłego dnia życzy administracja sieci serwerów ZiomMC.
 2. M1Chh4l

  Szukam Ekipa serwera

  Nie spam tym serwerem.
 3. M1Chh4l

  Szukam Szukam Ekipy

  Eh... po co kolejny taki sam temat? Na tym forum istnieje takie coś jak: "Podbij temat".
 4. Napisano 11 maj 2018 - 20:59 Dzień dobry bądź dobry wieczór, w zależności kto o której godzinie to czyta. W dniu dzisiejszym chciałbym ogłosić, iż szukam chętnych osób które mają trochę wolnego czasu, i chciałyby pomóc przy budowie nowo powstającego serwera reallife. Co zaoferuje: - Dobrą zabawę oraz atmosferę, - Dojrzałą i ogarniętą Administracje, - Rangę na serwerze. Czego oczekuje od kandydatów?: - Dojrzałości, - Trochę wolnego czasu i chęci do pracy, - Najlepiej żeby był sprawny mikrofon oraz oprogramowanie Discord. Coś o mnie, jeżeli kto kolwiek to czyta: Mam na imię Michał, mam 15 lat, moimi hobby jest nauka programowania, głównie język HTML oraz tworzenia serwerów do różnychhh gier np. Minecraft, od czasu do czasu lubię wyjść poćwiczyć. Od razu mogę powiedzieć, iż nie lubię osób które są fałszywe. Rekrutacja jest dla wszystkich, nie patrzę na wiek kandydata, głównie skupiam się na tym kto jak wypełni poniższy wzór. 1. Nick: 2. Wiek: 3. Coś o sobie: Proszę o wysyłanie formularzy w wiadomości prywatnej :).
 5. M1Chh4l

  Szukam Szukam Ekipy

  Proszę Administracje o usunięcie tego posta, mogę tylko powiedzieć, iż przesadziłem.
 6. Czółko! Jak w tytule szukam osób chętnych do pomocy przy budowaniu serwera w realiach Drugiej Wojny Światowej. (Osoby które się zgłoszą, będą mogły otrzymać informację na czym będzie polegał tryb.) Co zaoferuje?: » Serwer Discord, » Płatny hosting, » Forum, » Miłą atmosferę, » Dobrą zabawę, » Rangę na serwerze, » Ciekawy pomysł na rozgrywkę Czego oczekuję?: » Kultura osobista, » Chęci do pracy, » Posiadanie Discord'a Proszę o zgłoszenie się w wiadomości prywatnej.
 7. M1Chh4l

  UWAGA NA SERWER MINEFOX!!! TO WIELKA ŚCIEMA

  I w jakim celu piszesz to tutaj?
 8. M1Chh4l

  Zostanę Technikem

  Jestem zainteresowany Twoją propozycją ;). Zgłoś się do mnie w wolnym czasie, w wiadomości prywatnej.
 9. M1Chh4l

  Szukam Budowniczy Programiści i Testerzy poszukiwani

  Nick: Wole podać na priv ;). Wiek: Mam 15 lat. Ranga: Budowniczy Opis siebie: Jak wyżej napisałem mam 15 lat, mam na imię Michał, moimi hobby jest robienie serwerów do różnych gier, głównie Minecraft. Uczę się również programowania, lubię jeść kebaby :V.
 10. Dzień dobry bądź dobry wieczór. Jak w tytule wątku szukam budowniczego, nie dawno zacząłem realizować nowy projekt, mogę tylko tyle zdradzić iż tryb będzie o tematyce drugiej wojny światowej. Niestety, wolę nie zdradzać co planuje, gdyż zaraz ktoś by przyszedł i sobie podwędził pomysł.
 11. M1Chh4l

  Szukam Technika

  Proszę o usunięcie posta.
 12. M1Chh4l

  Szukam Szukam programisty

  Proszę o usunięcie posta.
 13. M1Chh4l

  Szukam [Szukam] Budowniczy na serwer

  A jest wymagana budowa na poziomie eksperta?
 14. M1Chh4l

  Zostanę Budowniczym

  Proszę o kontakt.
 15. M1Chh4l

  Taka malutka ankieta

  https://www.strawpoll.me/15405271 Dobry wieczór bądź dzień dobry, mam do Użytkowników tego forum taką prośbę, czy byście mogli wejść w tę ankietę, i zaznaczyć jedną z dostępnych opcji? Z góry dziękuję:-).
×