Skocz do zawartości
Minecraft.pl Server Banner

marekf

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

O marekf

  • Tytuł
    Początkujący

Informacje profilu

  • Wersja
    Pełna

Ostatnie wizyty

924 wyświetleń profilu
  1. marekf

    Pomoc z serwerem [ciach]

    Na mojangu zapłaciłem równowartość 19€. Czy to oznscza, że mam konto premium i dostęp do serwerów ?
  2. marekf

    Pomoc z serwerem [ciach]

    jakikolwiek
  3. marekf

    Pomoc z serwerem [ciach]

    to poradźcie gdzie może 8 letni syn pograć na jakimś serwerze i jak tam wejść.
  4. marekf

    Pomoc z serwerem [ciach]

    Może mi ktoś wytłumaczyć jak  i gdzie mam się zarejestrować żeby mógł grać mój syn na serwerze  [ciach]  Proszę o wytłumaczenie "łopatologicznie". z góry dziękuję.
  5. marekf

    kupno minecrafta/początkujący/mody itp

    Sayero - witaj w klubie :-) Podobnie jak Ty muszę się w głębić w tajniki gry dla syna, również 8-letniego, a że wcześniej nie interesowałem się grami trochę to potrwa.
  6. Witam Jestem laikiem w sprawach gier dlatego chciałbym się Was poradzić w być możedla Was błachych sprawach. Kupiłem na minecraft.net gift code. Na email przyszło potwierdzenie zakupu z mojanga. Czy powinienem dostać również ten kod emailem czy automatycznie to przechodzi na premium? gdzie to powinno być napisane, że mam premium? Grę ściągnąłem i syn gra na kompie na swoim nicku.   
  7. marekf

    Mało FPS na przeciętnym pc

    dzięki za odpowiedz, zainstalowałem nowe sterowniki i odpalił.  TheReduxPL - dlaczego Cię dziwi ?  U mnie było tak, że ja nie grałem i nie gram na kompie w gry, dlatego nie inwestowałem w karte. od jakiegoś czasu syn jest zafascynowany mc i z innego sprzętu chciał się przesiąśc na kompa. A ja przy nim muszę wejść w tajniki gry :-)
  8. marekf

    Mało FPS na przeciętnym pc

    Podepne się pod temat kolegi żeby nie za$miecać.kupiłem na mc.net i pierwsze otwarcie- pokazuje się komunikat w stylu:"potrzebne nowe sterowniki do karty graficznej". Problem w tym, że mam zintegrowaną kartę. Proc. Inteldual g3220 3GHz Pł. Główna asus H81M-E S1150 Ram 8GB Win7. Można na tym pograć, przy wgraniu nowych ster. Czy konieczny jest zakup karty graficznej?
  9. marekf

    [Solved]rejestracja na minecraft.net

    Dzięki wszystkim,napisałem do mojang i podesłali mi @
  10. marekf

    [Solved]rejestracja na minecraft.net

    na email z minecraft.net czekam 2 dzień, to chyba długo jak na weryfikację ? Oglądałem i nie ma nic nawet w spamie.
  11. Witam wszystkich Chciałem kupić kod na minecraft.net więc najpierw musiałem się zarejestrować. Po podaniu emaila i hasła pojawiło się: validate email. i tekst, że otrzymam na email wiadomość do dalszej weryfikacji. Czy to standard ? I jak długo należy czekać. Jak z dalszym kupnem gift codu czy również są problemy ? Słyszałem o lewych kodach na allegro, a czy kod za 89,90 jest orginalny ? http://allegro.pl/gra-pc-minecraft-cd-key-klucz-kod-automat-24-7-i4488073883.html z góry dzięki za pomoc  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...