Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

uciu97

Początkujący
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O uciu97

 • Tytuł
  Nieznany

Informacje profilu

 • Wersja
  Demo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdzieś na Pomorzu
 • Zainteresowania
  MINECRAFT, MINECRAFT I JESZCZE RAZ MINECRAFT!!!
 1. uciu97

  Forumcraft

  Nie liczę, po prostu to dla użytkowników którzy zostali, żeby się nie nudzili sami w tej dziurze
 2. uciu97

  Forumcraft

  Zabawa polega na tym:   Aby dołączyć się do zabawy napisz ,,Instaluję, rejestruję, loguję!''     Potem mówisz jakąś czynność np. ścinam drzewo, robię deski itp., albo: zabijam zombie, zabijam świnię itp.   Za jedną czynność dostaniecie jednego expa. Należy liczyć swoje expy. 15 expów to jeden level.   Ten który jako pierwszy osiągnie level 17 wygrywa! O przejściu levela należy poinformować: np. Zdobyłem level 1 i tak dalej.   Ok, zaczynam.     Ścinam drzewo.
 3. uciu97

  Głupie pytania o minecraft i jeszcze głupsze odpowiedzi

  Dwa bloki dirtu i trzy bloki redstone   Jak ruszyć się z miejsca w wc?
 4. uciu97

  Historyjka

  Spada z nieba deszcz klonów Donalda Tuska i wszyscy uznają to za apokalipsę
 5. uciu97

  Hit czy Shit?

  Shit     Minecraft by Zyczu?
 6. uciu97

  Mądry czy głupi?

  Głupi
 7. uciu97

  Z czym kojarzy ci się avatar osoby powyżej?

  Ze slimem który się zabił ( ma krew w głowie )
 8. uciu97

  Prawda czy Fałsz, a może Nie Wiem?

  Prawda ( bo chcę żebyś z niego korzystał w towarzystwie XD )     Mam na koncie bankowym 1 000 100 zł!!!
 9. uciu97

  Zniszcz komuś marzenie

  Zabiję każdą którą zobaczysz.       Chcę mieć konto premium!!!
 10. uciu97

  Układamy paradoks :)

  Przyszli Assassinowie i zabili facetów. Wypili całą suchą wodę i rozwalili czworokąt. Orka zginęła.
 11. Może to nie jest do końca poradnik, ale w końcu rada więc piszę.   NIE ŚMIEJCIE INSTALOWAĆ MINECRAFT BY ZYCZU.   W Internecie pojawił się oszust o nieznanej tożsamości. Jest to albo Zyczu, albo haker który włamał się do Minecraft By Zyczu i wgrał plik o nazwie ,,Keylogger''.   Dowiedziałem się, że jakiś koleś skomunikował się z Zyczem, a ten powiedział, że nie miał z tym nic wspólnego. Być może Zyczu kłamał, a może to rzeczywiście był haker.   Mimo, że administracja Minecraft by Zyczu najprawdopodobniej już o tym wie, Keylogger nie został usunięty. Dlatego nie polecam instalować Minecraft by Zyczu.   Dla tych co nie wiedzą o co chodzi tłumaczę: co to jest Keylogger.   Keylogger to złośliwe oprogramowanie, wczytujące co pisze się na klawiaturze: loginy, hasła, adresy email itd. i przesyła je temu kto go wgrał. Może to się skończyć utratą pieniędzy z konta bankowego, konta na forum, a nawet konta premium w Mojangu! Jeśli wasze konta mają być bezpieczne, nie instalujcie Minecraft by Zyczu. Jeśli już za późno, najlepiej JAK NAJSZYBCIEJ zmienić hasła na stronach gdzie macie konta. To samo z kontem premium w Mojang i kontem bankowym.
 12. uciu97

  Joł ziomy

  Jestem uciu97 ( brak nicku bo nie mam kasy na premium ).
 13. uciu97

  Problem

  Sorry! Nie znalazłem w pomocy działu do którego pasowałby ten temat, ale ten temat dotyczy Internetu, a serwery są związane z internetem. Może mam Minecrafta na komputer, ale długo szukałem czy nie ma przypadkiem możliwości gry w pełną wersję w internecie ( Classic na Minecraft.net to demo ). Dowiedziałem się, że istnieje strona MinecraftForFreeOnline.com. Akceptowałem regulamin, wpisałem nazwę użytkownika i kliknąłem ,,Let's play''. Już mi Java ładowała, ale pojawił się komunikat, że ta aplikacja nie może działać. Potem u rogu ekranu gry pojawił się napis ,, Error ''   Chcę od was wiedzieć:   1.Czy wy też spotkaliście się z tą stroną?   2.Czy u was też to było?   Jak jest dział na odpowiedni temat, to proszę przenieść, jeśli się da. :)
×