Skocz do zawartości

Zdjęcie

Filmiki z Minecrafta (trailer itd)

thebbrcast minecraft trailer trailers zabawa coop gameplay

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 TheBBRcast

TheBBRcast

Nieznany

• 3 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 22:56

Witam serdecznie, Z tej strony TheBBRcast.

Cudowny Minecraft, przez wszystkich znany oraz często gwywany. Również i my, a jest nas trzech (BBR) raz po raz gramy właśnie w minecrafta oraz nagrywamy z tego filmiki. Nie jest to nic nowego, ale głownie chciałbym Wam zaprezentować trzy filmiki z tej gry, które są troszkę inne niż zwykłe gameplaye.

Na samym poczatku naszego kanału stworzyliśmy trailers z Minecraft. Był to nasz pierwszy filmik oraz jakiś większy pomysł. Jakość może nie powala na nogi ale liczy się treść. Mam nadzieje, że Wam się spodoba :)

Minecraft trailer <- link

Następnym filmikiem, którym stworzyliśmy z Minecrafta był tzw Free falls.

Free falls <- link

Na sam koniec zostawiłem najfajniejszy filmik naszego autorstwa. Nazwaliśmy go "Co to jest Minecraft?". W fajny sposób przedstawiamy właśnie tą grę :)

Co to jest Minecraft <- link

Wam nadzieję, że filmiki się podobają. Nie mamy nic przeciwko rozprowadzaniu otóż tych linków aby filmiki te stały się jeszcze bardziej popularne. Na naszym kanale znajduje się znacznie więcej filmików związanych z Minecraftem. Jeśli jesteście chętni zapraszam na nasz kanał. :)

Jestem bardzo ciekaw co Wy sądzicie o tych filmikach? :P

Pozdrowienia
TheBBRcast
  • 0

Mój kanał na youtubie --> TheBBRcast

Dołączona grafika

Również oznaczone tymi słowami kluczowymi: thebbrcast, minecraft, trailer, trailers, zabawa, coop, gameplay

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych