Skocz do zawartości

Blejzu

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

1 obserwujący

O Blejzu

 • Tytuł
  Początkujący

Metody kontaktu

 • Skype
  blazej562

Informacje profilu

 • Wersja
  Pełna
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Grafika Komputerowa, Programistyka.

Ostatnie wizyty

932 wyświetleń profilu
 1. UWAGA! MAPA JEST W FAZIE BETA! BĘDĄ DODAWANE INNE PARKOURY!     Przedstawiam wam moją trzecią mapę, tym razem jest dłuższa :P   Mapa polega na zebraniu kilku (jak na razie), a potem kilkunastu map Parkour w jedną całość, aby nigdy się nie nudzić :3   W skład mapy wchodzi: - 1 zwykły Parkour (kilka innych jest w fazie budowy) - 1 Parkour Drabinkowy (up) - 4 SpeedRuny (up)   Udostępniam mapę, ponieważ chciałbym, aby na niej było ok 30 różnych Parkourów. Trwało by to zbyt długo, dlatego zrobiłem mapę w fazie Bety Testowej v1.   Filmik przedstawiający mapę: http://www.youtube.com/watch?v=r3ojSKN7Nfs   Download: http://www.mediafire.com/download/mm4xyx0y2y2a42c/Parkour_Launcher_Beta_v1.rar   Życzę miłego grania :)  
 2. Blejzu

  Problem z Optifine i minecraftem

  Jakiego typu Optifine używasz? Bo jest kilka wersji :P
 3. Blejzu

  Problem z włączeniem gry

  Ile masz RAMu i jaki masz system operacyjny?
 4. To co kolega wyżej pisał już pisałem kilka postów temu, ale szanowny autor nie chce odpowiedzieć. Czy mógłbyś w końcu powiedzieć jakie ip podajesz?
 5. Jakie jest ip podajesz kolegom? local-host:25565?
 6. IP typu "local-host:25565" działa tylko dla połączonych z twoją siecią internetową lub Hamachi. Nikt nie podłączony pod twoją sieć nie wejdzie na ten serwer. Pozostaje wybrać albo Hamachi, albo możesz spróbować ze stroną No-ip.com.    Myślę, że pomogłem :)
 7. Blejzu

  Kilka pytań o bukkicie.

  Aha. Zmień w formułce w start.bat  java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE   zmień -o true na -o false . Tak, aby było: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false PAUSE.     Teraz powinno być dobrze :D
 8. Blejzu

  Kilka pytań o bukkicie.

  Zmień w pliku server.properties linijkę "online-mode=true" na "online-mode=false". I działa D:
 9. Blejzu

  Ekwipunek po rejestracji

  http://www.mediafire.com/?sb94s8418d5eg49   Tutaj masz plik, który musisz wgrać do głównego folderu z Essentials. Dalej ci powinno działać :) 
 10. Blejzu

  Kilka pytań o bukkicie.

  Aha. Musisz zmienić nazwę Bukkita np. jak masz craftbukkit-1.4.7 lub inaczej ZAWSZE musisz zmienić na craftbukkit po prostu. Wtedy już ci będzie wszytko pięknie działać. Przynajmniej powinno :P   A ten plik jest potrzebny by określić jaką ilość RAMu oddajesz dla serwera. :)
 11. Ach, te chwile spędzone na Minecraftcie <33

 12. Blejzu

  Kilka pytań o bukkicie.

  Pierwszy kod czyli: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE jest najlepszy. Aby uruchomić serwer musisz: 1.  Wchodzisz w Mój Komputer. 2. PPM i Właściwości. 3. Szukasz zakładki Zaawansowane ustawienia systemu 4. Tam Na samym dole masz "Zmienne środowiskowe". Klikasz na to. 5. Pojawia ci się nowe okno. Wtedy klikasz na Nowa... 6. Jako nazwę zmiennej ustawiasz : PATH 7. W drugiej rubryce wpisujesz ścieżkę do pliku uruchamiającego Javę. Np. C:\Program Files\Java\jre7\bin 8. Następnie klikasz OK i twój serwer już działa :).   Co do drugiego pytania. Tak no jest potrzebny. Nie uruchomisz Bukkita bez niego.   Co do trzeciego pytania. Jest sposób by zainstalować mody. Musisz mieć Minecraft Forge Mulitplayer. Poczytaj sobie. Wujek Google się kłania :P   Myślę że pomogłem :)
 13. Blejzu

  [PARKOUR] Parkour Mojej Mamy

  Pracuję nad Escape'em. Ten na pewno będzie dłuższy :)
 14. Blejzu

  Problem z wyłączaniem się Minecrafta

  Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie Javę tylko 32 bit! Podaj również ile masz RAM, bo to również ważne.
 15. Blejzu

  [PARKOUR] Parkour Mojej Mamy

  Sorry nie ten dział. Proszę o usunięcie tematu
×
×
 • Dodaj nową pozycję...