Skocz do zawartości

Drodzy Użytkownicy, ekipa portalu poszukuje redaktorów! Jeżeli uważasz, że pisanie o Minecrafcie sprawia Ci przyjemność pownieneś jak najszybciej zapoznać się z tematem rekrutacyjnym. Wystarczy kliknąć na to zdanie a zostaniesz przekierowany.
Powodzenia!

Zdjęcie

Nie mogę zainstalować minecraft

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Phantom368

Phantom368

Nieznany

• 3 postów

Napisano 14 styczeń 2012 - 16:32

Na samym początku oświadczę iż posiadam oryginalnego minecrafta którego to nie mogę zainstalować.
Problem pojawił się kiedy na nowo zainstalowałem całego windows'a zmuszony byłem to zrobić przez wirusa kiedy to już przywróciłem system do mniej więcej starego ładu postanowiłem zagrać sobie w minecrafta lecz kiedy próbuję go zainstalować nic się nie dzieje komputer zaczyna tylko pracować po czym nic nawet nie ma rozpoczętego procesu.

Z góry dziękuję za pomoc

#2 Mofixil

Mofixil

Hejter

• 2534 postów

Napisano 14 styczeń 2012 - 16:35

Że jak zainstalować? Ściągasz launcher, logujesz się i grasz, co tu trudnego jest?

Fajne Będa rzeki i gury najlepszy appdata czytli adventure appdata

Dołączona grafika

#3 Phantom368

Phantom368

Nieznany

• 3 postów

Napisano 14 styczeń 2012 - 17:26

Właśnie tu jest problem bo mi się launcher nie uruchamia ściągałem go chyba z 8 razy

#4 Atexor

Atexor

Wiedźmin

• 2704 postów

Napisano 14 styczeń 2012 - 17:53

A javę masz?

Jak windows 64bitowy to java 64-bitowa, jak 32bitowy-java 32 bitowa

Jeżeli Ci na czymś zależy, broń tego bez względu na wszystko, bez względu na przeciwności,

nawet za cenę własnego życia, walcz do końca. Nie poddawaj się, broń tego

obiema rękami, a twoje oddanie zmieni się w pewność siebie.

Rabus, Affib's, Dex3r,, Zampa, matejss (stary), Mofixil, borsuk, swajner, Woozie, Toficer, AsgarothDaFae, lkuszal i inni- Pamiętamy [']

#5 Phantom368

Phantom368

Nieznany

• 3 postów

Napisano 14 styczeń 2012 - 18:22

Tak posiadam jave odpowiednią dla mojego windowsa