Skocz do zawartości

Zdjęcie

Minecraft problem z logowaniem - Can't conntect to minecraft.net

• Please log in to reply

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheMineFan

TheMineFan

Nieznany

• Początkujący
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2011 - 08:44

Witam.Ostatnio w Minecraft zaczęły mi się robić dziwne błędy.Posiadam konto premium w Minecraft, mam połączenie z internetem i posiadam nieoficjalną wersję 1.8.Na początku kiedy miałem 1.7 Minecraft zaczął mi robić takie oto błędy.Przy logowaniu wyskakiwała mi informacja Can't conntect to minecraft.net.Na początku po 1-2 a potem normalnie się logowało.Potem po kilkanaście i po kilkadziesiąt razy wyskakiwała mi ta informacja.Kiedy zamieniłem 1.7 na 1.8 przestały się pokazywać newsy z minecrafta a ta informacja wyskakuje ciągle i już wogle nie da się zalogować.Jestem zmuszony grać offline.Jeżeli ktoś może mi w tym pomóc to proszę o odpowiedź. Aha i jeszcze 1:kupiłem minecraft przez kontagier.pl jeżeli to ma jakieś znaczenie.
  • 0

#2 Mofixil

Mofixil

Hejter

• Retired Mod
  • 2534 postów
  • Nick MC:Mofixil
  • Steam ID:Mofixil
  • Wersja:Pełna
  • LokalizacjaWorld_5D

Napisano 11 wrzesień 2011 - 09:31

1. To wina 1.8, mało kto może się zalogować online.
2. Z kontagier.pl to się pożegnasz z kontem w tym roku...

§ 6 Zwroty i reklamacje
7. KontaGier ponosi odpowiedzialność przez 3 miesiące od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową.
Dlaczego? Bo 90% kodów jest kradzione.
  • 0

Fajne Będa rzeki i gury najlepszy appdata czytli adventure appdata

Dołączona grafika

#3 Gość_camil92PL_*

Gość_camil92PL_*
  • Gość

Napisano 11 wrzesień 2011 - 18:20

ten błąd mi wyskakuje, ale wtedy gdy podczas logowania, albo włączam na duże okno grę, lub też już na takim mam. Po zainstalowaniu JAVA 1.7 już się szybciej loguje, ale nadal trzeba na małym oknie. Dopiero jak cię zaloguje wtedy możesz powiększyć okno :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych