Skocz do zawartości

crafter2

Początkujący
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O crafter2

 • Tytuł
  Nieznany

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  Crafter
 • Wersja
  Classic

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. crafter2

  Wrzucanie mapy na serwer

  Dziękuje za informacje. Czy możesz mnie nakierować jakich plugin-ów szukać?
 2. crafter2

  Wrzucanie mapy na serwer

  Czy mogę zainstalować jakiś inny serwer/silnik dla rozgrywki sieciowej? Mapa uruchomiona na telefonie w Multi działa prawidłowo, tzn. są zwierzęta, zombie itp. Też byłem kiedyś na innym serwerze i pamiętam że to wszystko działało... Walczę już z tematem ponad tydzień i nic.
 3. crafter2

  Wrzucanie mapy na serwer

  #Properties Config file #Sun Mar 26 19:20:16 CEST 2017 motd=MaxLandia server-port=19111 white-list=off announce-player-achievements=on spawn-protection=16 max-players=20 allow-flight=on spawn-animals=on spawn-mobs=on gamemode=0 force-gamemode=off hardcore=off pvp=on difficulty=1 generator-settings= level-name=world level-seed= level-type=DEFAULT enable-query=on enable-rcon=off rcon.password=ZsvteX9VIa auto-save=on view-distance=8
 4. crafter2

  Wrzucanie mapy na serwer

  Dzięki za odp. Nie chodzi o mapę do MCPE tylko o wgranie mapy na serwer Pocketmine -MP. Uruchamiam w telefonie MCPE podaje adres serwera i działa tylko nie ma tam żadnych żywych stworów.
 5. crafter2

  Wrzucanie mapy na serwer

  Witam, ponieważ dopiero dołączam do tej społeczności, witam wszystkich! Zaznaczę na początku że dopiero zaczynam z Minecraft i proszę tez o wyrozumiałość. Postawiłem serwer na VM, Linux Debian, PocketMine-MP v 1.6.2dev, Minecraft PE server v.1.0.3.0 Klient to Minecraft PE v 1.0.3 Problem jaki mam to wgranie mapy, jak uda mi się wgrać mapę to nie ma tam zombi i innych "żywych" postaci tylko czysta mapa. Robię to tak, pobieram mapę z sieci, konwertuje pliki z mca lub ldb do mcr i wrzucam do katalogu world na serwerze. Podczas uruchomienia dostaje komunikat o braku pliku level "world", serwer tworzy i podmienia plik level.dat na serwerze i się uruchamia. Czy ktoś wie jak wgrać mapę na taki serwer aby były postacie typu zombie itp?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...