Skocz do zawartości

Zdjęcie

No tak Mod też człowiek

• Please log in to reply

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jolgo

Jolgo

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów
  • Nick MC:MrJolgo
  • LokalizacjaPodkarpacie :))

Napisano 19 październik 2011 - 19:20

Witam w tym temacie napisze o tym że nasi modzi i kidmodzi wcale nie zajmują się swoimi obowiązkami, tylko wolą chwalić się rangą, niż pomagać innym. Oprócz tego zauważyłem usuniętą granice PvP na surrivalu, brak Mosstone Pod glowstone'ami. (załącznik dodam) Dowód pokazuje nam że ktoś usunął czerwoną wełne i napisał ,,miecio" zamiast znaku ,,Koniec granicy NonPVP". Myśle że administracja sie tym zajmie i wprowadzi porządek. I nie mówie tu o wszystkich modach... Pozdro

Załączone pliki

• 0
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

MINECRAFT TO WIĘCEJ NIŻ GRA TO DRUGIE ŻYCIE!

Dołączona grafika

#2 funLix

funLix

Początkujący

• Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 19 październik 2011 - 19:50

Witaj.

"tylko wolą chwalić się rangą,"

Jeżeli oskarżasz o takie zachowanie to podaj dowód, bo przynajmniej ja tego nie widziałem...
I pamiętaj - Oskarżanie bez dowodów niczego nie daje/nie potwierdza wiarygodności.

Nie wiem co się stało z SV, ale się dowiem.
Kto napisał Miecio - też można sprawdzić.

A do tego że nie zajmujemy się obowiązkami to powiem Ci że staramy się jak najbardziej pomagać, plus to że budujemy dla was budowle (szkoła, pixelarty, Osiedla, ogromne projekty - Enderman by Swajner, mój Panteon, kompleks olimpijski by Wooshko itp)
Budujemy dla was, pomagamy wam, urozmaicamy wam grę.

Przykro mi że czasami nie zawsze da wam się pomóc gdy np mam taką sytuację że jestem sam online z Ekipy na serwerze i ludzie piszą "FunLix", "Mod", "Admin" nawet po tym jak proszę o zgłaszanie pytań/prośb na /zawolaj i nie pisanie po nicku/randze tylko o co chodzi, bo to bardzo ułatwia i zmniejsza spam na czacie.

Jeżeli coś zauważysz na serwerze -> błąd, ucinek mapy, bug itp -> wal smiało do Moda/Kidmoda/Admina, jeżeli ktoś nie odpisuje -> z/w lub buduje coś ważnego lub nie zauważył bo jest ogromny spam przy 30+ osób na serwerze.

Okej to tyle, nie będę się rozpisywał więcej, bo to nie ma sensu za bardzo :P

Pozdrawiam
FunLix
  • 2

#3 Jolgo

Jolgo

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów
  • Nick MC:MrJolgo
  • LokalizacjaPodkarpacie :))

Napisano 20 październik 2011 - 13:55

ech dowodu nie mam ale jak zobacze to zrobie screena.

(chciałem tylko powiedzieć że nikogo nie chce obrażać i nie mówię o wszystkich modach, bo zajmują sie obowiązkami tylko... nie wszyscy)
  • 0
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

MINECRAFT TO WIĘCEJ NIŻ GRA TO DRUGIE ŻYCIE!

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych