Skocz do zawartości

Golzeb

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Neutralna

1 obserwujący

O Golzeb

 • Tytuł
  Kopacz Dirtu
 • Urodziny 15 Maj

Informacje profilu

 • Wersja
  Pełna
 • Gram na
  Uncrafted
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

4 004 wyświetleń profilu
 1. Golzeb

  Minecraft 1.8 - problemy ze stabilnością.

  Spróbuj wbić na świat na najmniejszym Render Distance. Następnie zwiększ go do chcianego.
 2. Golzeb

  [Odwołanie] Golzeb

  1. Banujący: Zapewne Hive 2. Nick zbanowanego; Golzeb 3. Powód bana: Gdyby tylko był ... 4. Opis sytuacji; Otóż nasz wspaniały moderator pochwalił się 3 poprawkami z jakiś tam przedmiotów, po czym zakończyłem to morałem: "I własnie dlatego gimnazjaliści są uważani za debili ..." [19:47:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] ** Hive [Mod] ~HiveTyrant: matma,chemia,fizyka [19:48:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Farmer] x: nie obchodzi nas to D [19:48:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Drwal] x opuscil serwer! [19:48:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Drwal] x: gz [19:48:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gornik] x: jaka klasa hive [19:48:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Wiezienie] Potrzebujesz pomocy ? Udaj się do portalu z zasadami! [19:48:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Drwal] x: 2 gimbaza ? [19:48:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] ** Hive [Mod] ~HiveTyrant: 2 Gimnazjum :/ [19:48:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] Witaj ponownie, x! [19:48:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Drwal] x: Xd [19:48:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gornik] x: to jak ja [19:48:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Farmer] x: ja 3 D [19:48:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Drwal] x: ja tez 3 LD [19:48:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] ** Hive [Mod] ~HiveTyrant: Niestety gimbazjum :/ [19:48:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gornik] Golzeb: I własnie dlatego gimnazjaliści są uważani za debili ... 2.8. Obrażania innych użytkowników wraz z Administracją serwera.   Zanim zaczniecie przytaczać mi ten punkt, to wczytajcie się w niego. Mam zakaz obrażania innych użytkowników razem z Administracją serwera. Tymczasem nie zrobiłem tego. Nawet nie była to obraza ...
 3. Golzeb

  Wymiary tła?

  Proszę o dokładne wymiary tła na profilu, gdyż nie wiem czego dokładnie szukać.
 4. Golzeb

  przepraszam, ale gdzie jest napisane ip serwera prison ?

  Znajduje się na stronie Minecraft.pl w "newsie". W razie jakby nie chciało Ci się szukać: he.minecraft.pl:25581
 5. Golzeb

  problem z modem extended workbench

  Poproszę wersje Javy i to, czy Forge wyświetla moda na liście.
 6. Golzeb

  Pomocy !

  Błąd certyfikatu. Pierwsze co zrób to sprawdź czy data i godzina w systemie jest ustawiona na prawidłową. Jeśli nie zadziała to daj znać.   Edit: Widocznie zadziałało. 
 7. Golzeb

  Jammy Funiture Mod a .NET Framework.

  @KristoforoH Zły pingwin! Co do tematu. Podaj logi z MC, bez tego nie mogę ci pomóc.   @Down Czy w twojej wypowiedzi występuje sarkazm? :_:
 8. Dlaczego biały jest biały?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. gumji

   gumji

   Tak zgodzę się z Tobą w 100% w kwestii 1 teorii, nigdy nie twierdziłam inaczej :)co do grafiki to rozumiem. Faktem i tak jest to, że kolory istnieją tylko w ludzkiej głowie. Kurcze jak poszukam kiedyś świetny program był na discovery o tubylcach, którzy nie rozgraniczają kolorów jako barwy. Ciężko to wytłumaczyć... musiałbyś zobaczyć. Normalnie mózg mi rozwaliło jak to oglądałam:P i tak najgorzej było jak dowiedziałam się, że jestem z atomów... miałąm depresję XD

  3. Atexor

   Atexor

   A to jest kolor przezroczysty: xTlI52m.jpg

  4. gumji
 9. Golzeb

  [Odwołanie] Golzeb

  Banujący: SeeRazo? Nick: Golzeb Powód: Zostałem zbanowany za niby "trolling", który nie zaistniał.  Pisanie rzeczy typu: "Polecam zapoznać się z ciekawą lekturą: "Słownik J. polskiego"" "Polecam używać polskich znaków kryptograficznych" (Chodziło o znaki diakrytyczne, jednak wtedy nie do końca przemyślałem co pisze) ... to raczej nie podchodzi pod trolling.   Dlaczego miałbym zostać odbanowany? Bo jestem niewinny? Tyle chyba wystarczy.
 10. Dlaczego krowy nie potrafią latać?

  1. WolFiK

   WolFiK

   Bo ptaki potrafią

  2. KombinatFabrycznySimonator

   KombinatFabrycznySimonator

   Mucka,podlec do

   koryta :P

 11. Lubisz gdy ktoś dźga Cię widelcem?

 12. Golzeb

  [Nieobecność] Golzeb

  Od: 08.01.2014 Do: 17.01.2014 Powód: Szkoła ... 
 13. Dlaczego kupa jest brązowa?

  1. Maϟter of Puppe†s

   Maϟter of Puppe†s

   Hmm... a mówią, że myślenie ma przyszłość...

  2. ShookTea

   ShookTea

   Kupa jest brązowa, bo mogę. BTW, godzina 00:06 + weekend + dużo alkoholu = dziwne pytania?

  3. gumji

   gumji

   Ja myślałam, że to przez pomieszanie kolorów... jak z plakatówkami albo plastelina... BTW... Golzem to obrzydliwe XD

 14. Jaki Opti i jaki Forge?
 15. Golzeb

  [Podanie] Golzeb

  1. Nick: Golzeb 2. Nazwa kanału: Liga bez Legend - Bez cienia lamienia 3. Nazwy podkanałów (zostaw puste, jeśli nie chcesz podkanałów):      3.1. Nazwa pierwszego podkanału: Karamy botów      3.2. Nazwa drugiego podkanału: AFK 4. Powód: Nie chce, aby ktoś przeszkadzał mi w graniu w Lola z kolegami.  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...