Skocz do zawartości

Asaznanie

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Asaznanie

 1. Asaznanie

  b1.4 2019-03-15_18.02.19.jpg

  Z albumu: b1.4 Asaznanie

  © M.A.Asaznanie.W

 2. Asaznanie

  Pelerynka Optifine

  Tak, jest to bezpieczne. Bana za to nie powinieneś dostać, choć to zależy już od Admina. Ogólnie w Minecraft nie można posiadać osobistych peleryn, są one przyznawane od Mojang zasłużonym graczom. Dlatego peleryna optifine jest widoczna tylko dla graczy posiadających daną modyfikacje.
 3. Asaznanie

  Szukam Szukam osób do dużego projektu!! Nie za darmo :D

  Projekt już w tych kilku słowach zapowiada się obiecująco, mam tylko nadzieję, że nie zakończy się na słowach. Chętnie się do niego dołączę, nie wiem tylko jakie stawiasz wymagania. Wykształcenie Technik Informatyk oraz średnie doświadczenie z konkretnie serwerami Minecraft od zaplecza technicznego, może wystarczą. Discord: Asaznanie#1208
 4. Asaznanie

  Jak wyłączyć komendy na Survival?

  Tak, istnieje taka możliwość. W opcjach udostępnij świat przez LAN włączając przy tym Komendy.
 5. Asaznanie

  Czętny do budowania

  A więc możemy się dogadać choć jestem nieco młodszy. Również poszukuję osób do stworzenia grupy, nie tylko do gry w Minecraft. Discord: Asaznanie#1208
 6. Asaznanie

  Co byście zmienili na Minecraft.pl?

  @SantoSubitoViaUSB Jak najbardziej można to zrealizować, jak wcześniej Nicku potwierdził, ludziom się po prostu nie chce. A dokładniej, nie tyle co nie chce co nie chcą zacząć. Wystarczy, że dwie osoby przedstawią i zaczną realizować swój plan, a reszta zacznie do nich powoli dołączać, a im nas będzie więcej tym więcej osób będzie się udzielać. Prosta psychologia tłumu. Więc na co czekać?. Pisz do mnie i zacznijmy tworzyć. Aktualnie trwa okres wakacyjny i w większości mamy czas na spełnianie się.
 7. Asaznanie

  Update serwera do 1.14.3 - dyskusja oraz ankieta

  Co do restartu map, mam mieszane uczucia. Zbyt wiele jest już zrobione i zarazem niedokończone by resetować całą normalną mapę a Nether ma jednak zbyt dużo wyrobionych połączeń by również został wymazany. Wizja generowania nowej mapy i wklejania powycinanych Chunków z poprzedniej brzmi całkiem ciekawie, ale jednak (z pewnością) będzie zbyt kłopotliwa. Tak jak mnie by to nie przeszkadzało, bo idealnie zmieściłem się w jednym Chunku tak innym może przysporzyć problemów. W szczególności Mór okalający Spawn będzie skazany za unicestwienie. Chyba, że zostanie wycięty teren wokół Spawna, razem z nim. Jednak z doświadczenia wiem, że wycinanie Chunków wiąże się z takimi trudnościami jak, znikające skrzynki, ramki na przedmioty, obrazy itp. Istnieje jeszcze możliwość (Preferowana przeze mnie) pozostawienia w spokoju mapę i stworzenie punktu zbornego w postaci pseudo drugiego spawnu oddalonego o olbrzymią ilość kratek. Tak by mieć pewność, że generuje się nowy teren np: 100K / 100K i połączenie go linią z Spawnem głównym, np: za pomocą Komend-bloków. Takie bloki, niszczyć stawiać oraz edytować może tylko i wyłącznie Administrator w trybie kreatywnym. Gracz może jedynie wejść z nim w interakcje poprzez guzik albo wajchę. My gracze już sobie te klocki jakoś ładnie obudujemy. A w kwestyj Endu, nie ma tam jakoś wiele porobione. Jego reset przede wszystkim odnowi "Miasta Endu" oraz da nam możliwość ukatrupienia Smoka, kolejne 2 razy.
 8. Asaznanie

  Minecraft - Problemy graficzne.

  Z tego co wynika z udostępnionych zrzutów, najprawdopodobniej są to błędy wynikające z samego Launchera. Z samych zrzutów nie jestem w stanie wywoskować co dokładnie jest ich przyczyną. Ale najprawdopodobniej jakieś modyfikacje mogą ze sobą nie współpracować.
 9. Asaznanie

  Save jest w pilkach gry a nie wyswietla sie w grze.

  Na początek możesz sprawdzić czy znajduje się os w konkretnym folderze: Jeżeli jest on skompresowany to go rozpakuj oraz upewnij się czy dana mapa zawiera wszystkie pliki. Jeżeli jest ona ze starszej wersji Minecraft może wymagać konwersacji (Tyczy się tylko wersji Alpha oraz Beta) Jeżeli korzystasz z innego Lauhera z jakimiś paczkami modyfikacji to upewnij się, że pliki gry czytane przez niego, na pewno znajdują się w: %appdata%\.minecraft Jednak nie pogardziłbym większą ilością informacji na temat zaistniałej sytuacji.
 10. Asaznanie

  World1 Asaznanie

×
×
 • Dodaj nową pozycję...