Skocz do zawartości

Nicku

Właściciel
 • Liczba zawartości

  576
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Zawartość dodana przez Nicku

 1. Nicku

  Przeniesienie zapisu na innego minecrafta

  Znalazłem taki oto filmik, niestety nie wiem czy ta konwersja będzie działa na Xbox One, jednak warto spróbować
 2. Nicku

  Jak zwiększyć ilość RAMu przypisanego do Minecraft?

  Musisz mieć włączone ustawienia zaawansowane. Następnie w polu Argumenty JVM musisz mieć opcje -Xmx<liczba GB RAMu jaką chcesz przypisać>G, w moim przypadku to jest -Xmx2G dla 2GB RAMu
 3. Musisz przytrzymać shift aby kłaść bloki na bloki funkcyjne.
 4. Nicku

  Problem z minecraftem.

  Może być to błąd zarówno po stronie serwera, jak i klienta. Trudno poradzić w tej sprawie co kolwiek. Mojang nie wspiera starszych wersji Minecrafta, dlatego raczej nie można spodziewać się naprawy tego błędu. Spróbowałbym jeszcze dołączyć na wersji 1.8.9 i zobaczyć jak to tam wygląda.
 5. Nicku

  Problem z chunkami

  O ile zaczynasz grę, to radzę wygenerować na nowo świat z tym samym seedem. Spotkałem się z tym samym problemem, niestety nie udało mi się go jakoś rozwiązać w inny sposób.
 6. Nicku

  Problem

  Mało widać na tym zdjęciu, jesteś w stanie pokazać cały ekran z tym powiadomieniem? Jeżeli widzisz jakiś dziwny kod który wygląda tak "0x87df2ee7" lub tak "E12" to proszę podaj nam go tutaj. Szybki update: Xbox Live ma aktualnie jakieś problemy z Minecraftem, problem więc leży po stronie Microsoftu, a nie Państwa. Wystarczy w takim razie tylko poczekać, aż problem sam zniknie
 7. Nicku

  POMOCY!!!!!

  Wklej tutaj raport awarii.
 8. Nicku

  Mam problem

  Pracujesz na command blockach?
 9. Nicku

  Nie mogę grać w minecrafta

  Wygląda na to jakbyś nie miał pliku jar z grą w folderze z launcherem. Spróbuj zaktualizować launcher, może też pomóc usunięcie .minecraft i zainstalowanie launchera na nowo.
 10. Nicku

  Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

  @Arek2002PL @xar55 @Przybyxz @Asaznanie @MozoskyFivoPl @vKapI99 Zostaliście dodani na whiteliste Przepraszam za zwłokę przy dodawaniu do listy, w razie problemów proszę kierujcie je na Discordzie
 11. Nicku

  Export / import budowli

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 12. Nicku

  Command block na ps4 minecraft

  Obawiam się, że na wersji PS4 nie ma command blocków. W dodatku potwór który pojawia się w Story Mode realnie nie istnieje w grze i został specjalnie zrobiony dla tej gry, z względu na fabułę.
 13. Nicku

  Export / import budowli

  Wygląda na to, że nie ma aktualnie sposobu na przeniesienie budowli na nowy świat w wersji Pocket Edition. W głowie rozważam próbę konwersji twojego świata na wersję PCtową, gdzie znajdziesz wszystkie narzędzia i z powrotem konwersji na mapę Pocket Edition. Niestety nie jestem za bardzo rozeznany w tym temacie, byś musiał poszukać odpowiednich narzędzi w internecie samemu. Jak znajdziesz rozwiązanie na swój problem, proszę daj nam znać w tym temacie
 14. Nicku

  Problem z odpaleniem minecraft

  Błąd typowy dla nieaktualnych sterowników graficznych. Na pierwszy ogień spróbuj je zaktualizować.
 15. Nicku

  [Zapowiedź][1.12.2][RealLife/RolePlay] CityLife

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Temat został przeniesiony do archiwum.
 16. Nicku

  [Zapowiedź][1.12.2][RealLife/RolePlay] CityLife

  Publikacja niezgodna z regulaminem lokalnym, projekty z bliżej nieustalonym terminem otworzenia można wsadzić do kanciapy, jednak nie w formie reklamy/prezentacji serwera. Archiwizuje.
 17. Nicku

  Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

  @Arek2002PL @xar55 @Przybyxz jutro będziecie dodani na whiteliste :)
 18. Jeżeli mówimy o wersji Java Edition to jak najbardziej. Na launcherze po prostu logujesz się na konto. W przypadku Bedrock Edition to gra jest przypisana do konta Microsoft, tutaj musisz na danym komputerze być zalogowanym na swoim koncie Microsoft.
 19. Nicku

  Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

  Brak UUID wymaganego w wzorze. Przeczytaj dokładnie pierwszy post w tym temacie i uzupełnij informacje.
 20. Nicku

  Mc premium

  Raczej na minecraft.net Obawiam się że mogłeś paść ofiarą scamu, rzadko kiedy takie strony sprzedają konta legalnie, dlatego zwykle Mojang zdejmuje premki z ukradzionych kont. Jedyne co możesz zrobić to prosić o reklamacje, jednak nie polecam zakupów na takich stronach. Jeżeli grasz w Minecrafta od dłuższego czasu, myślę że te 100 zł to nie jest dużo, a oszczędza tobie wszystkich problemów z kontem. Jako iż nic nie możemy pomóc w takiej sytuacji, problem zamykam.
 21. Nicku

  Mc premium

  Gdzie kupiłeś to premium?
 22. Nicku

  Problem z forge, gra się crashuje

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 23. Nicku

  Problem z forge, gra się crashuje

  F11 przełącza na fullscreen.
 24. Nicku

  Problem z forge, gra się crashuje

  Zrób sobie kopię zapasową .minecraft i spróbuj zainstalować forge i mody na nowo. Daj znać jaki będzie rezultat, jak będzie dalej wyrzucało to wklej nowy log na pastebina jak teraz.
 25. Nicku

  Problem z forge, gra się crashuje

  Po wklejeniu logu powinien wyświetlić się link do niego, proszę podaj mi go
×
×
 • Dodaj nową pozycję...