Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

nicku1

Właściciel
 • Zawartość

  515
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  26

Zawartość dodana przez nicku1

 1. nicku1

  Mój launcher się nie włącza

  O ile możesz to udostępnij specyfikację swojego komputera, czyli takie informacje jak: Sterownik karty graficznej (model karty graficznej), Wersję zainstalowanej Java Procesor, ilość RAM System operacyjny Jeżeli odpalasz Launcher to sprawdź też czy nie pojawia się proces Javy w Menadżerze zadań.
 2. nicku1

  Command block schody i pół plytka

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 3. nicku1

  Command block schody i pół plytka

  Pokombinuj z parametrem po dwukropku. Z tego co kojarzę, kolejne liczby zaczynają odpowiadać ułożeniu schodów. Analogicznie powinno być do pół płytek. Jeżeli jesteś na nowszej wersji to nie do końca wiem jak działają tam te ID bloków, jeżeli dwukropek nadal występuje to możesz popróbować.
 4. nicku1

  XBOX ONE przenoszenie świata

  Są to moje obawy, jednak nie widzę też rozwiązania na internecie, więc śmiem twierdzić że jest to niemożliwe.
 5. nicku1

  XBOX ONE przenoszenie świata

  Obawiam się że nie, obie gry chodzą troszkę na innych silnikach, więc powątpiewam w możliwość przeniesienia świata.
 6. Serwer Vanilla został specjalnie stworzony dla społeczności naszego portalu! Rozgrywka charakteryzuje się surowością, bez żadnych ułatwień i dodatkowych wtyczek. Zanim jednak dołączysz do naszego grona, musisz się zapoznać z regulaminem serwera oraz napisać wniosek o wpisanie do whitelisty. Przeczytaj uważnie cały temat, w razie pytań kieruj je do ekipy forum poprzez prywatną wiadomość, lub nowy wątek w tym dziale. Regulamin serwera Gramy na zasadach fair play, czyli nie oszukujemy, nie okradamy innych i nie utrudniamy reszcie grania. Nieuzasadniony griefing będzie karany. Słuchaj się poleceń operatorów serwera (lista operatorów jest poniżej). Cały teren na serwerze jest współdzielony dla wszystkich graczy, zanim wybudujesz gdzieś swój domek to upewnij się, że nikt nie buduje w tym miejscu. Spory są rozwiązywane między graczami, w przypadku dojścia do nieporozumienia, operator dołączy do dyskusji i wyda ostateczny werdykt sporu. Pamiętaj że na serwerze nie jesteś sam, współpracuj i dogaduj się z innymi graczami, na samotną grę polecamy tryb jednoosobowy. Operatorzy serwera: nicku1 Jeżeli wyrażasz zgodę na obowiązujące zasady, możesz złożyć wniosek o wpisanie do whitelisty serwera, pamiętaj że serwer jest tylko dla osób posiadających zakupioną grę. Wzór znajduje się poniżej. Do zobaczenia 1. Nick: .. 2. Zakupiona gra?: .. 3. Parę słów o sobie: .. 4. Powód dołączenia na serwer: ..
 7. @hogohin @Policjant @L0Slocos89 @Mariella zostaliście dodani na whiteliste. IP to minecraft.pl Do zobaczenia na serwerku!
 8. nicku1

  Polska na zagranicznym serwerze EarthMC

  Roleplay w jakim charakterze? Coś w stylu wracam z pracy i wchodzę aby pracować tylko że na serwerze Minecraft? A może coś ciekawszego się dzieje na tym serwerze?
 9. nicku1

  Problem z PermissionEX

  Problem z edytowaniem PermissionsEx przez plik konfiguracyjny jest taki, że każda mała spacja, jeden mały tab psuje cały plik konfiguracyjny. Dlatego warto edytować wszystko poprzez komendy, wtedy ma się pewność nie zepsucia czegoś. Wydaje mi się że winny będzie ten odstęp pod Adminem. Nie do końca pamiętam składnie pliku konfiguracyjnego, jeżeli błąd nie zniknie, polecam sprawdzić dokumentacje aby zobaczyć przykłady (może gdzieś zapomniałeś cudzysłowowa?).
 10. nicku1

  Crash gry.

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 11. nicku1

  Crash gry.

  Spróbowałeś reszty moich propozycji?
 12. nicku1

  Problem z minecraftem forge

  Jak nie masz zamiaru pomóc to nie oznaczaj mnie abym ja pomógł xd Każda informacja którą nam przekazujesz jest na wagę złota, jak możesz podeślij swój błąd i specyfikację swojego komputera.
 13. nicku1

  Crash gry.

  W launcherze zmień -Xmx1G na -Xmx2G i sprawdź czy pomogło. Problemem może też być sama grafika Intela, warto więc pobrać najnowsze sterowniki do swojej grafiki. W najgorszym przypadku będzie trzeba podmieniać jakieś pliki lub reinstalować grę.
 14. nicku1

  Crash gry.

  Wygląda jakby ktoś próbował tobie wysłać wiadomość dłuższą niż jest dozwolony zakres, wnioskując po tym tagu [CHAT]. Nie widzę jednak powodu crashu gry, mimo wszystko widać dalej w logach że normalnie się zalogowałeś na serwer. Poszukaj w %appdata%/.minecraft folderu crash-logs i wrzuć tam zawartość najnowszego pliku.
 15. nicku1

  Problem z pluginem Skript

  Widzę że nadal używasz wersji 2.1.2, wgraj wersję którą tobie podesłałem wyżej.
 16. nicku1

  Problem z pluginem Skript

  To nie wnikamy w sam skrypt skoro plugin nie działa. Potrzebuje w takim razie pełnego wyciągu z logu, ponieważ to co podesłałeś jest niepełne.
 17. nicku1

  Problem z pluginem Skript

  Komenda /skript działa?
 18. nicku1

  Problem z pluginem Skript

  Pobierz tego Skripta, twój jest trochę nieaktualny :v https://github.com/SkriptLang/Skript/releases
 19. nicku1

  Problem z pluginem Skript

  Prosiłbym o takie informacje: wersja silnika serwera, wersja pluginu, wersja Java, wyciąg z logów podczas uruchomienia serwera. Jeżeli w logach jest coś co nie chcesz pokazywać, możesz wycenzorować
 20. nicku1

  Co byście zmienili na Minecraft.pl?

  W teorii właśnie to było ustawione (użytkownik który był x minut temu nadal zalicza się jako przeglądający, jednak znika zielona kropka). Zmieniłem to na pokazywanie 50 ostatnio aktywnych użytkowników w kolejności malejącej. Z wzrostem aktywności na forum stary widget zostanie przywrócony. Co do belek jednak trzymam na swoim, ostatnio aktywne tematy lepiej się przegląda niż ostatnie posty. Co do ciemniejszego stylu wymaga to więcej pracy niż się wydaje, poza zamianą kolorków wchodzi tutaj edycja szablonu po stronie CSSa co skutkuje potem licznymi błędami na stylu "drugorzędnym". Być może w przyszłości pojawi się ciemny styl, jednak na chwilę obecną forum będzie wspierane tylko na jasnym stylu. Co masz na myśli zmniejszając szerokość obecnego stylu? Co chcesz zmniejszyć i czy możesz uzasadnić/pokazać dlaczego będzie to wyglądać lepiej?
 21. nicku1

  Terraria

  Grało się czasem z znajomymi, jednak jakoś mi gra nie przypadła. Osobiście jestem fanem gier MMORPG, gdzie raczej można pograć z większym skupiskiem ludzi.
 22. nicku1

  Firenvis się wita!

  Witamy! Fanem modów nie jestem, ale mam nadzieję że pojawią się też inny miłośnicy modów
 23. nicku1

  Hey

  Witamy na forum! Niestety nie jestem w stanie niczego polecić z małych/średnich serwerów, jednak ja czasem bywam na Derpmc.pl aby pograć sobie w minigierki
 24. nicku1

  ZTE F660 tworzenie serwera Minecraft

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Temat został przeniesiony do archiwum.
 25. nicku1

  ZTE F660 tworzenie serwera Minecraft

  Myślę że będzie to najszybsza metoda, jak możesz wbij na naszego Discorda i ciebie zaproszę ;x
×