Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. Czy ktoś nauczy mie budować w minecraft?? tylko biore pod uwagę!! mam 9 lat
  3. vKapI99

Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

Wniosek Number 2 1. Nick: vKapI99 2. Zakupiona gra?: Tak Premka. 3. Parę słów o sobie: Lubie grać w minecraft! 4. Powód dołączenia na serwer: Grałem na poprzedniej edycji. 5. Twoje UUID: 5b7d2bdc-311b-41a2-8208-0cedfd131736 Proszę dodajcie mnie
  4. vKapI99

Jak zrobić komendę na przenoszenie się pomiędzy światami??

Weź wpisz tak /tp <nick> world1:world2 a tak na prawde to nwm xD
  5. vKapI99

Wesołych Świąt Alleluja!

Nawzajem
  6. vKapI99

Command block na ps4 minecraft

Na PS4 można przywołać command bloka komendą /give @a minecraft:command_block. A mobzilla nie istnieje w grze.
  7. vKapI99

POMOCY!!!!!

W konfiguracji musiałaś/musiałeś coś zmienić nwn przeinstaluj launchera lub usuń pliki minecrafta w %appdata% ale nie wiem jak to jest w MacOs wyszukaj w googlach
  8. MrSofaGames

POMOCY!!!!!

NIe działa proszę o pomoc !!!!
  9. Ostatni tydzień
  10. Nicku

Obawiam się, że na wersji PS4 nie ma command blocków. W dodatku potwór który pojawia się w Story Mode realnie nie istnieje w grze i został specjalnie zrobiony dla tej gry, z względu na fabułę.
  11. M1Chh4l

Wesołych Świąt Alleluja!

Wesołego Alleluja! Zdrowych i pogodnych Świąt w gronie rodzinnym życzę.
  12. Nicku

Export / import budowli

Wygląda na to, że nie ma aktualnie sposobu na przeniesienie budowli na nowy świat w wersji Pocket Edition. W głowie rozważam próbę konwersji twojego świata na wersję PCtową, gdzie znajdziesz wszystkie narzędzia i z powrotem konwersji na mapę Pocket Edition. Niestety nie jestem za bardzo rozeznany w tym temacie, byś musiał poszukać odpowiednich narzędzi w internecie samemu. Jak znajdziesz rozwiązanie na swój problem, proszę daj nam znać w tym temacie
  13. M1Chh4l

Jak zrobić komendę na przenoszenie się pomiędzy światami??

Google nie szczypie. http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/compass-navigation/
  14. chodzi mi o to że jak są serwery i tam można sie przenieść na jakiś tryb... to jak to zrobić?? prosze pomóżcie
  15. VenomPCPL

Nie mogę aktualizować

Z tego co widzę to wersja 1.10.1 jest najnowsza. Również ją mam. Jakie nowe wersje?
  16. jedrek2

Nie mogę aktualizować

Siemka, mam minecrafta z microsoft store i chciałem go aktualizować bo podobno są jakieś nowe wersje(teraz mam wersję 1.10.1), tylko nie bardzo wiem jak, według microsoft store mam najnowszą wersje) Pozdrawiam
  17. WalczUK

Na jakim silniku są te serwery ? PLS WAŻNE

Ja polecam na Spigot i Bukkit bo tylko one opsułgują pluginy. a jeżeli wolisz bez pluginów to polecam vanilia.
  18. Ropuch

Export / import budowli

Znalazłem taki WorldEdit: https://mcpedl.com/worldedit-pe/ Ale on nie ma funkcji save / load A chyba nic nowszego już nie ma.
  19. Ropuch

Export / import budowli

Problem polega na tym, że nie znam żadnego editora na pocket edition, który by to potrafił. A jakie są szanse przeniesienia save na komputer ? Bo może na pececie się to uda ?
  20. vKapI99

Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

1. Nick: vKapI99 2. Zakupiona gra?: Tak Premka. 3. Parę słów o sobie: Lubie grać w minecraft! 4. Powód dołączenia na serwer: Grałem na poprzedniej edycji. 5. Twoje UUID: 5b7d2bdc-311b-41a2-8208-0cedfd131736
  21. RexuTV

Export / import budowli

Spróbuj zainstalować WorldEdita do minecrafta, wpisać //wand i zaznaczyć budowlę, a następnie wpisać //copy i /schem save budowla. Teraz w innym świecie wpisz /schem load budowla i //paste. Nie wiem czy działa to w Minecraft PE, ale możesz spróbować.
  22. Szukam kogoś od pluginów w minefraft Wiek nie ma znaczenia Ktos doświadczony Kontakt: Skype.tomek402qazplm Lub nr.885 266 366
  23. Ropuch

Export / import budowli

A w której wersji mcpe działją bloki struktur? Bo może to byłoby rozwiązanie ...
  24. Rico123

Proszę o pomoc. Jak utworzyć command block na ps4 w minecraft. Syn mnie zamęcza bo chce utworzyć mobzille - zobaczył w story Mode minecraft A teraz chce utworzyć z command block w normalnej wersji minecraf. Mogę prosić o jakieś wskazówki?
  25. bojawiem55

ItemShop Mcshop 2.2

Sprzedam MCSHOP wersja 2.2 NOWA WERSJA! Opis sklepiku Projekt MCSHOP jest sklepikiem tworzonym od podstaw. Dzięki dobremu kontaktowi z właścicielami serwerów minecraft wdrążyliśmy innowacyjne funkcję oraz zautomatyzowaliśmy wiele kroków Co posiada: Instalator/Aktualizator Rozbudowany panel administracyjny Płatności typu: SMS,PAYPAL,PRZELEW,PAYSAFECARD Pełna integracja Mobilność Wiele rodzai styli co tworzy twój sklepik unikatowym! Wiele układów ofert! (Dopasuj oferty jak ci pasuje!) Darmowe aktualizacje / Wbudowany aktualizator! Statystyki zakupów Ogłoszenie AUTOMATYCZNA PŁATNOŚĆ PAYSAFECARD! AUTOMATYCZNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM! Aktualnie zintegrowany z : Microsms.pl RushPay.pl Cashbill.pl Przelewy24.pl Lvlup.pro HotPay.pl SimPay.pl (Możliwe dodanie innego api na życzenie za darmo) Wygląd sklepiku:
  26. Wcześniejsza
  27. M1Chh4l

launcher sie uruchamia lecz nie uruchamia gry

Spróbuj wejść w %appdata% i usunąć cały folder Minecraft.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Dodaj nową pozycję...