Skocz do zawartości
MrSpoks

[SZUKAM] Helperów na dość znanym serwerze MegaDrop.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-400 osób. Wymagania:

- Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy.  

Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo)   :)

Nie stosujcie żadnego wzoru. Osoby ułatwiające sobie tak pracę z miejsca odpadają.

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Skoro taki znany to podaj IP :P

To co napisałeś kompletnie nie ma sensu. Skoro jest właśnie znany - nietrudno go znaleźć, a podawać IP nie chcę. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet jeżeli serwer jest znany to jest dużo serwerów tego typu więc nie wiadomo czy ta osoba by trafiła :)

Więc twoje zdanie nie ma sensu... 

I w tym swoim zdaniu, że ci się nie chcę IP mogłeś podać 10 razy...

Edytowane przez Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Nawet jeżeli serwer jest znany to jest dużo serwerów tego typu więc nie wiadomo czy ta osoba by trafiła :)

Więc twoje zdanie nie ma sensu... 

I w tym swoim zdaniu, że ci się nie chcę IP mogłeś podać 10 razy...

Jak te dwa pierwsze zdania zrozumiałem, tak tego ostatniego kompletnie - naucz się pisać po polsku. Poza tym zależy co chcesz rozumieć przez "znany". Nie chcemy podawać IP, ponieważ nie chcemy mieć naszych graczy w administracji. Moje zdanie nie ma sensu? Odniosłem się do tego, co napisałeś wcześniej, że "skoro jest znany, to powinienem podać IP", w związku z czym mogę uważać, że Twój wniosek, jakoby iż moje zdanie byłoby bezsensowne, jest kompletnie bezpodstawny. Rozumowanie dedukcyjne na poziomie przedszkolaka? Chyba tak. :D

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Ale przeczytaj sobie to zdanie? Czy na świecie istnieje tylko jeden serwer Megadrop? Coś mi się nie wydaję...

Google nie gryzie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Mam na imię Dawid i Jestem doświadczonym Moderatorem/Helperem, pomagałem serwerom z modowaniem i nie tylko.
Umiem obsugiwac pluginy Essentials,World Edit.Kits, Itp w stopniu medium.

Jestem gotowy na współprace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Co? O czym ty teraz mówisz? xD Ta bo w Google znajde taki gówno serwer...

Mówisz, że prowadzę gówno serwer, skoro gra na nim dziennie do 400 osób, a w jeden dzień potrafi zarobić więcej niż pewnie Ty miesięcznie? Potwierdziłes swoją hipokryzje i rozumowanie dedukcyjne na poziomie dzieciaka. ;)

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałeś, że "mi się nie chce", co mogłoby świadczyć, jakobym był leniwym człowiekiem i nie chciałoby mi się podawać IP, "bo za dużo zachodu". Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania.

Dnia 28.01.2018 o 21:26, MrSpoks napisał:

podawać IP nie chcę. ;)

Co do tego, czy serwer faktycznie istnieje i gra na nim tyle osób, ile Ci już mówiłem, to tak - sprawuje się on całkiem nieźle, z edycji na edycje mamy coraz więcej graczy. Wystarczyłoby chociaż, że wpiszesz, Sherlocku Holmesie, mój nick w Google, lekko poszperał, i znalazłbyś dokładny adres. ;)

Edytowane przez MrSpoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jestem Paweł w mc gram tak od ok 2011 roku mam średnie doświadczenie z byciem administratorem. Właściwie to nigdy nie byłem i staram się aby dostać jakąkolwiek range (wiesz im lepszy serwer tym lepsze CV :D). Mam 15 lat (o mutacje nie pytaj, bo sam nie wiem). Mam skype, discord i ts3. Mam ogarniety mikrofon 

( A przynajmniej jakość jest dobra). I co mogę powiedzieć? Nie zamierzam się chwalić niczym (w sęsie wiedzy) bo to sprawa indywidualna i sam musisz se to sprawdzić (bo potem będzie że naciągane) jak chcesz to masz tu mój Discord: nieznanypawel #8883

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 5.02.2018 o 10:10, Pawel Nieznany napisał:

Witam jestem Paweł w mc gram tak od ok 2011 roku mam średnie doświadczenie z byciem administratorem. Właściwie to nigdy nie byłem i staram się aby dostać jakąkolwiek range (wiesz im lepszy serwer tym lepsze CV :D). Mam 15 lat (o mutacje nie pytaj, bo sam nie wiem). Mam skype, discord i ts3. Mam ogarniety mikrofon 

( A przynajmniej jakość jest dobra). I co mogę powiedzieć? Nie zamierzam się chwalić niczym (w sęsie wiedzy) bo to sprawa indywidualna i sam musisz se to sprawdzić (bo potem będzie że naciągane) jak chcesz to masz tu mój Discord: nieznanypawel #8883

Podania na moją skrzynkę odbiorczą.

Dnia 29.01.2018 o 17:18, Tęczowy Pies Albert Latający Na Kawałku Baleronu napisał:

Co? O czym ty teraz mówisz? xD Ta bo w Google znajde taki gówno serwer...

Dalej uważasz, że to taki "gówno serwer"? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, MrSpoks napisał:

Podania na moją skrzynkę odbiorczą.

Dalej uważasz, że to taki "gówno serwer"? 

Ja tam znalazłem, że 2 lata temu byłeś w szkole podstawowej 

"

Szkoła podstawowa

Polski

5 punktów

Pomocy! :D Musze napisać z Polskiego dwa opowiadania. W pierwszym musi być narrator, obserwator a w drugim podmiot liryczny, bohater opowiadania

Dopytaj 

Obserwuj

Zgłoś nadużycie!

od MrSpoks01.12.2015" 

"

13 maj 2017 · Liczba postów: 4 · Liczba autorów: 4
Cześć! Nazywam się Bartek, mam 14 lat. Na MPCforum jestem aktywny od trzech lat, a od jakiegoś czasu miałem zamiar dołączyć do Waszej ekipy. Interesuję się ..." 

"
21 gru 2016 · Liczba postów: 4 · Liczba autorów: 2
Imię: Bartek □ Nick: MrSpoks □ Wiek: 14 lat □ Staż(na serwerze): 4 lata □ Znajomość regulaminu serwera (TAK /NIE): TAK □ Dlaczego właśnie nasz serwer?"

No cóż, są ludzie i taborety 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta