Sign in to follow this  
Followers 0

Minecraft problem z logowaniem - Can't conntect to minecraft.net

3 posts in this topic

Posted · Report post

Witam.Ostatnio w Minecraft zaczęły mi się robić dziwne błędy.Posiadam konto premium w Minecraft, mam połączenie z internetem i posiadam nieoficjalną wersję 1.8.Na początku kiedy miałem 1.7 Minecraft zaczął mi robić takie oto błędy.Przy logowaniu wyskakiwała mi informacja Can't conntect to minecraft.net.Na początku po 1-2 a potem normalnie się logowało.Potem po kilkanaście i po kilkadziesiąt razy wyskakiwała mi ta informacja.Kiedy zamieniłem 1.7 na 1.8 przestały się pokazywać newsy z minecrafta a ta informacja wyskakuje ciągle i już wogle nie da się zalogować.Jestem zmuszony grać offline.Jeżeli ktoś może mi w tym pomóc to proszę o odpowiedź. Aha i jeszcze 1:kupiłem minecraft przez kontagier.pl jeżeli to ma jakieś znaczenie.

Posted · Report post

1. To wina 1.8, mało kto może się zalogować online.
2. Z kontagier.pl to się pożegnasz z kontem w tym roku...

[b]§ 6 Zwroty i reklamacje[/b]
[i]7. KontaGier ponosi odpowiedzialność przez 3 miesiące od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową.[/i]
Dlaczego? Bo 90% kodów jest kradzione.

Posted · Report post

ten błąd mi wyskakuje, ale wtedy gdy podczas logowania, albo włączam na duże okno grę, lub też już na takim mam. Po zainstalowaniu JAVA 1.7 już się szybciej loguje, ale nadal trzeba na małym oknie. Dopiero jak cię zaloguje wtedy możesz powiększyć okno :)

Sign in to follow this  
Followers 0

Polityka Prywatności Minecraft Pluginy Minecraft