Sign in to follow this  
Followers 0

Czcionka z gry Minecraft - Z polskimi znakami

1 post in this topic

Cześć,
Chciałbym się spytać czy ktoś może posiada [b]czcionkę minecraft z polskimi znakami - (.ttf)[/b] ??
Jeśli ktoś ma czas i wie jak ją zrobić to poproszę.

Czcionka o tym samym typie nazywa się: [b]Volter (Goldfish)[/b] - niestety też bez polskich znaków :/

Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• Chcesz Zostać Adminem Albo Modem
      By DobraLuna
      Hej Z Tej Strony Luna I Szukam Ekipy Administracyjnej Na Mój Serwer . Tabele O Rangach Na Serwerze Macie Poniżej

Head Admin - 14+ || Ogarnięty W Różnych Tematykach || Mikrofon || Ok 0.5 Godziny Dziennie Na Serwerze
      Admin - 13/14+ || Ogarnięty W Tematyce Serwera || Mikrofon || Ok 0.5 Godziny Dziennie Na Serwerze
      Moderator - 14 || Ogarnięty W Tematyce Serwera || Mikrofon || Ok 1 Godziny Na Serwerze
      Budowniczy - 13+ || Kreatywny || Zna Tematykę Serwera || Ok 1 Godziny Na Serwerz
      W Wyjątkowych Sytuacjach Wszystko Może Zostać Zmienione
      Serdzecznie Zapraszam Do Pisania Wiadomości Pod Tematem "Czy Mogę Być Np: Adminem ?" Na Takie Wiadomości Będe Odpowiadać
    • Jak Zainstalować
      By DobraLuna
      Hej !!! Mam pytanie mam Serwer FTP A Na Nim Serwer Minecraft Na Modach I Pluginach , Potrzebny Mi Jest Jeden Mod Który Jest Obsługiwany
      Przez LiteLoader ( Nie Ma Tego Moda W Wersji .Jar ) . I Teraz Pytanie Jak Zainstalować LiteLoader Na Serwerze Tak By On I Mod Działał .
    • Minecraft ekran mryga /Nvidia
      By Morgan
      Witam,
      mam problem z minecraft (i z innymi grami) gdy jest on obsługiwany przez kartę Nvidi, gra miga na biało ... nie miga całe okno tylko losowe części okna. Gdy przestawiam na zintegrowaną Intela, problem znika.  Próbowałem wielu opcji w panelu sterowania kartą, lecz żadna z prób nie powiodła się ;C Wie ktoś może w czym sęk ?
      Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 720m
      Windows 10
      Sterowniki: Najnowsza Nvidia
    • SPRZEDAM KONTO MINECRAFT PREMIUM
      By dutseek
      Witam,
      Sprzedaje konto minecraft premium !
      Chętni pisać tutaj: ctrldesigne@gmail.com
      Po zakupie wysyłam lub zmieniam na podane przez kupce login i hasło + odpowiedzi na pytania "awaryjne" i pomagam przy zmianie Nicku, Skina, hasła itp.
      CENA: 50 ZŁ PSC
    • Pixelmon Lag przy ładowaniu mapy
      By jakobs08
      Witam mam problem z modyfikacją Pixelmon, otóż gra się uruchamia, wszystko pięknie lecz gdy klikam stwórz nowy świat pokazuje się informacja o generowaniu świata i w tym miejscu nie ładuje się nic, czekałem ok. godziny i nic nie ruszyło. Gdy uruchomiłem launcher w trybie pokazywania na wierzchu nawet gdy gra jest włączona pokazuję się że świat został wygenerowany i dołączyłem do gry. Co jakiś czas w logach jest informacja Can't keep up, Did system time changed, wyczytałem na internecie, że za mało ramu, ale ja przecież mam 12 gb. Poza tym daję spec. komputera
      http://scr.hu/6m4m/pyu3a
      http://scr.hu/6m4m/ree8t
       Czasami zdarzy się, że pojawi się taki komunikat
      http://scr.hu/6m4m/5h25n

Liczę na pomoc, pozdrawiam jakobs08