Skocz do zawartości

KristoforoH

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  517
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez KristoforoH

 1. KristoforoH

  Oranrzeria - skromny projekt na trybie survival.

  *Oranżeria  Budowla dosyć kanciasta, dodaj jakieś zaokrąglenia na brzegach zadaszenia.
 2. KristoforoH

  Brak możliwości korzystania z shoutboxu

  Może masz jakieś oprogramowanie do blokowania reklam które blokuje skrypt SB, np. NoScript? Jeśli to nie to, to może spróbuj włączyć domyślną skórkę IP.Board. A jeśli chodzi o tworzenie sekwencji wideo to istnieją darmowe aplikacje, wystarczy poszukać.
 3. KristoforoH

  Gdzie szybko sprzedam tą grę?

  A czemu to się tak od razu pozbywasz jakby to była ebola w kopercie? Najlepiej napisz na jakimś forum, bo sprzedawcy na Allegro i innych serwisach aukcyjnych są zwykle nieuczciwi, i prędko byś gry nie sprzedał.
 4. To absolutnie nie jest sprzęt do gier, ale mniejsza z tym. Ile masz RAMu? I czy treść błędu to "Fatal error: out of memory", czy "Fatal error: out of video memory"?
 5. KristoforoH

  Minecraft się psuje...

  Ja Cię pamiętam, chyba pisałeś wtedy coś, że sieć jest martwa i tworzyłeś tematy takie jak ten, aż w końcu sobie poszedłeś gdzieś tam daleko. Dobrze zapamiętałem? Co do tematu, Minecraft nie jest taki sam jak kiedyś, bo grają w niego same 7-10 letnie dzieci, to jest popularna gra, a kiedyś była popularna... noo trochę mniej i graczami byli zgoła inni ludzie. Co zrobisz? Nic nie zrobisz... A rozczulaniem się nad sobą i tym szwedzkim tworem to już absolutnie nic.
 6. KristoforoH

  Z czym kojarzy ci się avatar osoby powyżej?

  Szef wszystkich szefów Krzysztof Jarzyna ze Szczecina na wakacjach.
 7. KristoforoH

  Minecraft serwer [1.7.x-1.8]

  A po co Ci sieć komórkowa? Żeby dzwonić za darmo? ;_; Zresztą, nie jesteś jakąś osobistością żeby tak filtrować ludzi, ciesz się, jeśli ktokolwiek będzie chciał.
 8. KristoforoH

  Prawda...

  Dzięki Ci matejssie, dzięki Tobie przejrzeliśmy wszyscy na oczy. Skopiuję to sobie na pendrive'a dla potomnych.
 9. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  Ano cóż. Jak znowu zacznie świrować, to będę musiał już skorzystać z ich pomocy. 
 10. KristoforoH

  Elo!

  Boże, miej nas w opiece.
 11. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  Przechwaliłem go, padł chwilkę później. Teraz mam świeżą windę i czekam aż pobierze mi się 0.9GB aktualizacji.
 12. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  @Up Unikam serwisów, bo mam raczej nie do końca irracjonalny strach, że zobaczą co żem pobierał z internetów. Do tego dzisiaj z jakiegoś bliżej nieznanego mi powodu uruchomił się bez problemu i działa jak gdyby nigdy nic. Za to pojawił mi się duplikat Autostartu gdzie mam skrót "ST5UNST Uninstaller". Uruchomię jeszcze Malwarebytes'a i Hitmana, zobaczymy czy to naprawdę tylko plik od Visual Basica.   PS.  Ten post napisałem z cudownie ozdrowionego lapka.
 13. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  @Up za takie porady to ja dziękuję, robiłem skan Kacperskym z Rescue CD, czysto. Reinstall był jakieś 2 miesiące temu, wtedy była podobna sytuacja. Mam już dość użerania się z tym gratem i z Windowsem, chyba zainstaluję lajnuksa i na 9 kupię nowego :C
 14. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  Disks Linuxa daje to i "Status:OK", ale spojrzałem jeszcze w GParted, mówi, że partycja uszkodzona :C Gdzieś o 14 uruchomiłem koreańskiego CHKDSK C: /R i czekam. Rozumiem z tego tylko procent postępu i ścieżki plików. Powinno być, że uszkodzonych. Parę razy powtarzało się "C:/Windows/system32/XXX"   @Baserone Jedyne co źle powiedział, to to, że nie ma potrzeby pisania samego "chkdsk". Od kiedyś tam w "/r" jest też "/f". Znaczy zarówno szuka błędów dysku, jak i stara się je naprawić / oznacza je jako uszkodzone dla systemu jeśli to fizyczne uszkodzenie.   EDIT: Nic to nie dało, narzędzie do naprawy systemu mówi, że wszystko w porządku, ale po logo WIndowsa pojawia się tylko czarny ekran.
 15. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  Spróbowałbym MHDD, ale nie współpracuje z za dobrze z nowszymi lapkami z SATA, tak więc spróbuję metody linuksowej, bo płytek mam zatrzęsienie ze względu na ojca który nie chce się dawać wielkim korporacjom i używa tego czegoś.   EDIT: 6 bad sectorów :C   EDIT 2: Hmm... ciekawe. Komputer kupiony 25 sierpnia 2012, gwarancja na dwa lata... Przypadek?
 16. KristoforoH

  Windows 7 pada po włączeniu

  Jak w temacie, wolno się ładuje, a jak już to po chwili po najechaniu na coś myszą komputer się zacina. Po włączeniu wbudowanego narzędzia naprawy dostaję błąd "Boot BCD - 0xc0000225 - System can't read Boot Configuration Data". Po włożeniu płytki instalacyjnej Szajsunga i wybraniu opcji automatycznej naprawy kończy się komunikatem o niemożności naprawienia błędu. Zrobiłem to kilka razy, raz wyszło "Detected disk errors - Attempting repairs", a raz po długim czasie poprosiło mnie o wysłanie raportu o poważnym błędzie do Microsoftu. Miałem tam wypisane takie ID problemów: "AutoFalseOver", "uknown", "7", "12" i "NoRootCause". Komputer w miarę poprawnie uruchamia się w trybie awaryjnym z wierszem poleceń, z którego usunąłem antywirusa, podejrzewając, że to jego wina, ale nie. Po włączeniu SFC /ScanNow dochodzi do 52% i wyrzuca komunikat błędu. Próbowałem BootRec /RebuildBCD, ale daje mi jakiś długi tekst po koreańsku, bo Szajsung nie umie inaczej, ale jest tam słowo "MUI" więc to chyba problem z językiem, bo o dziwo z koreańskiej płyty instaluje się polski Windows. To w sumie tyle. Dodam jeszcze, że system ma SP1, a BIOS jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Jakimś cudem nie ma żadnych punktów przywracania, ostatnia dobra konfiguracja nic nie daje.   Piszę to na naszym martwym forum, bo wszystkie inne mam obrażone.
 17. KristoforoH

  [SPRZEDAM] Zobacz

  Dobry silnik? Znaczy? Spigot, Bukkit, hey0? A może 1.6 GLI? 
 18. KristoforoH

  retro pack

  Ale przecież już napisałeś poprzedni temat z absolutnie tym samym, z tym, że nazwałeś go z niewiadomych powodów "Faithful". I nie piszemy "texsture pack" tylko "texture pack". Przydałoby się też, żebyś używał wielkich liter i znaków interpunkcyjnych. Jednym słowem, gdybym miał uprawnienia do dawania punktów reputacji, to byłbym stanowczo na NIE.
 19. KristoforoH

  Usunięcie klawiatury "Polski (214)"

  Żeby usunąć całkowicie dany układ klawiatury wchodzisz w Panel sterowania > Ustawienia regionalne > Klawiatury i języki > Zmień klawiatury. Tam masz listę układów i możesz ten przeszkadzający zaznaczyć i nacisnąć "Usuń". Nie widzę potrzeby żebyś musiał zatrzymywać polski 214, jeśli nie będziesz korzystać z naszej polskiej klawiatury maszynistki, tym bardziej, że zawsze możesz go przywrócić.
 20. KristoforoH

  Skojarzenia z nickami

  44 letni lokal piwno-frytkowy "Ewelina"
 21. KristoforoH

  Root? ;_;

  Ja nie mogę... root to jakby użytkownik Bóg, konto z pełnymi uprawnieniami w systemach uniksowopodobnych. Wychodzi na to, że żeby zainstalować tę aplikację musisz zrootować ten swój telefon, znaczy przyznać sobie te pełne uprawnienia. 
 22. KristoforoH

  Oddam premium minecraft za klucz steam cs 1.6 !

  Ale czy w takim razie nie lepiej sprzedać konta za jakieś 60PLN i za to kupić sobie samemu klucz i mieć jeszcze prawie 30?
 23. KristoforoH

  Poszukiwany Technik i Budowniczy na serwer MiniGames

  *Co oferujemy budowniczemu *Czego oczekujemy od budowniczego *Czego oczekujemy od programisty   @NapisaneŻebymNieDostałJakiejśKaryZaOffTopic@ Nie wiem czym są "solidne umiejętności" więc się nie nadaję.
 24. KristoforoH

  Oddam premium minecraft za klucz steam cs 1.6 !

  MineCraft = 84,16PLN Counter Strike = 31,48PLN   Logika?
 25. KristoforoH

  Moje konto!

  @Up Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać przed skomentowaniem tego niewiarygodnego wyczynu. Ale już będę grzeczny. 
×
×
 • Dodaj nową pozycję...