Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Firenvis

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez Firenvis

 1. Firenvis

  Co byście zmienili na Minecraft.pl?

  Podtrzymuje to co napisałem wcześniej. Można również zmienić, żeby pokazywało aktywnych użytkowników w ciągu ostatnich 30 minut, a nie którzy przeglądają forum aktualnie.
 2. Firenvis

  [Mody] Poszukuję graczy na serwer na modach!

  Trudno będzie kogoś znaleźć na Hamachi, to już jest przeżytek przeżytków. Serwery prywatne to teraz grosze, tym bardziej dla tak małej ilości graczy
 3. Firenvis

  Uprawa kawy - IC2

  Cześć! Założyłem sobie testowo małą plantację kawy w swojej bazie. Niestety od dwóch dni nic nie chcę się na niej skrzyżować. Robiłem wszystko zgodnie ze schematem. NXN XGX NXN == ++ G - Glowstone N - Nether Wart [pojedyncze patyki] X - Podwójne patyki == - Gold ore ++ - Iron ore No i wyrosło jak na razie mi z tego to, co na screenie poniżej. Robię coś źle, czegoś brakuje?
 4. Firenvis

  Terraria

  Pamiętacie jeszcze tę grę? Gracie jeszcze? Ja osobiście lubię sobie pochodzić po serwerach i pograć ze znajomymi. Taka mała odskocznia od wszystkich gier.
 5. Firenvis

  Firenvis się wita!

  Cześć! Z tej strony Firenvis! Powróciłem do Minecrafta po małej przerwie. Mam 19 lat. Aktualnie głównie gram na modach technicznych. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś kto również jest zainteresowany grą na zmodyfikowanej wersji gry!
 6. Ostatnio gram na zagranicznym serwerze Tekkit Classic i wzięło mnie na typowe, naturalne schrony Z zewnątrz Mała farma kawy Mody bez porządnej elektrowni? I mój mały sklep serwerowy!
 7. Firenvis

  Hey

  Cześć! Z polskich serwerów premium godny uwagi jest MyValley.pl
 8. Firenvis

  Z czym kojarzy ci się avatar osoby powyżej?

  Zdjęcie ze stocka 🤫
 9. Skopiuj adres serwera: mc.enchant.pl Nowa edycja serwera Enchant.pl! Zwolniliśmy kilka działek, usprawniliśmy system walutowy oraz usunęliśmy nieaktualne już systemy. Istniejemy od marca 2017 roku, z nami masz gwarancję, że Twoje budowle nie zostaną usunięte po miesiącu, a serwer zniknie w czeluściach internetu! Ciesz się budowaniem na prawdziwej mapie z działkami, brak PlotMe! Zbieraj surowce na mapie surowcowej bez dziwacznych systemów dropu ze stone! Wersja: 1.12.1 Adres: mc.enchant.pl Wsparcie McMMO, pnij się w rankingach umiejętności! Zawody wędkarskie! Ryby zostały podzielone na kategorie: - "Zwyczajna" - "Śmieć" - "Rzadka" - "Unikalna" - "Legendarna" Do złowienia jest ponad 20 nowych ryb oraz dziwacznych okazów z rzeki! Każda ryba ma swoją własną nazwę, długość i jest podpisana nickiem osoby, która ją złowiła. Każdą rybę możesz sprzedać wpisując komendę: /mf shop lub... oprawić w ramkę i powiesić ją w swoim domku! Codziennie będą odbywać się specjalne zawody rybackie! Masz 5 minut na złowienie najlepszych okazów ryb. Na zawodach rybackich można wygrać świetne przedmioty! 1. Miejsce: 500$ oraz 1 diament 2. Miejsce: 200$ oraz złote jabłko 3. Miejsce: 100$ oraz gąbka Nagroda pocieszenia: 50$ dla każdego uczestnika Zaczarowane piecyki! Nowy system na naszym serwerze! Ulepsz swoje piecyki! Użyj zwykłego stołu do enchatowania lub użyj kowadła i zaczarowanych książek, aby ulepszyć piecyk. Pozwoli Ci to zwiększyć jego wydajność lub przydzielić nowe moce! Efficiency [Wydajność] Przyspiesza spalanie przedmiotów w piecyku! Normalny [0] - 10 sekund na przedmiot Poziom [1] - 6.7 sekund na przedmiot Poziom [2] - 5 sekund na przedmiot Poziom [3] - 4 sekundy na przedmiot Poziom [4] - 3.3 sekund na przedmiot Poziom [5] - 2.9 sekund na przedmiot Unbreaking [Wytrzymałość] Zwiększa efektywność paliwa Fortune [Szczęście] Zwiększa szansę na dodatkowy drop z przepalania! Normalny - Szansa 1% Poziom [1] - Szansa 1.33% Poziom [2] - Szansa 1.75% Poziom [3] - Szansa 2.20% Silk Touch [Jedwabny Dotyk] Jeśli wrzucisz paliwo do takiego piecyka i wyciągniesz surowiec to piecyk przestaje działać. Jednak jak ponownie wrzucisz surowiec to piecyk ponownie działa. Piecyk ten, zapamiętuje ilość paliwa jaki miał po poprzednim spalaniu. Innowacyjny tartak! Działki dopasowane do Twoich potrzeb! Darmowy VIP za pisanie na naszym serwerowym forum! To nasz nowy start! Dołącz do nas. Zabij zimową nudę! mc.enchant.pl
 10. Na serwerze pojawiły się zimowe ozdoby.
 11. Firenvis

  Siemanko

  Cześć @Whiskas!
 12. Firenvis

  Co byście zmienili na Minecraft.pl?

  Usunięcie z prawej belki "Ostatnio aktywne tematy", zmienić to na "Ostatnie posty" (aktualnie to jest, ale za nisko). Ciemniejszy styl forum byłby dużo ładniejszy, ewentualnie zmniejszenie szerokości obecnego.
 13. Firenvis

  Dodawanie modów do gry

  @Marek Na początek musisz zaopatrzyć się w oprogramowanie "Forge" (http://files.minecraftforge.net/maven/net/minecraftforge/forge/index_1.12.2.html). Jest to program, który umożliwi CI instalacje modyfikacji, jest całkowicie bezpieczny. Zainstaluj ostatnią wersję Instalacja jest bardzo prosta: W następnym kroku, uruchom launcher gry Minecraft wejdź rozwijaną listą do opcji launchera (Launch Options) Zaznacz "Advanced Settings", wybierz silnik Forge (ikonka piecyka) i kliknij "Save". Po tym zabiegu w folderze "mods", który znajduje się w folderze gry (.minecraft znajduje się zazwyczaj w %appdata%) dodaj modyfikacje, które Ciebie interesują. Wystarczy je pobrać np. stąd: http://minecraftsix.com/category/minecraft-mods/ najczęściej są to pliki z rozszerzeniem ".jar", które wystarczy skopiować po pobraniu do tego folderu. Na samym końcu wystarczy kliknąć przycisk "Play" w launcherze. W razie wątpliwości, pytaj!
 14. Firenvis

  [1.12] Moja kraina

  Widać, że jest to mocno niedopracowane, albo to efekt tak wykonanych zrzutów ekranu. Możliwe, że to efekt chęci umieszczenia dużej ilości budynków, a to trochę zaburzyło szczegółowość mapy
 15. Koniec z zimową nudą! Zapraszamy do wspólnej zabawy :]
 16. Nowa jesienna edycja! Zapraszamy
 17. Cześć! Dawno nie było żadnej aktualizacji serwera! O to jest, wprowadzająca kilka zmian na serwerze FreeBuild. Główną funkcją McMMO jest wdrożenie systemu RPG nawet dla początkującego gracza naszego serwera. W zależności od tego, ile używasz danych narzędzi, jakie czynności wykonujesz - otrzymujesz doświadczenie i wzbijasz się po szczeblach statystyk. Im więcej posiadasz doświadczenia tym większe bonusy! Większy drop, super-szybkie kopanie, przyspieszenia i wiele, wiele więcej! Zobacz jak dużo dziedzin obejmuje McMMO! Ponadto, od teraz możesz wejść na serwer na starszych wersjach! Nasz serwer obsługuje wersje: 1.8.x-1.12.1 - jednak w celu poprawnego wczytywania nowych bloków, których użytek na Enchant.pl jest nieunikniony staraj się korzystać zawsze z najnowszej wersji gry. Miłej zabawy!
 18. Odświeżono serwer. Usunięto kilka pluginów w celu optymalizacji. Trwają przygotowania do powstania mapy creative.
 19.         Witam w prezentacji serwera TerraCraft. Jest to nowy serwer FreeBuild stworzony specjalnie dla graczy ceniących sobie dobrą zabawę oraz możliwość budowania. Posiadamy kilka aren z mini-grami, duże działki, sklep, targi i kilka ukrytych niespodzianek na mapie. Rozgrywka na naszym serwerze jest tak skonstruowana aby Gracz zatrzymał się na kilka godzin! Myślę, że serwer przypadnie wam do gustu. Zapraszam do zapoznania się z prezentacją.       Typ serwera: FreeBuild + MiniGry Administracja: Sarovak, LukkStudio IP serwera: s52.mineserv.eu:22010 Wersja: 1.7.x       Spawn   Spawn działek     CoopArena   Mapa   Opuszczona chatka   Arena PvP   MobArena       IP serwera: s52.mineserv.eu:22010 Zapraszamy do gry!
 20. Wprowadzono rangę M-VIP, którą można zdobyć za darmo udzielając się na serwerowym forum. Uzupełniono sklep serwera o nowe bloki budowlane. W trakcie budowy jest automatyczny tartak.
 21. Mała aktualizacja serwera: - ogłoszono rekrutację na stanowisko moderatora - od teraz każdy gracz otrzymuje 700$ na start - wyrównano niektóre ceny w sklepiku - zaktualizowano prezentacje serwera
 22. Firenvis

  [Solved]Textury serwerowe crashują mi gre

  Na pewno masz ten folder?
 23. Firenvis

  [Solved]Jaki serwer??

  Największy serwer mini-gier na świecie gdzie równocześnie się potrafi bawić po kilka tysięcy osób to tak jak wspomniał mój poprzednik "Hypixel": https://hypixel.net/ Można się z nim połączyć używając trybu multiplayer w menu głównym gry, następnie "połączenie bezpośrednie" [direct connect] i wpisując: "mc.hypixel.net". Szczegóły jak połączyć się z owym serwerem można znaleźć także na tej stronie: https://hypixel.net/play/ która obrazuje proces logowania się na serwer. Niestety, serwer jest w języku angielskim, ale niweluje to wyświetlanie wulgaryzmów na czacie. Wybierając polski serwer należy mieć na uwadze tylko takie serwery, które zakazują takich działań. Istnieją duże listy serwerów, gdzie każdy może wybrać serwer na którym chce grać. http://www.minecraft-list.pl listaserwerowmc.pl
 24. Firenvis

  Jaką rangę byś dał osobie wyżej?

  Junior Administrator
 25. Firenvis

  [Solved]Textury serwerowe crashują mi gre

  Zastosuj się do tego.
×