Skocz do zawartości

Nicku

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  592
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  40

Zawartość dodana przez Nicku

 1. Nicku

  Rozgrzeszenie

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Temat został przeniesiony do archiwum.
 2. Nicku

  Rozgrzeszenie

  Bardzo mi się podoba, jak odnosisz się do Siebie jako trzeciej osoby, w dodatku w trzech postaciach. Temat archiwizuję.
 3. Nicku

  nie mogę zainstalować gry PLS POMOCY

  Usuń folder .minecraft z %appdata%. Pobierz instalator na nowo i zainstaluj jeszcze raz.
 4. Nicku

  Minecraft nie chce współpracować

  Spróbuj zainstalować najpierw Forge i wrzucić te pliki tam jeszcze raz.
 5. Nicku

  Wasze maszyny v2

  Mój laptop wyjazdowy, ale przegrane w Minecrafta na tym było dużo ? Grafikę już recznie dopiszę ? GeForce 840M
 6. Nicku

  Co byście zmienili na Minecraft.pl?

  Nikt im nie zabrania, jednak jak Pan wyżej gada, chyba już nie chcą współpracować z Rabusiem. Zamiast to płakać, jak to było kiedyś fajnie, można pomyśleć co można zrobić teraz ?
 7. Nicku

  Problem z uruchomieniem gry

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 8. Nicku

  Problem z uruchomieniem gry

  Bez potrzebnych nam informacji trudno będzie Wam pomóc, dla całej trójki, wejdźcie do folderu %appdata%/.minecraft/logs i wrzućcie zawartość pliku l atest . Najlepiej, jak zawartość tego pliku wrzucicie na pastebina i podacie tutaj link. Jak widzicie coś takiego jak crash-logs to również podajcie zawartość pliku.
 9. Nicku

  Nie mogę uruchomić minecrafta

  Spróbuj zrestartować komputer i ponowić instalacje. Winowajcą może również być antywirus, który może skanować obecnie plik.
 10. Nicku

  Problem ze światem

  Jeszcze nie spotkałem się z takimi lagami na singlu ? Sprawdź zużycie procesora oraz pamięci (RAMU) na komputerze kiedy jesteś przy bazie. Możesz to zrobić zwyczajnie odpalając menadżer zadań. Podziel się swoimi obserwacjami, czy zużycie jest duże, czy może niskie? Możesz też pokazać jak to wygląda na F3.
 11. Nicku

  Problem z optifine i forge

  Możesz sprecyzować co to znaczy? Najlepiej gdybyś pokazał screena.
 12. Nicku

  Dziwny błąd z komendami

  Możesz podesłać tą mapę oraz swoją wersje Minecrafta? Również mape odpalasz na singlu, czy na serwerze?
 13. Nicku

  Co byście zmienili na Minecraft.pl?

  @SantoSubitoViaUSB Są ambitne plany, niestety na planach się skończyło. Nikt jakoś czasu nie ma, motywacji również brak. Jakbyś chciał więcej porozmawiać na ten temat, to polecam podbić do mnie na Discordzie, tam akurat można się ze mną szybko skontaktować.
 14. Heja! Na naszym Discordzie już padał temat aktualizacji serwera do najnowszej wersji. Zostawiam tutaj ankietę do uzupełnienia, aby poznać waszą opinię na ten temat. Dyskusje na temat pytań oraz na inne sprawy dotyczące serwera można prowadzić tutaj, będę również je czytał i uwzględniał przy pracy nad serwerem. Link: https://forms.gle/NZgEdA48yvEwE65q9
 15. Nicku

  Fatal error hs occured, this connection is terminated.

  Czy serwer na którym grasz jest twój? Przydały by się logi z konsoli serwera.
 16. Nicku

  Fatal error hs occured, this connection is terminated.

  Pokaż ten komunikat, bo widocznie się nie wrzucił ?
 17. Nicku

  Pomoc w wersjach gry

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.
 18. Nicku

  Problem z Forge

  Twój folder pobrane ma wykrzyknik w nazwie, dlatego instalator Forge wyrzuca błąd. Komunikat prosi Ciebie o usunięcie wykrzyknika z folderu, albo włączenie instalatora z folderu, który nie ma znaków specjalnych w sobie.
 19. Nicku

  Pomoc w wersjach gry

  Cześć Paweł ? Akurat na załączonych obrazkach widzę, że prawa strona jest po prostu nowsza od tej z lewej. Kiedyś był Minecraft Xbox One Edition, teraz wszystkie wersje konsolowe, mobilne oraz na Windows 10 są tak zwaną wersją Bedrock Edition i charakteryzują się bez żadnych dopisków logiem Minecraft. Co syn może sugerować, to tak zwana wersja Java Edition i jest ona pierwotną wersją Minecraft wydaną tylko na komputery. Java Edition otrzymuje szybciej uaktualnienia od wersji Bedrock, z czego jest pierwotną wersją gry, dlatego starsza społeczność gra raczej na tej wersji. Podsumowując, prawa strona (bez dopisku Xbox One Edition) jest po prostu nowszą wersją wydania tej samej gry co widać po stronie lewej. Są one tak zwaną wersją Bedrock i jest niezależna od wersji Java Edition, która jest tylko i wyłącznie na komputery. Java Edition szybciej dostaje aktualizacje do gry, a więc ma zazwyczaj więcej przedmiotów na start. Pozdrawiam, również Paweł ?
 20. Nicku

  Mod 1.12.2 - ponad 300 realnych minerałów

  Bardzo fajna modyfikacja ? Szczerze chciałbym zobaczyć jak to się rozwinie, nie mam nic przeciwko 1.12.2, ale fajnie by było gdyby kiedyś były aktualizacje na nowsze wersje ?
 21. Nicku

  Przeniesienie zapisu na innego minecrafta

  Znalazłem taki oto filmik, niestety nie wiem czy ta konwersja będzie działa na Xbox One, jednak warto spróbować ?
 22. Nicku

  Jak zwiększyć ilość RAMu przypisanego do Minecraft?

  Musisz mieć włączone ustawienia zaawansowane. Następnie w polu Argumenty JVM musisz mieć opcje -Xmx<liczba GB RAMu jaką chcesz przypisać>G, w moim przypadku to jest -Xmx2G dla 2GB RAMu ?
 23. Musisz przytrzymać shift aby kłaść bloki na bloki funkcyjne.
 24. Nicku

  Problem z minecraftem.

  Może być to błąd zarówno po stronie serwera, jak i klienta. Trudno poradzić w tej sprawie co kolwiek. Mojang nie wspiera starszych wersji Minecrafta, dlatego raczej nie można spodziewać się naprawy tego błędu. Spróbowałbym jeszcze dołączyć na wersji 1.8.9 i zobaczyć jak to tam wygląda.
 25. Nicku

  Problem z chunkami

  O ile zaczynasz grę, to radzę wygenerować na nowo świat z tym samym seedem. Spotkałem się z tym samym problemem, niestety nie udało mi się go jakoś rozwiązać w inny sposób.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...