Skocz do zawartości
  • 0
Gerluk

Problem z shaderami - Czarny ekran

Pytanie

Gdy wchodzę na jakiś serwer mając włączone shadery mój ekran zaczyna mrugać na czarno a po chwili staje się cały czarny. W konsoli cały czas pojawia się log GL error 0x0502: Invalid operation at pre-final. Raczej nie jest to wina wydajności gdyż próbowałem również z wersją Lite, a mój komputer ma Intel Core i5-7600, GTX 1060 3GB i 8 GB RAM. Chodzi konkretnie o Sildur's Vibrant Shaders v.1.163. O co chodzi? Da się to naprawić?

Wersja MC: 1.12.2

Wersja OptiFine: 1.12.2 HD U C6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Mateeq1337
      Witam, mam problem z instalacją forga, więc gdy instaluje forga wyskakuje mi error [patrz screen'a], ogólnie ta lista była dłuższa ale pobrałem pare plików etc. i zostały tylko te , i teraz moje pytanie, jak to naprawić?

Dodam że w plikach minecrafta w folderze .minecraft\libraries\org w każdym folderze jest plik który powinien tam być.
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

POMOCY! TAKI SAM BŁĄD RÓWNIEŻ POJAWIA SIĘ NA INNYCH WERSJACH 1.7.x
    • Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez Saymeon
      Witam! Mam dosyć duży problem, a mianowicie o chodzi o grę Minecraft do której lubię sobie od czasu do czasu wrócić, lecz ostatnio na dosyć świeżym komputerze (ma rok) Minecraft chodzi w bardzo małej ilości klatek na sekunde (50-120), a około czerwca/lipca ubiegłego roku chodził on w 500-600 fps. Tym bardziej dziwi mnie to ponieważ inne różne gry które mają O WIELE większe wymagania chodzą o wiele lepiej. Nawet dałem sobie do Minecrafta więcej RAMu a i tak to nie pomogło. Bardzo prosiłbym o waszą pomoc ponieważ - no kurde jestem przyzwyczajony do płynnej rozgrywki bez spadków fps. Poniżej przedstawiam wam specyfikacje mojego komputera :
      LENOVO ideapad Y700 8GB RAM
      Windows 10
      Nvidia GeForce GTX 960M 4GB
      Intel i7 6700HQ (4 rdzenie)
      1TB dysku
    • Przez piotrovvsky01
      Witam!
      Mam pewien problem otóż gram sobie na blazingpacku na wersji 1.8.8 ( jest to paczka antycheat ). Przerzucam txt do folderu resourcepacks. Zamykam folder. Odpalam minecraft i nie mam tego txt w grze... Pomoże ktos?