Sign in to follow this  
Followers 0

Mapki typu survival

1 post in this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• [1.8] Undead Island: Reborn
      By me3q
      Witam, chciałbym przedstawić wam moją mapę "Undead Island: Reborn"
      Podczas sztormu rozbijamy się na tajemniczej wyspie, zwanej Undead Island.

... z czasem odkrywamy jej sekrety...

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download/ffcswmniir2afzn/Undead+Island_+Reborn.rar
    • Szukam ekipy do wspólnego grania
      By wertos97
      Cześć, szukam paru(nastu) osób w wieku 13-16 do wspólnej gry na w miarę dużym, bo 45 slotowym, serwerze. Jeżeli jesteś chętny(a) napisz w komentarzu: nick w mc, wiek i dlaczego chcesz z nami grać.
    • Serwer dla zaufanych(bez modów)
      By Jakub Bulzacki
      Zapraszam wszystkich do przeczytania kilku linijek moich wypocin:)
      Witam nazywam się Jakub, ostatnio zacząłem się przymierzać do postawienia serwera mc, który byłby tak naprawdę czystą podstawką(jak na singlu). W związku z tym narazie orietuje się czy byliby chętni do takiego przedsięwzięcia. Najlepiej żeby były to osoby dojrzałe(ze względu na to iż nie będzie żadnych ograniczeń w modyfikacji struktur mapy: tych zbudowanych i tych wygenerowanych), które szanowałyby pracę innych, oraz byłyby chętne do wspólych projektów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu na pw.
      Pozdrawiam Jakub B.
    • Szukam chętnych graczy do gry
      By Kurczaki
      Witajcie przyjaciele!
      Szukam chętnych do gry na serwerze minecraft 1.5.2. Serwer dopiero powstał nie ma na nim nic, tylko czysty teren, nie ma ekipy, żadnych logowań, spawnu, hunger games, creative ani innego niepotrzebnego gówna. Chciałem sobie pograć z jakąś fajną ogarniętą ekipą. taki survival np. w 5. bez żadnych gildii i tego typu. na początek razem dzielimy jaskinie zbieramy surowce. Tak razem, a potem kazdy buduje swój dom itd. itp. Serwera jeszcze nie odpaliłem, a jedyne pluginy to World Edit i World Guard. Ewentualnie w przyszłości logowanie, ale musze wiedzieć czy ktokolwiek jest zainteresowany takim czymś. Po prostu pograć for fun z ekipą na survivalu. Piszcie kto by chciał tak pograć.

Lub też jeżeli ktoś ma taki serwer survival i jest mało osób to prosiłbym o podanie ip i wgl.
      Trzymajcie się, cześć.
    • Szukamy Kolejnych Graczy do Ekipy
      By David Smyk (Rysiek2014)
      Siemanko Wszystkim, ja Jestem Rysiek i Szukam graczy do Mojej Ekipy.
      Skrot Gildi : Potas
      Serwer : MC4U.PL
      ======================================================================================================
      Rekrutacja
      Imie : 
      Ile Grasz w Minecrafta : 
      Ile Grasz na Serwerach : 
      Czemu akurat ty mialbys Dolaczyc Do Gildi? : 
      Masz Skype/TS3? : 
      Powiedz cos o Sobie : 

Pozdrawiam, Rysiek2014