Sign in to follow this  
Followers 0

Filmiki z Minecrafta (trailer itd)


1 post in this topic

Posted · Report post

Witam serdecznie, Z tej strony TheBBRcast.

Cudowny Minecraft, przez wszystkich znany oraz często gwywany. Również i my, a jest nas trzech (BBR) raz po raz gramy właśnie w minecrafta oraz nagrywamy z tego filmiki. Nie jest to nic nowego, ale głownie chciałbym Wam zaprezentować trzy filmiki z tej gry, które są troszkę inne niż zwykłe gameplaye.

Na samym poczatku naszego kanału stworzyliśmy trailers z Minecraft. Był to nasz pierwszy filmik oraz jakiś większy pomysł. Jakość może nie powala na nogi ale liczy się treść. Mam nadzieje, że Wam się spodoba :)

[url="http://www.youtube.com/watch?v=lqU8lomG7ag&list=PL3C31529B193AD17B&index=1&feature=plpp_video"][size=5][b]Minecraft trailer[/b][/size] <- link [/url]

Następnym filmikiem, którym stworzyliśmy z Minecrafta był tzw Free falls.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=I5qv3XdD7pI&feature=related"][b][size=5]Free falls[/size][/b] <- link[/url]

Na sam koniec zostawiłem [b]najfajniejszy filmik[/b] naszego autorstwa. Nazwaliśmy go "Co to jest Minecraft?". W fajny sposób przedstawiamy właśnie tą grę :)

[url="http://www.youtube.com/watch?v=UOD782ZJ1BE&feature=BFa&list=PL3C31529B193AD17B&lf=plpp_video"][size=5][b]Co to jest Minecraft[/b][/size] <- link [/url]

Wam nadzieję, że filmiki się podobają. Nie mamy nic przeciwko rozprowadzaniu otóż tych linków aby filmiki te stały się jeszcze bardziej popularne. Na naszym kanale znajduje się znacznie więcej filmików związanych z [url="http://www.youtube.com/playlist?list=PL3C31529B193AD17B"]Minecraftem[/url]. Jeśli jesteście chętni zapraszam na nasz kanał. :)

Jestem bardzo ciekaw co Wy sądzicie o tych filmikach? :P

Pozdrowienia
TheBBRcast

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0

Polityka Prywatności Minecraft Pluginy Minecraft