Skocz do zawartości

Pytanie

Witam

Mam problem z minecraftem.

Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:

Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta

Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!

Launcher: Crystal Launcher

Java: Najnowsza 8 161 update

Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

Edytowane przez Qtvs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

To klasyczny błąd Minecraft'a. Zdarza się nawet na prywatnych serwerach LAN. Wchodzisz na serwer od nowa i wszystko działa. A jeżeli z jakiegoś powodu nie działa uruchom ponownie grę i launcher to zacznie działać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Mateeq1337
      Witam, mam problem z instalacją forga, więc gdy instaluje forga wyskakuje mi error [patrz screen'a], ogólnie ta lista była dłuższa ale pobrałem pare plików etc. i zostały tylko te , i teraz moje pytanie, jak to naprawić?

Dodam że w plikach minecrafta w folderze .minecraft\libraries\org w każdym folderze jest plik który powinien tam być.
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

POMOCY! TAKI SAM BŁĄD RÓWNIEŻ POJAWIA SIĘ NA INNYCH WERSJACH 1.7.x
    • Przez jakubix202
      prosze o pomoc  jak zrobić aby gracze mieli dostęp do komend spawn warp podajcie komendę prosze!
    • Przez majaczuuu
      O nas:
      -Duża sieć z 200-300 graczami online
      -Serwery dedykowane oraz ochrona anty-ddos
      -Współpraca z dużymi youtuberami
      Wymagania:
      -Wiek min. 16lat
      -Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwerów Minecraft
      -Znajomość pluginów darmowych oraz płatnych
      -Doświadczenie w tworzeniu serwerów długoterminowych (np. Skyblock, Prison)
      -Możliwość podpisania umowy o poufności
      Mile widziane:
      -Podstawowa znajomość JAVA
      Oferujemy:
      -Możliwość wynagrodzenia finansowego po okresie próbnym (1-3mc)
      -Możliwość odbycia praktyk w naszej firmie
      Zainteresowanych zapraszam do wysłania wiadomości na GG: 8235617 bądź tutaj w wiadomości prywatnej opisującej Twoją osobę i doświadczenie.
    • Przez Gerluk
      Gdy wchodzę na jakiś serwer mając włączone shadery mój ekran zaczyna mrugać na czarno a po chwili staje się cały czarny. W konsoli cały czas pojawia się log GL error 0x0502: Invalid operation at pre-final. Raczej nie jest to wina wydajności gdyż próbowałem również z wersją Lite, a mój komputer ma Intel Core i5-7600, GTX 1060 3GB i 8 GB RAM. Chodzi konkretnie o Sildur's Vibrant Shaders v.1.163. O co chodzi? Da się to naprawić?
      Wersja MC: 1.12.2
      Wersja OptiFine: 1.12.2 HD U C6
    • Przez Network-Monitorin
      Witam bardzo serdecznie, poszukuje technika na serwer minecraft o nazwie NetworkCraft.pl.
      Czego oczekuje?
      - Chec i zdolnosci pracy w grupie.
      - Spedzanie minimum 4,5 godziny dziennie przy projekcie.
      - Wiek ( Nie mniej niz 17 lat )
      - Posiadanie Komunikatora glosowego teamspeak3.
      - Wiedza w edycji/pisaniu pluginow.
      - Znajomosci wsrod spolecznosci minecraft, ktore przeistocza sie w zaangazowanie do wejscia na serwer.
      Co oferuje?
      - Stabilny serwer na maszynie 8gb ramu ( tylko przy starcie ), mozliwosci mamy sporo i jestemy w stanie w kazdej chwili powiekszyc ram az do 21gb.
      - Support w jezyku Polski/Angielskim ( pon,wt,sr w godzinach 10/11 do 24/01 | czw,piat w godzinach 14/15/16 do 24 )
      - Ochrona AntyDDos ( Az do 950 gbps maxymalnej filtracji ddos )
      - Pokrycie wszelkich platnosci zwiazanych z serwerem.
      - Zaplata miesieczna w zaleznosci od zarobionych pieniazkow na serwerze.
      - 20% zyskow z serwera bedzie przeznaczone na jego rozwoj. ( Reklamy/Etc... )
      - 100% uptime serwera
      - Lokalizacja Polska (Warszawa)
      - Serwer teamspeak3 + wspolpraca z 3 bardzo rozwinietymi serwerami hurtworld ze strony mojego bardzo dobrego znajomego.

Napewno znalazlo by sie wiecej rzeczy ktore moglbym zaoferowac, lecz ten temat to jest dopiero poczatek.Jezeli chcialbys podjac wspolprace zapraszam pod email: wspolpraca@myteamspeak3.pl

//Poprawiam tagi w temacie ~ VenomPCPL