Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko działa ,Nie wiem tylko jak włączyć komendy żebym mógł sobie zmienić na creativa bo cchę ustawić gdzie ma  być nasz resp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czego to może być wina ,że świat się zbagował? Poucinało kawałki lądów,brzydko to wygląda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Różnie to bywa z importowaniem mapy, może niektóre kawałki lądów się nie przesłały? Aby dać sobie creative musisz dać sobie operatora przez konsolę komendą op <twój nick>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko działa tak jak chciałem dzięki za pomoc. Mape przesłałem jeszcze raz i jest dobrze lecz znów pojawił się kłopot. Mam serwer 1000MB ramu i już w perwszy dzień jest wykorzystane 820MB. Po starcie serwera było odrazy 600MB. Coś jest nie tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze takie pytanko. Jak przedłuże sobie o następny tydzień serwer za te 1.20zł  to dają mi znów te 1000MB do wykorzystania czy jadę na starej ilości co tyeraz mam?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

RAMu sobie serwer wykorzystuje tyle ile potrzebuje. Jak serwer widzi że ma dużo wolnego miejsca to nie będzie czyścił co chwile pamięci (bo po co xD). Co do płatności nie jestem pewien o co tobie chodzi, ale jeżeli chodzi ogólnie o płatności to przedłużasz zawsze tą samą kwotę pieniędzy jeżeli masz 1000MB RAMu. Jeżeli np. dokupisz dodatkowe 500 MB to po prostu dopłacasz do pozostałego czasu cenę 500MB (jak np. pozostały 2 dni, to dopłacasz cenę 500MB za 2 dni) i potem przedłużasz już za kwotę 1500MB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta