Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

MrSpoks

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O MrSpoks

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  MrSpoks
 • Wersja
  Pełna
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, muzyka, sport i gry

Ostatnie wizyty

1449 wyświetleń profilu
 1. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  To, o czym wspomniałeś, nie ma kompletnie związku z tym, o czym pisaliśmy.
 2. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  Podania na moją skrzynkę odbiorczą. Dalej uważasz, że to taki "gówno serwer"?
 3. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  Napisałeś, że "mi się nie chce", co mogłoby świadczyć, jakobym był leniwym człowiekiem i nie chciałoby mi się podawać IP, "bo za dużo zachodu". Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. Co do tego, czy serwer faktycznie istnieje i gra na nim tyle osób, ile Ci już mówiłem, to tak - sprawuje się on całkiem nieźle, z edycji na edycje mamy coraz więcej graczy. Wystarczyłoby chociaż, że wpiszesz, Sherlocku Holmesie, mój nick w Google, lekko poszperał, i znalazłbyś dokładny adres.
 4. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  Mówisz, że prowadzę gówno serwer, skoro gra na nim dziennie do 400 osób, a w jeden dzień potrafi zarobić więcej niż pewnie Ty miesięcznie? Potwierdziłes swoją hipokryzje i rozumowanie dedukcyjne na poziomie dzieciaka.
 5. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  Google nie gryzie.
 6. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  Jak te dwa pierwsze zdania zrozumiałem, tak tego ostatniego kompletnie - naucz się pisać po polsku. Poza tym zależy co chcesz rozumieć przez "znany". Nie chcemy podawać IP, ponieważ nie chcemy mieć naszych graczy w administracji. Moje zdanie nie ma sensu? Odniosłem się do tego, co napisałeś wcześniej, że "skoro jest znany, to powinienem podać IP", w związku z czym mogę uważać, że Twój wniosek, jakoby iż moje zdanie byłoby bezsensowne, jest kompletnie bezpodstawny. Rozumowanie dedukcyjne na poziomie przedszkolaka? Chyba tak.
 7. MrSpoks

  Szukam Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

  To co napisałeś kompletnie nie ma sensu. Skoro jest właśnie znany - nietrudno go znaleźć, a podawać IP nie chcę.
 8. Cześć! Z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-400 osób. Wymagania: - Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy. Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo) :) Nie stosujcie żadnego wzoru. Osoby ułatwiające sobie tak pracę z miejsca odpadają.
 9. Na serwer została dodana masa usprawnień! - IP: CheerCraft.pl
 10. Serwer otwarty od jutra, godziny 15:00. IP: CheerCraft.pl
 11. W takim razie źle to zrozumiałem. - Już zmienione.
 12. Wielkie dzięki za komentarz. Oczywiście zdajemy sobie z tego sprawę. Jeśli gracze zadecydują, że rozgrywka ma się toczyć tylko dla graczy z kontami premium, to tak uczynimy.
 13. Cześć! Dzisiaj, razem z administracją serwera craftarea.pl, poszukuję osób chętnych zająć stanowisko moderatora. Wymagamy, by napisać na podany niżej e-mail swoje podanie, zawierające szczegółowe informacje na temat waszego wieku, imienia, kontaktu i podstawowych informacji. Oczekujemy od Was "pewnej dawki" pomysłowości. Liczymy również na wysoką kulturę osobistą, umiejętność sprawdzania graczy pod względem używania niedozwolonych modyfikacji, podstawową znajomość Minecraft'a, oraz sprzęt komputerowy tj. słuchawki, mikrofon, sprawny komputer. Jeżeli spełniasz wymagania podane wyżej, wyślij swoje podanie pod na gogleanimator.craftarea@gmail.com. Poszukujemy osób ambitnych, chętnych, z głową pełną pomysłów i gotowych podjąć wyzwanie moderowania serwera EasyHC (easy hardcore)
×