Skocz do zawartości

Sebba Gamess

Początkujący
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Sebba Gamess

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  SebbaGamess
 • Wersja
  Pełna
 • Gram na
  Survival
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zainteresowania
  Programowanie oraz nauka programowania (tworzenie stron internetowych i Java), czytanie książek, ciekawostki, słuchanie muzyki ...

Metody kontaktu

 • Skype
  live:sebacomgame
 • Steam ID
  sebbagamess

Ostatnie wizyty

775 wyświetleń profilu
 1. » IP Serwera: MC-REAL.PL « » Tryb: REAL-LIFE « » Wersja: 1.4.7 - 1.12.1 (zalecamy 1.9+) « » Teamspeak 3: W budowie « » Discord: Kliknij « » Premium: Nie wymagane « » Otwarcie: 26 sierpnia 2017 r. 15:00 « ATUTY SERWERA » Siadanie na schodkach « » Pojazdy, np. pociąg, motor « » Realistyczne krwawienie « » Stan psychiczny, fizyczny, zdrowotny « » Zarabianie poprzez różne zawody « » Budowle takie jak bank, komisariat policji czy urząd « » HELIKOPTER « » POCIĄG « » SAMOLOT « » CZOŁG « » SAMOCHÓD « » MOTOR « » SPADOCHRON «
 2. Sebba Gamess

  czy bezpłatny minecraft się opłaca? nie.

  + skiny widoczne dla innych graczy
 3. Sebba Gamess

  Jak zrobić narzędzia i bloki do Adventure

  Komenda give wygląda tak: /give (gracz) (item) (liczba) (dataTag) Jak chcesz komuś dać np. kamień to komenda jest taka: /give (nick) stone 1 A jak chcesz żeby go można było stawiać tylko na np. innym kamieniu to taka: /give (nick) stone 1 {CanPlaceOn:["stone"]} Tam w dataTagu jest "CanPlaceOn" czyli można postawić, oraz "stone" czy tylko na kamieniu. Jak chcesz dodać więcej rzeczy to dataTag powinien wyglądać np. tak: {CanPlaceOn:["grass","gold_block","bedrock"]} dodając kolejne bloki w takich znakach: " oddzielając je przecinkiem Jak chcesz zrobić, aby czymś dało się niszczyć konkretny blok np. kamiennym kilofem kamień to do: "/give (nick) stone_pickaxe 1" dodajesz dataTag: {CanDestroy:["stone"]} , i kolejne bloki też dodajesz w cudzysłowach oddzielając je przecinkiem: {CanDestroy:["stone","sand"]} . Jakbyś czegoś nie zrozumiał, bo nie umiem tłumaczyć, to tu masz film: Kliknij i autor to wytłumaczy
 4. Sebba Gamess

  Nie działa mi żaden serwer.

  Jak dodać serwer: 1. W menu gry, wchodzisz w zakładkę "Multiplayer" i otwiera ci się lista serwerów. 2. Klikasz w przycisk po prawej stronie na dole o nazwie "Add server". 3. W polu "Server Name" wpisujesz dowolnie jaką nazwę (jest ona aby odróżniać serwery). 3. W polu "Server Address" wpisujesz adres serwera (ip) do którego chcesz dołączyć (może to być ip cyfrowe: 185.23.53.133:4234 lub hostowe: s1.mineserv.pl:24234, mc.hypixel.net). 4. Następnie klikasz w przycisk "Done" i przeniesie cię znowu do listy serwerów, dodany serwer możesz rozpoznać po białej nazwie. Jeżeli pod nazwą pisze na czerwono np. Can't connect to server. oznacza to, że wpisałaś zły adres serwera lub serwer jest wyłączony. 5. Na serwer wchodzisz klikając dwa razy na niego w liście, lub klikając raz na niego w liście i raz na przycisk "Join Server". 6. Na niektórych serwerach jest wymóg rejestracji. Za pierwszym wejściem musisz wpisać komendę /register (hasło) (ponownie hasło) - w ten sposób chronisz konto hasłem (chat otwierasz przyciskiem "T", albo "/" żeby od razu wpisać komendę). Po rejestracji możesz normalnie grać, a za każdym ponownym wejściem piszesz komendę /login (hasło z rejestracji) - aby się zalogować.
 5. Sebba Gamess

  czy bezpłatny minecraft się opłaca? nie.

  To twój problem, że cie wywala.
 6. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Jak chcesz to mogę wszystko zrobić na moim komputerze i potem dać pliki minecraft'a, które możesz pobrać i podmienić.
 7. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Pobierz z tąd: http://chickenbones.net/Pages/links.html
 8. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Musisz zainstalować jeszcze ten drugie coś podobne do forge'a http://mod-minecraft.net/codechickencore-mod/
 9. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  http://mod-minecraft.net/not-enough-items-mod/ Ściągnij na wersję 1.10.2+ i postępuj z instrukcją, która jest nad linkami do pobrania,
 10. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  craft guide 1.6.8.2 jest do wersji minecraft 1.7.10, dlatego ci nie działa. Polecam ci ściągnąć mod NEI. Po zainstalowaniu i wejściu go gry otwierasz ekwipunek i przyciskiem "O" włączasz i wyłączasz NEI, po prawej stronie są wszystkie bloki. Klikając na nie, dostajesz ich 64. Po lewej stronie na dole jest przycisk Options powinieneś mieć takie coś: Klikasz w przycisk z napisem Cheat Mode tak długo aż będziesz miał tam napis Recipe Mode. Potem klikasz Back i po kliknięciu na bloki po prawej stronie w ekwipunku masz ich recepturę.
 11. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Możesz spróbować usunąć pliki gry (folder .minecraft) i na nowo włączyć grę, ale jak jest coś w folderze "saves" to później to tam daj.
 12. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Wystarczyło w załączniku (w polu do pisania komentarza na dole) przeciągnąć plik z lokalizacji C:\Users\Komp\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports\crash-2017-01-01_12.24.51-client.txt (przed ostatnia linijka w tym co napisałeś). Ale co do błędu to on się pojawia chyba z powodu ramu.
 13. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Ramu masz 8G to dobrze, ale minecraft zabiera tyle ile pisze w JVM Arguments, czyli jak już zmieniłeś to 2G. W błędzie pisze, że gra nie może zarezerwować 2G ramu. Z tym niestety nie wiem co jest.
 14. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  W argumentach JVM zmieniasz -Xmx1G na -Xmx2G bo w mc masz teraz 1 GB ramu,
 15. Sebba Gamess

  Mincraft 1.11 Prośba o pomoc

  Wszystkie addony (mody) są pod forge, ale jest jeszcze coś ale zapomniałem nazwy, tylko że mody do forge są w formacje .jar lub .rar ,a w innym podobnym do forge jest inny format. Po prostu plik nie ma ikony tylko białą kartkę. Większość addonów jest do forge i szukając i internecie jakiś dodatków natrafisz na forge. Co to blędów. Jak wywala grę to powinien się włączyć launcher z logami. Po wyłączeniu gry pokazuje się program gdzie włączasz grę z wieloma liniami tekstu, muszę go zobaczyć, żeby podać dokładny powód. Najprawdopodobniej masz przypisane mało ramu. Dodawanie ramu do minecraft: Włączasz launcher i na dole po lewej stronie jest przycisk "Edit Profile" klikasz w niego i w ostatniej linijce jest kwadrat a obok napis "JVM Arguments". Klikasz w ten kwadrat i powinno ci się odblokować pole tekstowe obok. Pisze tam: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC ... Tam zmieniasz tylko -Xmx1G na -Xmx2G. Czyli zamiast 1GB ramu dajesz 2GB. Potem klikasz "Save Profile" i włączasz grę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...