Skocz do zawartości

HubertPlay

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O HubertPlay

 • Tytuł
  Nieznany

Informacje profilu

 • Wersja
  Pełna
 • Gram na
  Survival
 1. HubertPlay

  Maszyna pod serwer.

  Oki co do 1, ram na każdym z tych hostingów można dokładać pod maszyny :) 2. A ogólnie który z tych procesorów jest lepszy i dlaczego?
 2. HubertPlay

  Maszyna pod serwer.

  1. A jeżeli kiedyś serwer by zdobył większą popularność i było by tak około 40-50 osób co bym musiał wtedy zmienić w maszynie i może patrząc tak przyszłościowo który z tych hostingów dawał by mi maszynę dobrą na tyle aby utrzymać te 40-50 osób?   2. Czy różnica między procesorem na 1 czyli 3x1,8Ghz a 2 czyli 2x2,4Ghz jest duża?
 3. HubertPlay

  Maszyna pod serwer.

  Hej, zamierzam postawić serwer minecraft na serwerze VPS i mam do wyboru 3 hostingi z takimi maszynami:   1. Procesor- 3x1,8 Ghz 3GB ram i dysk ssd 10gb (webh.pl) 2. Procesor-1x3 Ghz 3GB ram i dysk hdd 45gb (speedhost.pl) 3. Procesor-2x2,4 Ghz 3 GB ram i dysk hdd 60gb (hyperhost.pl)   Na początek powiem że będzie to serwer surviwal+gildie a więc chcę żeby walka na nim byłą jak najprzyjemniejsza. Będzie on miał 20-30 slotów a średnio będzie na nim około 20 osób.   A teraz moje pytania: 1. Gdzie postawić serwer (który z podanych wyżej hostingów)? 2. Jaki dysk wybrać ssd czy hdd i czy różnica między nimi będzie widoczna? 3. Który z podanych wyżej procesorów jest najlepszy? 4. Czy takie parametry serwera starczą aby gra na moim serwerze była przyjemna (bez lagów)?
 4. HubertPlay

  Jaki dysk pod serwer?

  No myślę za na serwerze będzie coś koło 20-30 osób i właśnie nie wiem jak będzie z różnicą między wydajnością tych dwóch dysków. I jeszcze jedno pytanko pod serwer lepiej wziąć procek 2x2.4 Ghz czy 1x3.0 Ghz?
 5. HubertPlay

  Jaki dysk pod serwer?

  Siemka, chciałbym kupić serwer VPS. Myślę nad postawieniem na nim serwera Minecraft, serwera ts i małej strony www. I tutaj moje pytanie lepiej kupić serwer z dyskiem ssd (mniejszym ok. 10-20gb) czy hdd (o większej pojemności)?  Chodzi mi tutaj bardziej o serwer minecraft ponieważ to on będzie główną rzeczą na tym VPS-ie dlatego się pytam który z tych dysków wybrać, czy różnica między działaniem serwera na ssd będzie duża i bardzo widoczna niż gdyby serwer stał na hdd?  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...