Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Wczoraj
  3. Ostatni tydzień
  4. wixter20

Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

1. wixter20 2. nie 3. unikam konfliktów , jestem przyjaznie nastawiona na innych 4. chce pograc w milej atmosferze i z nowymi ludzmi 5. 01880af2-5a59-4f35-a319-2fe1932558ca
  5. TheSzymek

Minecraft - Problemy graficzne.

Witam, Laptop Lenovo Y700 i7-6700HQ 8GB 1TB GTX960. Błędy graficzne pojawiają się kiedy chcą i znikają kiedy chcą. Nowy system, sterowniki najnowsze. Ktoś ma jakiś pomysł? https://i.imgur.com/2Dtw8ZC.png https://i.imgur.com/LviQBdY.png
  6. POMPUYO

1. Nick: Siewruczek 2. Zakupiona gra?: tak z minecraft.net 3. Parę słów o sobie: nie wiem no cheatować nie będę chce sobie po prostu pograć 4. Powód dołączenia na serwer: chce pograć a ten serwer znalazłe na odcinku youtubera roxmb 5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby):152fa1e4-7254-4ac6-9bcd-75969a57f93c
  7. Wcześniejsza
  8. - Start Serwera: 14.06.2019 godz. - Nazwa Serwera: Daggerfall - Adres IP Serwera: Daggerfall.pl - Wersja Serwera: 1.13.2 - Typ Serwera: Survival + Frakcje + McMMO Sloty: 50 ( Z możliwością zwiększenia) - Discord: discord.gg/3RFsDsd - Dodatkowe Informacje: Czym jest Daggerfall? Niczym innym jak mocnym survivalem, który stawia na ciężką rozgrywkę i grind. Dlaczego mocny? A bo nie znajdziesz tu kitów na start, losowego teleportu, rang oferujących gotowe sety i trudno dostępnych przedmiotów, brak sklepów, warpów i innych zbędności! Prawdziwy mocny survival, to, czego brakuje na obecnym rynku serwerów. Po więcej informacji zapraszamy na Discorda, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania! SERWER ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA WERSJĘ 1.13.2 ZE WZGLĘDU PROBLEMÓW TECHNICZNYCH WERSJI - GRA NA 1.14.2 WIĄZAŁA BY SIĘ Z NOTORYCZNYMI LAGAMI. PRZEPRASZAMY ZA KŁOPOT.
  9. VenomPCPL

@smithereens zostałaś dodana do whitelisty. W razie problemów napisz na discordzie
  10. smithereens

1. Nick: Pvchacz 2. Zakupiona gra?: ofc 3. Parę słów o sobie: Jestem fajnym człowiekiem o nieciekawym życiu. No i lubię gry 4. Powód dołączenia na serwer: A po prostu chciałabym pograć na tym serwerze 5. Twoje UUID: 30a8488b-c9d7-4796-99dd-40a23b075a22
  11. unXcepted

Skojarzenia.

Sracz
  12. unXcepted

Skojarzenia z nickami

Tusk w górach
  13. unXcepted

Jaki macie sprzęt?

CPU: AMD Ryzen 5 2600X GPU: 2x8gb ddr4, 3333mhz krecone Mobo: ASRock X470 Master SLI Gpu: 650Ti krecone, w przyszlosci wymieniane Seasonic 750W 1tb hdd + 250ssd nvme Buda: IBOX chiron tc93
  14. Witam. Oferuję usługi budowlane w minecraft. -Cennik: > spawn/lobby/hub/mapa do mini game- od 75 do 150 zł (zależy jakiego rozmiaru ma być mapa) - Płatność PayPal. - kontakt: > e-mail: requespl92@gmail.com > gg: 44778078 Moje budowle można zobaczyć na kanale youtube https://www.youtube.com/Requespl
  15. _Karola_

1. Nick: _Karola_ 2. Zakupiona gra?: no jasne że tak 3. Parę słów o sobie: lubie pykać se w giereczke 4. Powód dołączenia na serwer: chce se pykać w giereczke z kolegami na waszym serwerku 5. Twoje UUID : 9eec39f4-7722-4f90-b024-2d47ca599449
  16. Dobry Wszystkim, Zapraszam was wszystkich na Prywatny Serwer TeamSpeak3: Afera.net-Speak.pl Afera jest jednym z najstabilniejszych Serwerów w Polsce, działa bez zarzutów od 2015 roku, czyli czysto matematycznie już około 4 lat. Z swojej strony Oferujemy: - Darmowe Kanały prywatne, - Darmowe kanały VIP, - Rangi serwerowe, - Stabilność połączenia, - Różnego rodzaju Eventy które odbywają sie co jakiś czas, - Możliwość wykupienia CrystalVipa, - Miłą Administracje, Serdecznie Zapraszamy wszystkich nowych użytkowników oraz tych którzy już u nas byli ;) IP TeamSpeak3: Afera.net-Speak.pl
  17. Lotaqu

serwer na modach 1.12.2

zmieniałem port już i nadal nie działa
  18. VenomPCPL

@mariush@Aleksooo zostaliście dodani na whitelistę. Jeśli wystąpią problemy z połączeniem napiszcie do nas na discordzie @Podroznik podaj swoje UUID. Komenda /uuid na lobby ;)
  19. NexaHex

Mod 1.12.2 - ponad 300 realnych minerałów

Oto pierwsze bloki. Mam nadzieję, że się podobają, bo rysowanie tego jest wyjątkowo czasochłonne
  20. NexaHex

Mod 1.12.2 - ponad 300 realnych minerałów

Przygotowałem już 126 grafik rud i minerałów. Pozostało drugie tyle i stworzenie samego moda. Tworzę od podstaw. Jeśli mod zostanie choć trochę rozchwytywany, to aktualizacje na nowsze wersje MC jak najbardziej przewiduję ;D. Oto, co będzie w Earth Stones Gamma (gamma, bo beta już była, o czym zapomniałem): - ponad 300 nowych bloków rud wraz z itemkami reprezentującymi każdy z tych ponad 300 minerałów w postaci wydobytej, - maksymalną ilość rud metali i ich itemków, - meteoryty, które będzie można znaleźć na powierzchni w postaci obiektów 3D, które będą podzielone na metaliczne, kamienno-metaliczne i kamienne, - minerały organiczne w postaci bloków i itemków (bursztyn, skamieniałości, koral, perła itd.), - minerały syntetyczne (przykładowo kryształy bizmutu, chalkantytu itd.), które będzie można hodować samemu, - kilka wymyślonych minerałów, - kilka minerałów z wszelkiego rodzaju produkcji sci-fi (z gier, filmów), - kilka kilofów, - z niektórych minerałów będzie można tworzyć bloki tych minerałów, - z niektórych minerałów będzie można tworzyć zbroję, - lapiz lazuli przestanie być jedynym barwnikiem jako skała, - kilka bloków dekoracyjnych w motywie górniczym i laboratoryjnym, - kilka związków chemicznych i specjalnych bloków do produkcji minerałów. + możliwe, że zabiorę się też za inne wymiary (Nether, End). W sumie mod wniesie około 700 nowych bloków i itemów. Już niedługo screeny i filmiki! Piszcie śmiało, co sądzicie o tych planach. Serio będzie mi potrzebne Wasze wsparcie, inaczej szybko się przy tym wypalę, nie ma co ukrywać, bo sporo tego...
  21. Rararotto

1. Nick: Rararotto 2. Zakupiona gra?: Tak 3. Parę słów o sobie: Jestem graczem, który kontakt z grą ma od wersji beta 1.7, otwarty, przyjemny, sprawiedliwy. Chętny do współpracy z innymi graczami. 4. Powód dołączenia na serwer: Chęć powrotu do starych czasów gdy na serverach nie było kilkadziesiąt różnych pluginów i modów. 5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby): d76f8a0b-b231-48d8-90ca-c311fa802967
  22. Rararotto

Mały serwer vanilla survival 1.14! 18+

Da radę dołączyć? Aktualne?
  23. Rararotto

ALA "KWADRATOWA MASAKRA SEZON 2"

Aktualne? Da radę dołączyć?
  24. Przepraszam że odkopuję wątki, ale mam prośbę i pytanie. Mianowicie czy mógłbym dostać jakieś informacje na temat serwera czy jego ogólne ip? Jeżeli jest taka możliwość to był bym wdzięczny. Z góry Pozdrawiam.
  25. Dewe

ALA "KWADRATOWA MASAKRA SEZON 2"

Chcę dołączyć na Twój serwer.
  26. Daques

Komendy/command block

Witam chciałbym dowiedzieć się jak wyłączyć na serwerze crafting np. drabiny. Chciałbym zrobić to komendą nie pluginami czy skryptami jeżeli nie da się tego zrobić to jest też opcja, żeby usuwało ten item z eq gdy go wykryje command block
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Dodaj nową pozycję...