Skocz do zawartości

ceski23

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O ceski23

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje profilu

 • Wersja
  Pełna
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. ceski23

  Problem z iConomy 7

  [b]Pluginy:[/b] AdvencedBans AntiRelog AutoMessage ChestShop Citizens DeathNotifier Essentials Factions HawkEye iConomy LWC MobBounty MultiInv Multiverse (core i portals) PEX PvPRewards PExChat ReportRTS SignBank Spout Vanish War Vault World Edit World Guard [b]Config.yml:[/b] [url="http://pastebin.com/5WYcCaKt"]http://pastebin.com/5WYcCaKt[/url] EDIT: Próbowałem też z samym iConomy i też wywalało.
 2. ceski23

  Problem z iConomy 7

  Mam serwer na bukkicie 1.2.5 R1.0. Mam problem z pluginem iConomy gdyż kiedy wpisuje np. /money to wyskakuje mi: [quote]2012-05-03 00:17:13 [SEVERE] null org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command 'money' in plugin iConomy v7.0 at org.bukkit.command.PluginCommand.execute(PluginCommand.java:42) at org.bukkit.command.SimpleCommandMap.dispatch(SimpleCommandMap.java:166) at org.bukkit.craftbukkit.CraftServer.dispatchCommand(CraftServer.java:473) at net.minecraft.server.NetServerHandler.handleCommand(NetServerHandler.java:821) at net.minecraft.server.NetServerHandler.chat(NetServerHandler.java:781) at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:764) at org.getspout.spout.SpoutNetServerHandler.a(SpoutNetServerHandler.java:103) at net.minecraft.server.Packet3Chat.handle(Packet3Chat.java:34) at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:229) at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:113) at org.getspout.spout.SpoutNetServerHandler.a(SpoutNetServerHandler.java:169) at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(NetworkListenThread.java:78) at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:551) at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:449) at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:492) Caused by: java.lang.NullPointerException at com.iCo6.util.Messaging.colorize(Messaging.java:128) at com.iCo6.util.Template.color(Template.java:93) at com.iCo6.handlers.Money.perform(Money.java:33) at com.iCo6.iConomy.onCommand(iConomy.java:417) at org.bukkit.command.PluginCommand.execute(PluginCommand.java:40) ... 14 more[/quote] Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję za nią.
 3. ceski23

  Zniknięcie domu.

  Chciałbym zgłosić skargę. Wszedłem dzisiaj na serwer podchodzę na moją działkę a tam gracz [b][i]Dziobas101 [/i][/b]buduje sobie dom. Nic do niego nie mam mówił że było pusto. W regulaminie pisze: [quote]2.6 Wszelkie domy niezgodne z regulaminem będą usuwane po trzech dniach od umieszczenia przed nieregulaminowym budynkiem tabliczki z nakazem przebudowy.[/quote] a nie byłem na serwie może [i][b]2[/b][/i] dni. Jestem oburzony i rządam natychmiastowych wyjaśnień.
 4. ceski23

  [Multiverse] Dwa ekwipunki

  Wielkie dzięki!
 5. Witam mam plugin Multiverse. Chciałbym zrobić na serwerze świat Creative i Survival. Mam problem gdyż nie wiem jak zrobić aby na świecie Creative gracz miał jeden ekwipunek a na survivalu drugi.
 6. ceski23

  FirstJoin

  Prosiłbym o udostępnienie działającego linku do FirstJoin jeżeli ktoś posiada gdyż ten na stronie nie działa.
 7. ceski23

  Problem z WG

  a WorldEdit masz wgrany?
 8. ceski23

  Problem z WG

  Zaznaczanie siekierką to możliwość dodana dopiero w pluginie WorldEdit Prmissions do niego: - worldedit.wand
 9. ceski23

  MultiVerse-portal

  No to inaczej: Jeżeli chcesz aby wszyscy mogli się teleportować każdym portalem to wpisz komendy: /mv conf enforceaccess false /mvp conf enforceportalaccess false to powinno pomóc PS A to z creativem i survivalem dziala?
 10. ceski23

  MultiVerse-portal

  W permissions musisz dać graczom: - multiverse.portal.access.* - multiverse.access.nazwaswiata - multiverse.access.nazwadrugiegoswiata A w Multiverse-Core/config.yml musisz dać: enforcegamemodes: false
 11. ceski23

  Bukkit , Multiverse i problem

  W folderze Multiverse-Core masz plik worlds.yml w nim sa zapisane nowe ustawienia dotyczace swiata. Pozmieniaj je na takie jakie chcesz
 12. ceski23

  server i porty.

  w pliku [jakas tam nazwa].bat musisz zmienic sciezke do pliku craftbukkit-1.0.0-SNAPSHOT
 13. ceski23

  World Guard

  Niestety nie. Najwyżej możesz w tym miejscu zrobic cuboida który będzie miał takie właściwości jakie chcesz
 14. ceski23

  Problem z flagą PVP

  Mam pewien problem a mianowicie mam serwer na bukkicie i zainstalowanego na nim WorldGuarda. Zrobiłem tak: 1. zaznaczylem po przekatnej teren 2. //expand 5 5 up 3. /region define test 4. /region flag test pvp allow 5. /region save Lecz niestety ciągle pisze mi ze nie jestem w strefie pvp. Jezeli w server.proporties wlacze pvp a w cuboidzie wylacze to dalej jest. Co robić??
 15. ceski23

  [WorldGuard] Cuboid na grupe

  /region define nazwacuba g:Grupa
×
×
 • Dodaj nową pozycję...